Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > HP

Windows Mobile 6 PRO [PL] dla HP iPAQ 614c

(1/24) > >>

marcodmk:
Witam! Czy ktoś wie może kiedy pojawi się polska nakładka na Windows Mobile 6 w wersji PRO dla palmtopa HP iPAQ 614c?

#artek#:
Ostatnio zadałem pytanie do działu technicznego marchevki:                                     

Czy przewidziana jest polska lokalizacja dla hp ipaq 614c, a jeśli tak to
kiedy ukaże się w sprzedaży. Pozdrawiam.

A i oto odpowiedz:

Witam,
Obecnie nie planujemy produkcji lokalizacji do tego modelu. Z informacji,
które posiadamy od HP, wiemy że urządzenie to miało być już oryginalnie
wyposażone w polski system.

Pozdrawiam,
Joanna Sawicka

Media Office sp. z o.o.
ul. Waliców 11
00-851 Warszawa



Napisane: Maj 01, 2008, 13:26:28Pytanie teraz zasadnicze dlaczego hp sprzedaje 614 w wersji anglojęzycznej?

Bigu1975:

--- Cytuj ---
Napisane: Maj 01, 2008, 13:26:28Pytanie teraz zasadnicze dlaczego hp sprzedaje 614 w wersji anglojęzycznej?

--- Koniec cytatu ---

Wydaje mi się, że to standardowa polityka HPeka. Najpierw wydają urządzenia z angielską wersją językową (oszczędzają na czasie i na kasie - mniej zatrudnionych ludzi). Potem rozpoczynają pracę nad kolejnymi wersjami językowymi: chiński, niemiecki, włoski....  no i polski. Tak było w przypadku mojego poprzedniego iPAQA RW6815.
Chociaż powiem szczerze, że mnie polski język drażnił a już szczególnie błędy (literówki). Jak tylko była możliwość zainstalowałem angielski ROM.

Zauważ zresztą, że więcej producentów stosuje taką politykę. Np. śledziłem wątki ASUSA P750 - na początku też był tylko angielski :)

Pozdrawiam,
Bigu1975

Grynek:
Witam
Polska wersja językowa powinna się ukazać po 15.05.2008...

Pozdrawiam

duss:

a ja mam 614c w PL jezyku ;))))) - dzisiaj odebralem ;)







--- Cytat: Grynek w Maj 06, 2008, 08:31:04 ---Witam
Polska wersja językowa powinna się ukazać po 15.05.2008...

Pozdrawiam

--- Koniec cytatu ---

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej