iGo 8 skiny/kolory/głos PL

  • 404 Odpowiedzi
  • 316930 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #240 dnia: Lipiec 28, 2008, 22:17:25 »
przeszukaj ten wątek - w nim albo gdzieś obok coś wstawiałem.

EDIT
Ale coś mi się nie chce wierzyć żeby 7 calowy wyświetlacz był w 320x240! Coś jest nie tak.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2008, 22:27:42 wysłana przez xtoudi »

*

Offline SkOOrA

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • SkOOrA.com
  • Sprzęt: HTC HD2 + MDJ CyanogenMod7 + CWM
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #241 dnia: Lipiec 28, 2008, 22:35:08 »
Wiem. Dlatego już napisałem do producenta. Mnie sie wydaje że soft jaki jest załadowany do obsługi GPSu coś wali albo działa tylko na 320x240.

Ps. Mam jeszcze dylemat z tymi ikonami i kolorami map. Ikony - wiadomo: POI. Szuakłem ale nie znalałzem. W tym wątku raczej nie ma. Jeszcze poszukam ale mile widziany link  :grin:
Co do kolorów: żółte ulice, normalne kolory przypominające mapy popierowe. W oryginale nie ma za wiele do wyboru: green, jove itp.. Macie coś fajnego ??

Albo jak żółte fajne drogi z Nowa Data.zip Igo8 480x272 & 320x240 Yellow-Ways! wyciągnąć i wstawić w scheme ?????? bo ogólnie data.zip v1.5 mi nie idzie!
 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2008, 19:55:06 wysłana przez SkOOrA »

*

Offline Gelo5

  • 27
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #242 dnia: Lipiec 29, 2008, 20:06:25 »
Mam jeszcze dylemat z tymi ikonami i kolorami map. Ikony - wiadomo: POI. Szuakłem ale nie znalałzem. W tym wątku raczej nie ma. Jeszcze poszukam ale mile widziany link  :grin:
http://rapidshare.com/files/133378887/branding.zip
http://rapidshare.com/files/133379373/branding2.zip
Podmień plik branding (masz 2 linki - w drugim zmień nazwę z branding2 na branding)

*

Offline SkOOrA

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • SkOOrA.com
  • Sprzęt: HTC HD2 + MDJ CyanogenMod7 + CWM
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #243 dnia: Lipiec 30, 2008, 00:51:39 »
dzięki.
Wszystko fajnie ale musze niestety sam ikonki układać i dodawać do poszczególnych POI. Powinno być wpisane już jak widzie w poi.icons...


już naprawiłem..... błąd w pliku poi.icons.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2008, 20:16:47 wysłana przez SkOOrA »

*

Offline twinsen

  • ****
  • 528
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS Pocket Loox n560, Samsung i9000 Galaxy S
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #244 dnia: Lipiec 31, 2008, 10:44:53 »
z tą skórką Igo non stop mi się wywala z komunikatem "Out of memory"
jest na to jakaś rada? (Loox n560).
--
twinsen

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpień 03, 2008, 11:07:54 »
z tą skórką Igo non stop mi się wywala z komunikatem "Out of memory"
jest na to jakaś rada? (Loox n560).

Wyrzuć wszelkie zbędne "rozdzielczości" z data.zip. W ostateczności "wrzuć" skórkę do data.zip.
Napisane: Lipiec 31, 2008, 15:40:05
skórka iGO8 Ultra 4.1

02/08/2008 Version 4.1:
- Added "Avoid Next Turn" option to the detour menu.
- Added "Show House Numbers Near Destination" configurable via the Settings ► Map Screen ► "House Numbers Show At" option. This will show house numbers in navigation mode, at the pre-configured advance distance, as you approach the destination.


Wyświetlanie numerów domów wśród, których się jedzie działa całkiem nieźle.
Pełen changelog nie zamieszczam aby nie generować zbyt często za dużych stron - będę go umieszczał raz na jakiś czas. Ci co nie wiedzą co to jest Ultra skin to muszą zerknąc wstecz - nie pożałują.

W paczce tradycyjnie głosy Ewy i Jacka oraz polski lang_pack pod skórkę.

Instalacja całości:
1. Skórkę (plik iGO8_Ultra_x.x.zip) kopiujemy do katagu \SD\igo8\content\skin oraz w programie iGO8 wybieramy tę skórkę w Ustawienia->Menu->Skórka.
2. Katalog Audio kopiujemy w całości do katalogu \SD\iGO8
3. Plik z językiem Lang_Polish_Pda_Ultra.zip kopiujemy do \SD\iGO8\content\lang
(usuwamy stary oryginalny plik językowy - bez obaw, ponieważ plik Lang_Polish_Pda_Ultra.zip nie zmienia nic w oryginalnym tłumaczeniu a jedynie jest poszerzony o tłumaczenie pod skórkę iGO8 Ultra. Nic mniej nic więcej - więc nawet bez tej skórki lub z inną będzie wszystko chodzić)
4. Plik btonoff.exe kopiujemy do \Program Files\iGO8 (jeżeli stamtąd uruchamiamy program) lub do \SD\iGO8. Dzięki niemu można uruchamiać BlueTooth bezpośrednio z programu iGO8 (w menu podręcznym)

http://rapidshare.com/files/134585176/iGO8_Ultra_4.1.rar
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2008, 22:37:14 wysłana przez xtoudi »

*

Offline SkOOrA

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • SkOOrA.com
  • Sprzęt: HTC HD2 + MDJ CyanogenMod7 + CWM
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpień 05, 2008, 17:56:14 »
Mam taką propozycje odnośnie Ulubionych.
Da rade zrobić U;lubionym jakąś ikonke i żeby ją było widać na mapie ???? Bo z tego co zauważyłem to nie ma ulubionych na mapie.

a no i wersja 4.1 nie ma kompasu... a już go polubiłem :(
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2008, 23:46:25 wysłana przez SkOOrA »

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpień 06, 2008, 09:29:10 »
Mam taką propozycje odnośnie Ulubionych.
Da rade zrobić U;lubionym jakąś ikonke i żeby ją było widać na mapie ???? Bo z tego co zauważyłem to nie ma ulubionych na mapie.

a no i wersja 4.1 nie ma kompasu... a już go polubiłem :(

Nie ma kompasu??? (oczywiście to pierwsza rzecz, którą większość wyłącza) - sprawdź dobrze czy nie ma.....

*

Offline SkOOrA

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • SkOOrA.com
  • Sprzęt: HTC HD2 + MDJ CyanogenMod7 + CWM
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpień 06, 2008, 18:15:37 »
U mnie nie ma! Sprawdzałem dokładnie i ... hmmm może jestem ślepy ale nie znalazłem opcji wł./wył. ....

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpień 07, 2008, 08:37:45 »
U mnie nie ma! Sprawdzałem dokładnie i ... hmmm może jestem ślepy ale nie znalazłem opcji wł./wył. ....

Eeeeeeeech - kliknij sobie w panel pokazujący prędkości, czasy itd - pojawi się okno tego co ma być wyświetlane.

Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpień 07, 2008, 10:34:03 »
U mnie nie ma! Sprawdzałem dokładnie i ... hmmm może jestem ślepy ale nie znalazłem opcji wł./wył. ....

Eeeeeeeech - kliknij sobie w panel pokazujący prędkości, czasy itd - pojawi się okno tego co ma być wyświetlane.

Pewnie chodzi o ten kompas, który pojawił się w wersji Ultra Skin 4.0 Specter, wyświetlający się na przycisku 2D/3D. Też go polubiłem, dlatego nie przeszedłem jeszcze na wersję 4.1, w której - zgaduję - go nie ma :(

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpień 07, 2008, 11:11:12 »
U mnie nie ma! Sprawdzałem dokładnie i ... hmmm może jestem ślepy ale nie znalazłem opcji wł./wył. ....

Eeeeeeeech - kliknij sobie w panel pokazujący prędkości, czasy itd - pojawi się okno tego co ma być wyświetlane.

Pewnie chodzi o ten kompas, który pojawił się w wersji Ultra Skin 4.0 Specter, wyświetlający się na przycisku 2D/3D. Też go polubiłem, dlatego nie przeszedłem jeszcze na wersję 4.1, w której - zgaduję - go nie ma :(

Aaaaaaa - no jeżeli tak to SKOORA się niekompletnie wyraził i rzeczywiście w podstawowej Ultra tego nie ma/nigdy nie było i nie wiem czy w ogóle będzie;)
To był taki addon w wersji Ultra zmodyfikowanej przez Spectera (a wzięty podajże z dimka skin, albo iGO8_Plus teddy'ego - już nie pamiętam) - w każdym razie ten akurat kompas jest jak na razie tylko w iGO8 Ultra_Specter (ostatnia wersja to 4.0).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2008, 11:15:08 wysłana przez xtoudi »

*

Offline twinsen

  • ****
  • 528
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS Pocket Loox n560, Samsung i9000 Galaxy S
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpień 07, 2008, 11:36:29 »
z tą skórką Igo non stop mi się wywala z komunikatem "Out of memory"
jest na to jakaś rada? (Loox n560).

Wyrzuć wszelkie zbędne "rozdzielczości" z data.zip. W ostateczności "wrzuć" skórkę do data.zip.

Próba jakikolwiek modyfikacji pliku data.zip skutkuje jego uszkodzeniem. Nie da się go wtedy nawet
skasować z karty (operacje przeprowadzane poza PDA, w czytniku kart SD>USB na PC). Stworzenie
własnego pliku data.zip powoduje że program także twierdzi, że plik jest uszkodzony.

2 sierpnia jechałem z Polski do Bułgarii, przez Słowację, Węgry, Rumunię. Miałem 2 dodatkowe
punkty "przez". 1800 km prawie równo. Z jakimikolwiek skórkami program wywalał się non stop.
W końcu na Słowacji wkurzony wyłączyłem wszelkie skórki, dając dołączoną przez producenta 'Domyślną'.
I odetchnąłem. Program zaczął działać jak należy i doprowadził mnie do samego Sozopolu.

Warto dodać, że 13 km przed celem program... się pogubił. Na wysokości zjazdu na Sozopol w Bułgarii,
gdzie znak pokazywał 'Sozopol 3km w prawo', nagle Igo pokazał ... pustynię. Zero dróg, nawigator
się wyłączył, a ja zgłupiałem. Pojechałem prosto kawałek, stanąłem na poboczu i nie potrafił znaleźć
trasy. Za to jak już byłem przed znakiem "Sozopol", wszystko wróciło i pojawiła się flaga "finiszu".

Nie mogę się doczekać upgrade samej aplikacji do nowej wersji kompilacji, mam nadzieję że
poprawią problemy z zapotrzebowaniem na pamięć, albo ja stracę cierpliwość i przelutuję sobie
tą kostkę do 128MB ram jak w innym wątku na forum PDA którego używam (F-S)...
--
twinsen

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpień 07, 2008, 11:42:35 »
Próba jakikolwiek modyfikacji pliku data.zip skutkuje jego uszkodzeniem. Nie da się go wtedy nawet
skasować z karty (operacje przeprowadzane poza PDA, w czytniku kart SD>USB na PC). Stworzenie
własnego pliku data.zip powoduje że program także twierdzi, że plik jest uszkodzony.

Nie bardzo wychodzi ci ta modyfikacja data.zip a robi się ro wręcz banalnie prosto. Ja to robię tak:
kopiuję sobie data.zip na peceta - wtedy otwieram go poprostu za pomocą WINRAR - i na tak otwartym pliku robię co tylko mi się podoba - po modyfikacjach zamykam otwartego za pomocą WinRAR data.zip, kopiuję spowrotem do urządzenia i po sprawie.
NIE ROZPAKOWYWUJ data.zip!!!!!!!

*

Offline twinsen

  • ****
  • 528
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS Pocket Loox n560, Samsung i9000 Galaxy S
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #254 dnia: Sierpień 07, 2008, 19:41:30 »
Sprawdzę, czyli radzisz WINRARem wrzucić tam tylko skórkę Ultra (obecnie 4.1) i wykasować wszystko inne?
Dałoby się w Igo wyłączyć całkowicie wszystkie komunikaty i dźwięki (gdyż w ogóle tego nie używam), tak
by nie były ładowane do cennej pamięci? Nie jestem pewny czy wyciszenie wszystkiego daje taki efekt  :worried:
--
twinsen

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpień 07, 2008, 20:45:14 »
Sprawdzę, czyli radzisz WINRARem wrzucić tam tylko skórkę Ultra (obecnie 4.1) i wykasować wszystko inne?
Dałoby się w Igo wyłączyć całkowicie wszystkie komunikaty i dźwięki (gdyż w ogóle tego nie używam), tak
by nie były ładowane do cennej pamięci? Nie jestem pewny czy wyciszenie wszystkiego daje taki efekt  :worried:

Spróbuj. Wiesz co.......ale tak sie zastanawiam - ja u siebie wyznaczam trasy np po 3-4 tys km. Mam dźwięki, POI oryginalne oraz troche KML, mapa terenu, skórka Ultra 4.1...i powiem ci szczerze -zero problemów - dodam, że mam 64MB RAM!

*

Offline SkOOrA

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • SkOOrA.com
  • Sprzęt: HTC HD2 + MDJ CyanogenMod7 + CWM
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #256 dnia: Sierpień 08, 2008, 00:56:24 »
Tak miałem na myśli ten malutki kompasik nad przyciskiem 2D/3D.

Znalazłem prosty sposób dodania owego kompasu...

Wystarczy skopiować ze skinu iGO8_Ultra_Specter_4.0.zip/ui_igo8/common plik compass3d.vpr oraz iGO8_Ultra_Specter_4.0.zip/ui_igo8/320_240/ui plik navigatemap_320_240.ui i wgrać do odpowiednich katalogów skinu igo8_ultra_4.1.zip zastępując przy tym istniejący plik navigatemap_320_240.ui


*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpień 08, 2008, 09:10:41 »
skórka iGO8 Ultra 4.2 PL

02/08/2008 Version 4.2:
- Added coloured red and green transparent backgrounds to the lane information arrows.
- Added road lane marker as separator between the red and green lane information backgrounds, this includes short and long dashed lines, single continuous line, double continuous lines and single continuous with dashed line in left and right handed combinations


I tak to wygląda na zrzucie:



W paczce tradycyjnie głosy Ewy i Jacka oraz polski lang_pack pod skórkę.

Instalacja całości:
1. Skórkę (plik iGO8_Ultra_x.x.zip) kopiujemy do katagu \SD\igo8\content\skin oraz w programie iGO8 wybieramy tę skórkę w Ustawienia->Menu->Skórka.
2. Katalog Audio kopiujemy w całości do katalogu \SD\iGO8
3. Plik z językiem Lang_Polish_Pda_Ultra.zip kopiujemy do \SD\iGO8\content\lang
(usuwamy stary oryginalny plik językowy - bez obaw, ponieważ plik Lang_Polish_Pda_Ultra.zip nie zmienia nic w oryginalnym tłumaczeniu a jedynie jest poszerzony o tłumaczenie pod skórkę iGO8 Ultra. Nic mniej nic więcej - więc nawet bez tej skórki lub z inną będzie wszystko chodzić)
4. Plik btonoff.exe kopiujemy do \Program Files\iGO8 (jeżeli stamtąd uruchamiamy program) lub do \SD\iGO8. Dzięki niemu można uruchamiać BlueTooth bezpośrednio z programu iGO8 (w menu podręcznym)

http://rapidshare.com/files/135740347/iGO8_Ultra_4.2.rar
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2008, 12:31:38 wysłana przez xtoudi »

Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpień 09, 2008, 08:59:44 »
Mam pytanie do twórcy czy dla rozdzielczości 480x272 nie dało by się też coś  tak przy okazji zrobić?

*

Offline SkOOrA

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • SkOOrA.com
  • Sprzęt: HTC HD2 + MDJ CyanogenMod7 + CWM
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpień 09, 2008, 13:51:30 »
Popieram. Przydałoby sie coś dla każdego....

*

Offline manjac

  • ***
  • 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z, Asus A636N, E52
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpień 10, 2008, 14:07:31 »
hejka,
jest mozliwosc w ultra wlaczyc jakos stale pokazywanie predkosci na ekranie tak jak jest to w innych skorkach ?

pzdr
..............................................."Jeżeli wszystko zawiodło...przeczytaj instrukcję"...............................................

*

Offline robay

  • 23
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpień 11, 2008, 19:30:58 »
Ponieważ zauważyłem zainteresowanie ikonami w innym wątku, więc podaję linki do nowych (poprawionych i udoskonalonych) ikon iGO8 mojego autorstwa.
Ikony optymalizowane pod POI dla Polski, ale i nie tylko...
IGO8 potrafi sam sobie przyporządkować sobie ikony do odpowiednich plików, jednak nie zawsze tak jest. Zależy od tego jak dana kategoria została nazwana w POI, oraz np. czy nazwa nie zawiera znaków diakrytycznych (zwłaszcza polskich), wtedy należy ręcznie przyporządkować ikonki do odpowiednich POI.
Pliki z archiwum z samymi ikonami wrzucamy do data.zip albo branding.zip nie rozpakowując tych plików tylko w trybie edycji np. WinRAR'em.
Zamieszczam też gotowy plik branding.zip dla tych, co niechcą kombinować, wystarczy podmienić ten oryginalny. Spowoduje to także zmianę ekranu startowego na "mój"   B), więc niech każdy przed tą operacją zrobi sobie kopię swojego branding.zip jakby mu się coś nie spodobało...

Plik branding.zip (gotowy - nie rozpakowujemy!!!)

http://rapidshare.com/files/136506207/branding.zip

same ikonki:

http://rapidshare.com/files/136571795/fixed_icons_by_Robay.rar

hasło do ikonek: pdaclub.pl



Postanowiłem dołożyć branding.zip z oryginalnym ekranem startowym jakby komuś tamten się nie podobał. Należy usunać "2" z nazwy pliku. Musiałem zmienić nazwę, żeby nie myliły mi się pliki.

http://rapidshare.com/files/136636822/branding2.zip
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2008, 00:22:04 wysłana przez robay »

*

Offline robay

  • 23
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpień 12, 2008, 11:45:20 »
iGO Ultra 4.4 z nowymi dźwiękami Agata i Jacek (także nowy) :D

Zamieszczam skórkę iGO Ultra 4.4 z nowymi dźwiękami Agata oraz z analogicznie zrobionymi dźwiękami z głosem Jacka.
Skóra zawiera także pełne (!) tłumaczenie (lang) przeznaczone dla tej wersji.

http://rapidshare.com/files/136731469/iGO8_Ultra_4.4_New_Agata_Jacek_voices_by_Robay_CP.rar

Dla zainteresowanych same dźwięki jakby ktoś chciał wykorzystać w starszych wersjach tej skóry:

http://rapidshare.com/files/136727795/Audio_for_Ultra_Skin_CP_by_Robay.rar

Hasło: pdaclub.pl

Instalacja skóry:
1. Katalog Audio kopiujemy do katalogu iGO8 na karcie SD (zastępujemy stary jeżeli zachodzi potrzeba)
2. Plik iGO_Ultra_4.4.zip kopiujemy do katalogu iGO8\Content\Skin (należy utworzyć katalog skin jeśli nie istnieje)
3. Plik Lang_Polish_Pda_Ultra.zip kopiujemy do katalogu iGO8\Content\Lang (należy usunąć stary plik językowy dla Polski)
4. Jeżeli urządzenie obsługuje Bluetooth, plik btonoff.exe kopiujemy do \Program Files\iGO8 na urządzeniu lub do iGO8 na karcie SD w zależności skąd uruchamiamy iGO8. Najczęściej jest to "\Program Files\iGO8" dla urządzeń PDA "iGO8" na SD dla PNA.

Nową skórkę włączamy w Ustawienia->Menu->Skórka.

UWAGA! Przy urządzeniach z małą ilością pamięci zdarza się, że podczas przeładowania iGO występuje błąd. Przy kolejnej próbie uruchomienia powinno być już normalnie.
Informacja ta dotyczy wszystkich wersji skóry iGO Ultra, która zwiększa wymagania sprzętowe zwłaszcza co do wolnej pamięci.

Instalacja samych dźwięków dla starszych wersji:
Zamieniamy katalog iGo8\Audio na nowy (wszystkie pliki muszą zostać zamienione).




*

Offline SkOOrA

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • SkOOrA.com
  • Sprzęt: HTC HD2 + MDJ CyanogenMod7 + CWM
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpień 13, 2008, 17:57:25 »
U mnie sie wywala non stop. Wolnej pamięci mam aż za dużo !

Pozatym jaki jest changelog dla 4.4 ? Czym sie różni on 4.3 ??? Ja zmian nie widzie....
ps. Dzwięki to dzwięki i mogą zostać wgrane do każdej z wersji.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2008, 18:07:51 wysłana przez SkOOrA »

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpień 16, 2008, 11:36:03 »
Pozatym jaki jest changelog dla 4.4 ? Czym sie różni on 4.3 ??? Ja zmian nie widzie....
ps. Dzwięki to dzwięki i mogą zostać wgrane do każdej z wersji.

W stosunku do wersji 4.2

08/08/2008 Version 4.3:

- Added optional coloured red and green transparent backgrounds for the lane information arrows, selectable via the Lane Information menu.
- Added actual road lane marker as separator between the red and green lane information backgrounds, this will show short and long dashed lines, single continuous lines, double continuous lines and single continuous with dashed line in left and right handed combinations.

10/08/2008 Version 4.4:

- Added redesigned matching square backgrounds to the main and secondary direction icons for "Full Screen Mode" only.
- The "Full Screen Mode" setting is now retained when switching between landscape and portrait mode and is now the default mode.
- Added a "No-GPS Warning" button to the "Map" screen for the condition where there is a valid route but no GPS device available.
Napisane: Sierpień 13, 2008, 18:57:03
skórka iGO8 Ultra 4.5 PL

14/08/2008 Version 4.5:
- Restored access to the "Trip Computer" for the condition where there is no valid route.
- Redesigned the "Find Default Map Mode" toggle button icons. All toggle buttons now have vertical arrows to differentiate them instead of the previous blue colour.
- Added a "Find Default Map Mode" toggle button to the "More Options" page of the "Place Menu".
- Added small "+" sign indicators to the map button icons in "Place Mode" to indicate the current "Find Default Map Mode" status.
- Added a "Home" button to the "Find" menu which supports a single "Tap" to open the first favourite on the map, or "Tap and Hold" to immediately calculate a route to the first favourite.
- The "Home" button "Tap and Hold" function supports the "Find Default Map Mode" and, depending on this setting, will go straight to either the "Map" or "Plan on Map" mode.
- Added an option to either use the default "Home" name or the actual name of the first favourite for the "Home" button, configurable via the Settings ► Menu ► "Show Name on Home Button" option.

W paczce tradycyjnie głosy Ewy i Jacka oraz polski lang_pack pod skórkę.

Instalacja całości:
1. Skórkę (plik iGO8_Ultra_x.x.zip) kopiujemy do katagu \SD\igo8\content\skin oraz w programie iGO8 wybieramy tę skórkę w Ustawienia->Menu->Skórka.
2. Katalog Audio kopiujemy w całości do katalogu \SD\iGO8
3. Plik z językiem Lang_Polish_Pda_Ultra.zip kopiujemy do \SD\iGO8\content\lang
(usuwamy stary oryginalny plik językowy - bez obaw, ponieważ plik Lang_Polish_Pda_Ultra.zip nie zmienia nic w oryginalnym tłumaczeniu a jedynie jest poszerzony o tłumaczenie pod skórkę iGO8 Ultra. Nic mniej nic więcej - więc nawet bez tej skórki lub z inną będzie wszystko chodzić)
4. Plik btonoff.exe kopiujemy do \Program Files\iGO8 (jeżeli stamtąd uruchamiamy program) lub do \SD\iGO8. Dzięki niemu można uruchamiać BlueTooth bezpośrednio z programu iGO8 (w menu podręcznym)

http://rapidshare.com/files/137703820/iGO8_Ultra_4.5.rar

*

Offline Gelo5

  • 27
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpień 16, 2008, 14:33:52 »
Z tego co zauważyłem:
"Show Name on Home Button" - pokaż nazwę przycisku DOM
"Show House Numbers At" - pokaż numery domów z odl.
Jeśli pasuje - tutaj plik lang: http://rapidshare.com/files/137734707/Lang_Polish_Pda_Ultra.zip

Edit: Jest jeszcze Lane Backround Coloured
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2008, 14:38:41 wysłana przez Gelo5 »

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpień 16, 2008, 19:31:06 »

Edit: Jest jeszcze Lane Backround Coloured

Kolorowy asystent pasa???
Śmiesznie brzmi:)

*

Offline Gelo5

  • 27
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpień 16, 2008, 20:05:38 »
He,he -też nie wiem jak to to to nazwać :D

Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpień 17, 2008, 10:01:54 »
moze ktoś wie skąd można ściągnąć skórki do rozdzielczośći 320x320 ? mam samsunga i780 , sys.txt znalazłem zeby chodziło , ale skórki żadnej nie mogę znależć, proszę o jakieś wskazówki.
Pozdrowienia dla forumowiczów...

*

Offline micek1968

  • *
  • 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ASUS A696
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpień 17, 2008, 19:24:03 »
Hmm. gdzies tam znalazłem jak zrobić sam ochodzik 3D zamiast kursorka... niestety polega to na tym że wgrywa się 3dAuto.bmp do pliku data.zip, potem zmienia plik sys.txt a potem wgrywa skiny do odpowiedniego folderu. Uruchomienie "samochodzika" polega na wczytaniu odpowiedniej skórki... Jeżeli wczytam innego skina (czyli IGO_PLUS) niż ULTRA z tego wątku rozumiem że nie będę miał tych ustawień radarów i innych bajeró..  W związku z tym pytanie czy da się zrobić jakiegoś jednego ultra który będzie miał "zamontowanego" samochodzika zamiast kursora np. Ultra 5.4a jak auto :)?
A może jest na to jakiś inny sposób?