PDA Ogólnie > Zrób to sam...

Jornada 690 - wyjście audio.

(1/2) > >>

kruszbuk3:
Witam.
Chcę dorobić do mojej jornady wyjście audio w najprostszy sposób (dolutować dwa kabelki do wejść głośniczka a drugi koniec do gniazdka minijack) i mam kilka pytań:
Czy po odkręceniu śrubek zaznaczonych na zdjęciu będę miał dostęp do głośniczka:

Nie chciałbym rozbierać jornady aż do płyty głównej, ale czy ktoś wie jak to zrobić?
Bo ja znalazłem tylko instrukcję do 720.
Czy w środku jest dość miejsca na gniazdo (ewentualnie poświęcę slot rysika, i tak go nie mam a pasować będzie idealnie).
Jak wysokie jest ryzyko uwalenia jornady przy rozkładaniu?
Dotychczas składałem tylko pc.

loto:
z tego co widze w swojej jornadzie glosniczek jest podlaczony za pomoca tasmy wiec sam dostep do niego nie urzadzi cie . najlepszym rozwiazaniem byloby podpiecie sie pod plyte glowna

kuba88:
Pamiętaj, że najlepiej gdybyś wybrał takie gniazdo mini jack dzięki któremu będziesz mógł odłączyć głośniczek. Są takie gniazda, że przy wkładaniu wtyczki przerywa się taki mały łącznik. Chodzi o to aby na raz nie grał ci głośniczek i słuchawki. Warto na to zwrócić uwagę z dwojakiego powodu, po pierwsze słuchawki będą grały wtedy głośniej (co w tym przypadku nie znaczy gorzej), i nie będzie słychać do okoła czego słuchasz.

Wygląda to mniej więcej tak

loto:
kruszbuk a myslales na zmiana glosnika? chce zamontowac jakis od telefonu bo pierdziwawka w jornadzie moze sluzyc jedynie do dzwiekow systemowych...

kruszbuk3:
Właściwie to słuchawki mnie urządzają, nie potrzebuje głośniczka.
Odtwarzałem film pod jlime i oglądało by się całkiem dobrze gdyby nie ten tragiczny głośnik.Tak samo przy teorytycznym wardrivingu, dobrze byłoby słyszeć w słuchawkach kiedy wykrywa cienko zabezpieczoną sieć, a nie robić hałas na całą okolicę, tym bardziej że jornada nie należy do dyskretnych urządzeń :)
Aha loto, jak ty otwierasz jornadę znalazłem obrazkowy tutorial na jornadacentral, ale tylko do 720, do 690 było tylko jak dostać się do płytki z ROM, a troszkę boję się eksperymentować.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej