Pozostałe platformy > Windows CE (bez PNA/PND)

karta sieciowa dla NEC MP 780

(1/5) > >>

pkudlacik:
Witam,

Kupiłem niedawno to urządzonko i poszukuję do niego karty sieciowej. Jest tego trochę na Allegro, ale większość to 3Com - jesli chodzi o karty Ethernet.
Wiem tylko, że karta musi być 16 bitowa i najlepiej zgodna z NE200 - taką bym chciał ponieważ nie chce się bawić ze sterownikami.

Jeśli ktoś może mi podać jaka karta 16 bitowa jest zgodna z NE 2000 i be zproblemu pójdzie w moim HPC to bardzo proszę.

Następnie - karta bezprzewodowa WiFi do tego urzadzenia. Tu wiem, że bez problemu chodzą karty ORINOCO. Czy w tym wypadku dotyczy to konkretnych modeli czy wszystkie 16 bitowe WiFi ORINOCO pójdą ??

Dzięki za każdą pomoc ;)

duskerini:
napewno 16bit, na www.hpcfactor.com są sterowniki do kart 3com razem z tutorialem

PawelP7:
Czy za pomocą takiej karty można mieć neta?? ( mam neostrate po kabel sieciowy ) Hpc pro 3.01

pkudlacik:
właśnie dziwne bo mam w laptopie starą 3COM'kę z serii 589D. Instaluje drivery z HPCFACTOR i jest różnica bo nie pojawia mi się żaden komunikat - wcześniej wskazywał, że wsadzono nieznaną kartę. ALE .... nic się nie dzieje - lampka statusu na karcie się nie świeci - IPka chyba nie dostaję bo narzędzie z PowerTools na to nie wskazuje (cannot obtain IP address - czy jakoś tam podobnie) :(
No nic. Słyszałem że ludzie z innymi kartami nie mieli prolemów ...

vladymir:
Sterowniki dla 3com'a nie zapalają lampki kontrolnej sieciówki. Ja mam tez taką 3com w swojej Jornadzie 720 i działa bez pudła. Jak nie pojawia się komunikat, to znaczy, że system zidentyfikował kartę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej