Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Windows Phone 7/8.x/10

Lumia 925 - bateria

<< < (3/3)

biblo:
Faktycznie najlepiej przyzwyczaić się do tej systemowej wersji, bo jest chyba jedyną aplikacją tego typu :-), ale również jest to funkcja wbudowana w system i nie zajmuje dodatkowej pamięci, jak to mają w zwyczaju dodatkowo instalowane programy.

jlupino:
Wyłaczanie i ponowne zalączanie telefonu faktycznie pomaga,bo sam musiałem tego doświadczyć.
Proszę mi powiedzieć jak to możliwe,że ostatnio jak jechalem samochodem jakieś 2 godziny na załączonej navi w mojej lumii820,to po dojechaniu na miejsce i odłączeniu telefonu od zasilania samochodowego wskaźnik baterii pokazal 9%(bat.była pełna przed wyjazdem ).
Na akcesoryjnej ładowarce(przejściówce  zapalniczka-USB) pisze, 5V i 1,2amp,czyli tak jak ma być,a mimo to baterię rozładowało.Telefon był przy tym konkretnie rozgrzany.Czyżby transmisja danych tak go wykańczała?

pasjonat:
Tak to jest, że im bardziej naszpikowany tel, tym bateria krócej trzyma - coś za coś.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej