Android OS > Tablety z Androidem

tablet dell

(1/2) > >>

greta83:
witam, chcę zakupić tablet. Mam na oku tablet dell venue 8 model 3840. Czy ktoś miał już z nim styczność?i może mi o nim co nieco powiedzieć z własnego doświadczenia jak on funkcjonuje, czy wifi dobrze odbiera,czy się nie zawiesza itd, za odp z góry dziękuję. Pozdrawiam

domel82:
Ja mam mniejszy 7calowy 3740. Prawdę mówiąc poszukałbym czegoś innego. Od początku czasem zdarzały mu się zawiechy lub opóźnione reagowanie na przyciski itp. Ostatnio zaczął się nawet restartować i już go chciałem wysłać na serwis ale po kolejnym przywróceniu ustawień fabrycznych o dziwo zaczął całkiem sprawnie działać..bez restartów, nieźle(ale nie idealnie) reaguje na polecenia itp. Ale czym to było spowodowane to nie wiem i zarazem nie wiem czy nie wróci. Szukając info o powodach widziałem że nie byłem jedyny który miał problemy tego typu. Dodatkowo wersja 8 calowa miała jakieś problemy z optymalizacją(jest test na tabletowo.pl)choć od tego czasu była aktualizacja oprogramowania która przynajmniej w przypadku wersji 7 cali trochę poprawiła działanie być może w 8 też. Chwile próbowałem Samsunga Tab E który nie jest też drogi bo kosztuje w okolicach 750zł(czyli pewnie tylko trochę droższy od Della) a różnica spora, pracuje tak jak powinien. Kolejna rzecz której trochę brakuje to brak obsługi sms. Jako, że jest karta sim czasem przydałaby się taka opcja chociażby aby zalogować się do programy operatora żeby sprawdzić stan konta itp...niestety w takiej sytuacji trzeba przekładać do telefonu.

michalina256:
mój dell nie chciał wchodzić na zwykłą operę tylko na operę mini dlaczego tak jest?

daga119:
i do tego dziad zawiesza sie co chwile

berkowicz:
Moja kuzynka go ma i raczej nie narzeka, a zawsze przychodzi do mnie, gdy ma jakieś problemy z elektroniką :) Nie wiem, może zaśmieciliście za bardzo system? Tablet co prawda nie powala jeżeli chodzi o parametry, ale ... są gorsze.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej