PDA Ogólnie > Serwisowanie

WYMIANA PANELI DOTYKOWYCH, LCD, PORTÓW KOMUNIKACYJNYCH, SERWIS APPLE itp.

(1/76) > >>

pajeros:
Witam!
Prowadzę serwis wszelkiego rodzaju palmtopów, telefonów, nawigacji GPS (Apple iPhone, iPod, HTC/SPV/MDA/QTEK, Eten, MIO, Asus, HP, Lark, Navigon, TomTom i wszelakich innych maści), aparatów fotograficznych, laptopów/notebooków. Mogę zaproponować wymianę uszkodzonych paneli dotykowych (wszystkie możliwe rozmiary), wyświetlaczy LCD, gniazd ładowania/synchronizacyjnych, gniazd LCD i innych części serwisowych.
Działalność całkowicie legalna, na wszystkie sprzedane towary/usługi wystawiam paragon lub fakrutę VAT, oraz udzielam gwarancji.
Część mojej oferty można zobaczyć na allegro (użytkownik "pajeros").
Jeśli masz pytania pisz lub dzwoń:
- gg- 6032077,
- kom- 607284700.
Zakupione części wysyłam do klienta, lub wymieniam je w swoim serwisie po wcześniejszym osobistym, lub wysyłkowym dostarczeniu sprzętu. Czas naprawy przy wysyłce trwa max. 3dni (w przypadku uszkodzeń wymagających ekspertyzy sprzętu, lub zamówienia części czas naprawy może się wydłużyć). Standardowy okres gwarancji na zakupione części wynosi 6 miesięcy. Niektóre towary mają dłuższą gwarancje.
Dla forumowiczów wymiana części gratis.
Lokalizacja- Lubsza (woj. Opolskie).
Pozdrawiam
Piotrek

bikekowal:
a skąd jesteś? to wielu ułatwi sprawę, może podasz orientacyjną cenę, np. wymiany wyświetlacza w wizardzie?

pajeros:
Mieszkam w okolicach Wrocławia, Opola.
Woj. Opolskie, miejscowość Lubsza.

bikekowal:
czy wystawiasz jakąś gwarancje na przeprowadzone usługi?

pajeros:
Tak, daję gwarancję na 6 mesięcy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej