PDA Ogólnie > Nowości ze świata mobilnych technologii

HTC One (M8) - co o nim sadzicie?

<< < (2/3) > >>

vonski:

--- Cytat: overconscious w Kwiecień 02, 2014, 02:20:39 ---Jednak większego telefonu niż ww. LG już bym nie zniósł, gdybym miał z tego jeszcze dzwonić, a nie tylko używać jako tablet. Dlatego odpada Note 3.

--- Koniec cytatu ---
Note3 jest 1mm dłuższy i 3mm szerszy :)

overconscious:
Musiałbym zobaczyć, ale Note 2 już mnie wkurzał wymiarami, a jest szerszy tylko o 4mm od LG Optimus G Pro (a więc trochę więcej niż Note3).
Generalnie jednak, to już jest tak mniej więcej granica jak na moje dłonie. LG.... jeszcze....jeszcze... ujdzie z biedą.

Później to już są dla mnie tablety z dodatkową funkcją telefonu. Czyli dzwonienie.... jak trzeba, z konieczności.

PS.
Note 3 nie chcę jednak z wiadomych względów. Kupuję telefon na dłużej (przy tych specyfikacjach już można tak myśleć), a to znaczy nie-AMOLED.

salvador77:
Mój kumpel ma. Pokazał mi to i owo. Jedyne co mnie trochę dziwi, że te telefony dość sporo ważą... Generalnie wolę Lumie ale HTC to umnie ma drugie miejsce.

annza81:
Ładne cacko , ale spore wymiary i waga tym bardziej jak  dla kobiety to zdecydowanie za duża;p

johnnorton:
Zdecydowaną wadą są przyciski ekranowe, oraz duże wymiary telefonu. Jak dla mnie, nie jest tak potrzebny duży ekran. Ale i tak jest zdecydowanie lepszy od reszty modeli.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej