Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Windows Phone 7/8.x/10

Recenzja LG Swift 7

<< < (2/7) > >>

bikekowal:

--- Cytat: slawrumia w Grudzień 12, 2010, 21:39:58 ---Co do ip to mam na zablokowanym ekranie godzine, date , spotkania, poczte, powiadomienia push sms  , pogode , wiadomosci rss

--- Koniec cytatu ---

wp7 ma dokładnie to samo.


--- Cytuj ---Po prostu nie rozumiem jak liderow interfejsow takich jak sbp czy htc mozna najzwyczajniej odciac
--- Koniec cytatu ---

mozna, ale protestują. Oby protesty poskutkowały.

lovtza:

--- Cytat: slawrumia w Grudzień 12, 2010, 21:39:58 ---Akurat w omni hd byly ze 3 ui na dzien dobry (widgety , pelny i jeszcze jakis  , uzywalem pelny bo mial spotkania na todayu do tego doszly dwa komercyjne jakis tam i sbp mobile shell

Co do ip to mam na zablokowanym ekranie godzine, date , spotkania, poczte, powiadomienia push sms  , pogode , wiadomosci rss

A interfejs wp7 jest okropny a przede wszystkim nie praktyczny
Po prostu nie rozumiem jak liderow interfejsow takich jak sbp czy htc mozna najzwyczajniej odciac

--- Koniec cytatu ---

bikekowal:

--- Cytat: lovtza w Grudzień 18, 2010, 10:50:15 ---
--- Cytat: slawrumia w Grudzień 12, 2010, 21:39:58 ---Akurat w omni hd byly ze 3 ui na dzien dobry (widgety , pelny i jeszcze jakis  , uzywalem pelny bo mial spotkania na todayu do tego doszly dwa komercyjne jakis tam i sbp mobile shell

Co do ip to mam na zablokowanym ekranie godzine, date , spotkania, poczte, powiadomienia push sms  , pogode , wiadomosci rss

A interfejs wp7 jest okropny a przede wszystkim nie praktyczny
Po prostu nie rozumiem jak liderow interfejsow takich jak sbp czy htc mozna najzwyczajniej odciac

--- Koniec cytatu ---

--- Koniec cytatu ---

chciałeś coś dodać?

lovtza:

--- Cytat: bikekowal w Grudzień 18, 2010, 11:06:21 ---
--- Cytat: lovtza w Grudzień 18, 2010, 10:50:15 ---
--- Cytat: slawrumia w Grudzień 12, 2010, 21:39:58 ---Akurat w omni hd byly ze 3 ui na dzien dobry (widgety , pelny i jeszcze jakis  , uzywalem pelny bo mial spotkania na todayu do tego doszly dwa komercyjne jakis tam i sbp mobile shell

Co do ip to mam na zablokowanym ekranie godzine, date , spotkania, poczte, powiadomienia push sms  , pogode , wiadomosci rss

A interfejs wp7 jest okropny a przede wszystkim nie praktyczny
Po prostu nie rozumiem jak liderow interfejsow takich jak sbp czy htc mozna najzwyczajniej odciac

--- Koniec cytatu ---

--- Koniec cytatu ---

chciałeś coś dodać?

--- Koniec cytatu ---

Hehe tak, pisalem ze wspanialehgo ip4 ale sie cos powiesilo :P

Chcialem napisac ze dziwi mnie zdanie ludzi co chwala IP a mowia ze system WP7 jest niemodowolany.
Przeciez to wlasnie iOS jest niemodowolny i prosze nie piszcie ze mozna instalnac Cydie bo jej nie mam i nie chce  bo jak zrobilem JB to mi akurat telefon wariowal.

Uwazam ze MS zrobil duzy krok i jestem w stanie stwierdzic ze to dobry pomysl jest z tymi kafelkami.

Najlepsze jest to ze IE dziala super. Kurde wychodzi Andek 2.3 i co ? i dalej strony dzialaja skokowo, myslalem ze kupie Nexus S ale wychodzi na to chwilowo jestem na etapie czytania recek Omnii 7.

Przypomnijcie sobie jak ulomny byl iOS, teraz go poprawili troche bo konkurencja goni.

slawrumia:
Mam cydie od poczatku od sierpnia i sama cydia nie ma wplywu na stabilnosc systemu, to jest najbardziej stabilny sprzet jaki mialem
Tak samo aplikacje z repo bigbossa czy modmyi jesli sa dla ios4 sprawuja sie swietnie i sa wciaz aktualizowane
Jak sie wgrywa niewiadomo co z wiadomo z jakich repo to telefon swiruje
Obojetnie czy symbian android wm cokolwiek mialem zeby dzialalo lepiej trzeba bylo zlamac system wgrac rota albo ugotowany room zawsze cos .
Problem w tym ze ios poszedl w dobrym kierunku a wp7 w przeciwnym

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej