Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > HP

Square Pocket Patch - coś dla posiadaczy pocketów z ekranami 240x240 :)

<< < (2/6) > >>

Kajetan Krykwiński:
Nothin - dobre ;D

Bat.:
Poklik - gratulacje, 6KB kodu i taka użyteczna rzecz ;D


--- Cytuj ---wiesz, poklik, co mnie rozśmiesza?
Nikt tego nie zrobił.
I Wielcy bossowie xdadev, i SUPER programiści z for, i producenci.
--- Koniec cytatu ---
Racja. Bo tak naprawdę to pockety stoją w miejscu, wszyscy producenci korzystają z gotowych kompilatorów, które za nich robią wszystko, nawet nie dbają o to jak co jest rozmieszczone, a potem wypuszczają programy w dwóch wersjach - na QVGA i VGA, bossowie xdadev potrafię jedynie zmienić wartości w rejestrze i pogrzebać w ROMie, a super programiści korzystają z .NET ;D Ameryka :D
Poklik - zrób sobie może link zliczający ilość pobrań, bo jak to się rozprzestrzeni to pewnie będziesz zadziwiony :D

nothin:
Jeden post usera kwadratowego ekranu potwierdziłby sens...

Kapitan Pazur:
"kwadratowi" radzą sobie Nyditotem tworząc wirtualne 240x320 i przesuwając albo spłaszczając QVGA do 240x240
ale oczywiście coś małego i darmowego na pewno się przyda

Poklik:

--- Cytat: . w Maj 04, 2007, 19:58:01 ---Jeden post usera kwadratowego ekranu potwierdziłby sens...

--- Koniec cytatu ---
Dokładnie :)

Zresztą app nie jest taki znowu niezbędny. Jak się dobrze przyjrzeć i potestować to jestdnak wiele softu po prostu przystosowuje się do 240x240. Jednak zdarzadją się wyjątki i to nie tylko wśród softu dla PPC2002/WM2003. Do tego czasem może być tak, że pomimo uciętego ekranu program nie przesunie go, np. taki abcPowerMeter (jednak z tego cowidzę może to być app pisany w net cf i tu może być problem...).

Co do samego sensu to zapewne użytkowcy "kwadratów" przyzwyczaili się już do tej wady, jednak jeżeli przynajmniej jeden program odzyska dzięki temu app'owi swoją dawną funkcjionalność, to myślę, że warto. :)

Killcabie: wiem, że jest takie rozwiązanie, jednak jak już pisałeś ma swoje wady, głównie cena. Do tego nie wiem jak można NVD używać na codzień przy normalnym korzystaniu z pocketa, przecież to masakra... Na wstępie przynajmniej ja mam spadek wydajności na czystym systemie o 15% (przy rozdzielczości 240x240), a jeżeli chodzi o normalną zabawę systemem to już kompletna porażka, niestety... :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej