Pozostałe platformy > Bada OS

wave y s5380D pare pytań

<< < (2/3) > >>

stolar3k:
a wiesz może jak sprawa wygląda z Wave 8500 i 8530 jeśli chodzi o Hosta USB będę bardzo wdzięczny za odpowiedź

Kuboslaw:
Czy tobie chodzi o przegrywanie z pendrive'a prosto na telefon czy z komputera na telefon (telefon jako pendrive). Ja mówiłem o tej drugiej opcji.

Niestety nie wiem jak to wygląda w innych urządzeniach z badą ale myślę że jest to na tyle prosty system że nie ma co od niego oczekiwać takich rzeczy. Myślę że musisz kierować się w stronę Androida.

stolar3k:
Tak chodzi mi o podpięcie do telefonu pendrive i przegrywanie bezpośrednio na niego i z niego danych.
Jedyne urządzenie z androidem które ma HOST USB, które znam to Samsung Galaxy SII. Innych androidowych słuchawek z Hostem USB [jak ktoś woli OTG] nie znam. Jedyne inne słuchawki jakie teraz kojarzę to Nokie [n8 e6 e7 n900 chyba n9]. Nadal poszukuję takiej funkcjonalności dla siebie ale w rozsądnej cenie i nie do końca jestem przekonany do symbiana  w nokii. Dlatego pytam o Wave chyba że w końcu zdecyduję się na którąś z tych nokii. Ale znów nie chcę za dużo wydawać na telefon. Oczywiście jest jeszcze Toshiba TG01 ale już mnie Windows zmęczył a jedyny telefon który naprawdę sensownie działa na Windowsie to HD2 [oczywiście i tosia i hd2 mają strasznie kiepskie baterie]. Gdzieś wyczytałem w jakiejś specyfikacji że USB w Wave 8500 posiada funkcjonalność Hosta USB, niestety nie pamiętam gdzie to przeczytałem. Sprawdzałem na kilku portalach ale nigdzie nie ma słowa na ten temat dlatego pytam się użytkowników tych słuchawek. Może ktoś z was sprawdzał tą możliwość i wie czy ona występuje w Wave I, II, lub III, jeśli tak to jak działa.

Kuboslaw:
TU jest artykuł z pdaclubu o GT-8500s z którego wynika że sprzęt posiada Host USB.

Ale w TYM wątku na xda-dev wynika że chociaż sprzęt posiada:


--- Cytuj ---USB 2.0 host/client, Full-Speed (12Mbit/s)
USB Series Micro-B (Micro-USB) connector
--- Koniec cytatu ---

to bada jako system nie potrafi go obsłużyć  :-?

TU są szczegółowe dane techniczne.

stolar3k:
Wielkie dzięki za info. Wiec jeszcze chwilę was pomęczę. Czy na pewno nic się nie zmieniło w sprawie Hosta usb bo informacje które znalazłem i które mi podałeś są z przed roku a może Bada 2.0 wniosła taką funkcjonalność do systemu czekam z niecierpliwością na odpowiedz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej