Różne > Kluby

WRPUG! Z NOCKĄ! BĘDĘ NATRĘTNY, BO WARTO!

(1/14) > >>

Konrad Radwan:
Hej,
Przede wszystkim chciałbym przeprosić moderatorów (nawet nie jestem się w stanie połapać kto został tutaj kim), zarówno za caps locka w temacie, jak i za rzucającą się w oczy ikonę. Wrocław spotyka się jednak tak rzadko i tak trudno nam się zgrać, że myślę, że przydałoby się to wydarzenie zarówno rozgłośnić, jak i sprawić, by nie przeleciało nikomu zainteresowanemu koło oczu.

Więc od początku:
Dawniej spotykaliśmy się często. Było wprost znakomicie.
Po większość zdjęć odsyłam na http://picasaweb.google.com/103956200066813994904 .
Wspaniale byłoby się zobaczyć zarówno z dawną ekipą, jak i może nawet poznać nowych znajomych, po tak długim czasie!
Nie mówię tutaj o niewielkich, małych spotkankach trwających godzinę, mówię tutaj o powrocie do przeszłości!

Tak jest! Zupełnie jak dawniej!
Wstępnie datę ustaliliśmy na 15/16 października!

15 października, 16:00 - Spotykamy się w Magnolii, klasyczne spotkanie w centrum handlowym. Oczywiście klasyczne jak na nas! Mnóstwo sprzętu, mnóstwo ludzi, restauracje, ubikacje, wypad do Saturna, moc wrażeń i wspomnień!
15 października, ~19:00 - Jedziemy na nockę! Myślę, że dzięki temu, że jesteśmy starsi i część z nas ma już prawa jazdy wraz z samochodami, nie będziemy musieli tłuc się autobusami. Chyba że chcecie - wszystko dla was!
Nocka odbędzie się u mnie w mieszkaniu. W moim mieszkaniu, w którym nikogo, poza żoną, nie będzie! Szybkie łącze światłowodowe, łączność bezprzewodowa, picie, jedzenie, nieskończona ilość możliwości dobrej, informatycznej zabawy! Dokładnie tak jak za dawnych czasów!
16 października, 8:00 - Giełda elektroniczna! Tak jest! Korzystajmy z tego że jeszcze stoi! Stare, niedocenione sprzęty, promocje, które nie pozwolą waszym uśmiechom zejść z twarzy, zapach kiełbasek z keczupem, zdążymy z tego wszystkiego jeszcze skorzystać!
16 października, 12:00 - Wracamy do mnie, nacieszyć się sobą jeszcze trochę, a potem się rozchodzimy, odprowadzamy i możemy śmiało dopisać kolejne udane spotkanie do wspomnień!

Więc podsumowując.
15/16 października. Magnolia. Nocka. Giełda. Zupełnie jak dawniej!

Ale! Żeby było jak dawniej, potrzebna jest ekipa! Zwołajmy starą ekipę! Zróbcie co w waszej mocy żeby poinformować starą ekipę! Piszcie, dzwońcie, przypominajcie, jest naprawdę warto! Bo WRPUG to nie tylko "Wrocław PDA User Group"! To przede wszystkim Wy!

Więc pomóżcie mi! Jeśli macie jakiś kontakt z poniżej wymienionymi osobami, jakikolwiek, piszcie do nich! Przypominajcie im, bądźcie natrętni!
Kolejność przypadkowa:
Chociażby Kitor, Damist, Paveu69, Apacz, Fender, Haker, Wiotek, Świstak, Ornitolog, Pitca, Merito, Michał M., Nurek, Łysa Pała, Serek. Zobaczę chętnie też wszystkich innych dawnych znajomych!
Piszcie do nich! Dajcie im znać! Sprawcie, żeby spotkanie wyglądało tak jak dawniej!
Zapraszamy także osoby, z którymi do tej pory nie mieliśmy okazji się spotkać. W taki właśnie sposób poznaliśmy się my, a nikt przecież nie powiedział że powinniśmy przestawać!

A teraz kończąc ten bełkot.
Spotkanie o priorytecie najwyższym. Koniecznie. Przekazujcie dalej. Koniecznie. 15/16 października. W przypadku dużej ilości osób niezadowolonych, możliwość zmiany terminu! Możliwość noclegu - mam pokój gościnny! Piszcie, pytajcie, zależy mi!

W razie czego piszcie na moje gg: 4955209 !

Pozdrawiam,
Konrad

damist:
Fajnie kiedyś było, bardzo fajnie... Dlatego jeśli tylko dostanę wolne to przyjadę!
Miło że pamiętałeś o mojej osobie.  :wink:

Paveu69:
Ja się oczywiście jak zwykle na to piszę!
Chodzić jeszcze co prawda nie mogę za dużo, ale na spotkanie przyjdę :D
P.S. Damist, myślałem, że już zrezygnowałeś z forum, ale fajnie że jeszcze jesteś i było by rewelacyjnie, jakbyś też się pojawił na spotkaniu, trzymam kciuki, żeby się udało i pojawiła się cała stara ekipa + dużo nowego narybku  :ok:

Wiotek:
Dzięki za pamięć :)

Jak dziś wstałem, to myślałem, że to będzie kolejny nudny dzień ;p A tu taka wspaniała informacja na dzień dobry :ok: No to teraz będę miał dobry humor do końca dnia :)

Oczywiście 15 i 16 października zapisuję sobie w kalendarzu

Pozdrawiam
Wiotek

apache4:
No proszę jaki prezent na urodziny :D
Przekazuje dalej ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej