iOS (5s) zamiast Androida (One)

  • 37 Odpowiedzi
  • 21396 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
iOS (5s) zamiast Androida (One)
« dnia: Listopad 19, 2013, 16:32:19 »
Zastanawiam się, po wielu latach, nad zmianą systemu i będzie to dla mnie kolosalna zmiana...
Lubię wielkość (ekrany), uważam, że ekrany 4,7-5" są zdecydowanie wygodniejsze do użytku niż mniejsze. Ale jestem gotowy zaryzykować, jeśli się przekonam, że wart... Fajnie by było, gdyby posiadacze IP pomogli mi w tym przekonaniu, uzasadniając istotne różnice "za" na korzyść iOS.
Z iPhonem miałem niewiele do czynienia, biorąc pod uwagę procentowe posiadania systemów w ostatnich latach. Miałem iPhone 3G, przez zaledwie 2. tygodnie, zupełnie mi nie podpasował... Ale było to kilka ładnych lat temu... Jeśli bym kupował, to tylko 5S, ale nie wiem czy będę miał w nim przynajmniej tyle, ile mam w ten chwili HTC One, a chciałbym wypróbować przez jakiś czas iOS. Czy tak szczerze może mi ktoś odpowiedzieć na pytania o nowego iPhone 5S?:
- jaki ma dźwięk (porównując do HTC One, który posiada chyba najlepszą jakość dźwięku, jaką słyszałem w jakimkolwiek telefonie)?
- jak z jakością aparatu (porównując do HTC One i SGS4)?
- jak z jakością ekranu (porównanie jw.)?
- czy nowy IP posiada router wi-fi?
- czy można wysyłać pliki multimedialne przez BT?
- czy można instalować widgety na ekranie?
- czy można ustawić dzwonek do każdego kontaktu bez większych problemów?
- czy można samodzielnie konfigurować profile internetowe czy IP pobiera ustawienia z karty?
- czy można wprowadzić własne zabezpieczenie ekranu, by nikt nie mógł zajrzeć do IP bez mojej wiedzy?
- czy aplikacja FB też wymaga messengera do wiadomości prywatnych?
- Instagram jest równie zgrabny jak w Androidzie?
- czy w AppStore są dostępne aplikacje mobilne do banków ING i Alior?
- czy można synchronizować go bezpośrednio z aplikacjami Windowsa czy jednak iTunes jest wymagany do wszystkiego?
- czy IP może być widoczny w systemie WIN jako dysk?
Jakie ogólne przewagi ma iOS nad Androidem? W zasadzie tyle ;)
Będę wdzięczny za każdą konstruktywną odpowiedź.
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline jansol

  • ****
  • 813
  • Sprzęt: TomTom GO 1005 LTM/HDT - iPh 8
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2013, 17:06:55 »
z tych wszystkich punktów które wymieniłeś - ja odniosę się do paru , ponieważ nie jestem aż tak wymagającym użytkownikiem  :)

 Pierwsze - to przede wszystkim stabilność systemu przez blisko dwa lata raz góra dwa razy mi się zwiesił ale naprawdę był katowany,
z pomocą mego syna  :E - a posiadam 4s więc jest lekko podstarzały chociaż jak dla mnie wystarczający.
 
 - kolejne -  fotki robi świetne , śmiało można drukować i jakość jest naprawdę dobra jak na telefon. Na pewno porównując z lustrzanką nie ma sensu. Podejrzewam że 5s ma lepsze parametry chociażby kamera i kręcenie filmów w zwolnionym tempie.

   co do dźwięku to nie wiem o co pytasz , chodzi o jakość w słuchawce czy głośnik ? - bo jeśli o jakość rozmów to na pewno jest bardzo dobra - HD Voice się wspomaga IP od modelu 5

   do każdego kontaktu przypiszesz inny dzwonek.

    można wprowadzić zabezpieczenie ekranu dla pewności żeby nikt nie lukał np: teściowa ?  :E

    ing jest nie wiem jak alior


I to chyba tyle ode mnie.

    Pozdrawiam i życzę udanego w miarę szybkiego wyboru  :ok:

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2013, 17:23:55 »
2. Od One na pewno lepsza jakość jest za dnia (chociażby przez samą rozdzielczość), nie wiem jak w nocy. Ale wśród opinii z jakimi się spotykałem, to iP ma lepszy aparat od praktycznie każdego sprzętu z Andkiem.
4. Posiada już od jakiegoś czasu, ale nie wiem czy w wypadku nieobsługiwanego operatora nie trzeba się z tym bawić (od operatora zależy, czy pozwala czy nie, bo w USA za tethering się dodatkowo płaci)
5. Zapomnij. W iOS 7 dodali AirDrop, ale to działa po Wi-Fi i oczywiście tylko ze sprzętami Apple.
6. Nie. Dopiero po JB można się bawić w coś takiego, ale nie wiem jak to w iOS 7 wygląda.
9. Hasło można.
11. Instagram był najpierw na iOS, więc siłą rzeczy jest przynajmniej porównywalny :)
13. Nie, iTunes to mus.
14. Tylko w jedną stronę i tylko zdjęcia (może zgrać fotki przez eksploratora Windows, ale już ich nie wrzucisz o innych plikach nie wspominając). Acz przez iTunes można już wrzucać pliki do obsługiwanych aplikacji po USB.

Do tego coś takiego jak "Otwórz w.." w iOS nie istnieje - to co jest powinno nazywać się "Kopiuj do..." bo sprowadza się do skopiowania danego pliku do innej aplikacji. Co gorsza, nie pokazuje żadnego paska postępu, więc przy większych plikach można odnieść wrażenie, że aplikacja się zawiesiła. I nie działa to w części systemowych aplikacji (np. z galerii nie otworzysz obrazka w innej aplikacji, musisz to robić przez ten program). O wymianie innych danych pomiędzy aplikacjami (np. do udostępniania) też można zapomnieć.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2013, 17:26:31 wysłana przez revanmj »
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2013, 17:32:00 »
Hmm, czym się różni w szczególności iOS od androida? Tym że jest mega płynny, szybki i stabilny. Przykładowo: mając otworzone kilka aplikacji na androidzie musisz czekać co najmniej  0.5 sekundy a na iOS otwiera się dosłownie natychmiast  :) Tutaj się kończą zalety jak dla mnie (czyli przeciętnego użytkownika  :D). Może inne pytanie: co ma iOS czego nie ma android?
edit: Tutaj możesz coś o tym poczytać  :wink: :http://pdaclub.pl/forum/hyde-park/co-wy-widzicie-w-tych-iphonach/
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2013, 17:35:39 wysłana przez qwerty90 »
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2013, 17:34:41 »
@jansol chodzi o dźwięk z głośników, jak również w słuchawkach - chodzi o muzykę. One, pod tym względem jak dotychczas nie ma sobie równych, ale jak wspomniałem, nie wiem jak to wygląda w IP.

@revanmj co oznacza stwierdzenie "nieobsługiwany operator" jeśli chodzi o router? Beznadzieja jeśli chodzi o BT, używam tego bardzo często i to może zaboleć...

@qwerty90 w One nie muszę zbytnio czekać na cokolwiek, nie można się przyczepić do wydajności. Zadałeś dobre pytanie, ale czy jesteś w stanie na nie odpowiedzieć?
 Czekam na więcej Panowie i Panie ;)
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 19, 2013, 17:40:08 »

@qwerty90 w One nie muszę zbytnio czekać na cokolwiek, nie można się przyczepić do wydajności.
Ja też tak mówiłem póki nie otworzyłem parę aplikacji w tym samym czasie na Iphonie  :mrgreen:
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 19, 2013, 17:46:42 »
Będę szczery. Dotychczas wychodziłem z założenia, że ludzie, którzy kupują Apple'a chcą być po prostu trendy, w sensie "mam IP, jestem zajebisty" ;) Ja nie potrzebuję być zajebisty, szukam zalet tam, gdzie mogłoby ich nie być, ale być może są ;) W HTC podoba mi się niemal wszystko. Niemal, bo na minus zaliczam aparat, a właściwie wielkość zastosowanej matrycy. Wiem, są ultrapiksele, ale to nie pomaga w wycięciu dobrego kadru z tak małego zdjęcia, jakość w takiej chwili spada na drugi plan. Dużo korzystam z routera wi-fi (mam nielimitowany bez ograniczeń prędkości) no i zdecydowanie BT... Dla mnie ideałem byłby telefon robiący zdjęcia w RAWach, ale ostatnio rozmawiałem z kilkoma znajomymi z HTC i Samsunga, że na tą chwilę jest to po prostu niemożliwe :P Reasumując: co ma iOS czego nie ma Android? :>
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 19, 2013, 18:10:48 »
<szatan> A może obsługujący aplikacje z androida BlackBerry Z30? </szatan>

@up odpowiedź brzmi: ograniczenia. Co wygrałem?
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2013, 18:12:26 wysłana przez WiateR »
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline piotrkovski

  • ****
  • 694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: nokia n łosiem
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 19, 2013, 19:37:23 »
Nie wiem jak w tych nowych iOS'ach, ale na ipadzie 1g 5.3 mutlitasking "lekko" kuleje :-|
Racja jest jak d**a, każdy ma swoją.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 19, 2013, 21:21:00 »
@WiateR Twoja odpowiedź, mimo prostoty, jest wręcz powalająca :D Ale true, o tym doskonale wiem i to mnie właśnie martwi...
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 19, 2013, 21:45:02 »
@revanmj co oznacza stwierdzenie "nieobsługiwany operator" jeśli chodzi o router? Beznadzieja jeśli chodzi o BT, używam tego bardzo często i to może zaboleć...
Nie współpracujący z Apple i nie sprzedający oficjalnie iPhone'ów czy iPadów, np. Plus.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2013, 21:47:19 wysłana przez revanmj »
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 20, 2013, 00:15:06 »
To nie jest prawda, właśnie ci obsługiwani blokują.

Problem polega na tym, że domyślnie iPhone do tetheringu używa innego APN niż tego, który używa dla samego siebie. Co powoduje że, a. operator wie o tym, że klient używa tetheringu b. daje się zablokować i odblokowywać za ekstra kasę.

Oczywiście telefon musi mieć już stosowne ustawienia, więc dla nieobsługiwanego nie ma problemu - wpisze się z palca.
Co do obsługiwanego - mając jailbreaka można użyć TetherMe z Cydii który wymusza użycie zwykłego APN do tetheringu, co załatwia problem. Operator widzi użycie jakby to było z telefonu.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 20, 2013, 07:58:58 »
Jednym słowem - porażka ;)

Połączone: [time]Listopad 20, 2013, 09:23:34[/time]
Panowie, macie może jakiś odnośnik do testu nowego S5? Ale takiego naprawdę rzetelnego, bo na wszystko co dotychczas trafiłem to jedno wielkie "G"...

Połączone: [time]Listopad 20, 2013, 15:37:28[/time]
Jedno trzeba przyznać 5S - jest... ładny ;) Zobaczymy co z tego romansu wyjdzie :P Chcecie, to mogę w miarę na bieżąco pisał jakie są znaczące różnice między IP, a One, chociażby jeśli chodzi o dźwięk czy ekran.

Połączone: Listopad 20, 2013, 15:40:48
Właśnie pobiera iOS w wersji 7.0.4...
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2013, 15:40:48 wysłana przez PopaY »
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 22, 2013, 17:33:08 »
Matko, co za padaka :P

Pytanie zasadnicze: czemu nie można ustawić melodii mp3 jako dzwonka telefonu jak w każdym telefonie??? @jansol pisałeś, że można przypisać dzwonek do kontaktu. Ale nie wspomniałeś, że można to zrobić tylko z tymi gównianymi, które są w systemie? :P
What we do in life echoes in eternity...

Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 22, 2013, 17:49:28 »
w itunes musisz utwory do biblioteki "ringtones" wrzucic : )

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 22, 2013, 18:16:25 »
iTunes nie ma takiej biblioteki...
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline qwerty90

  • **
  • 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG Nexus 4
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 22, 2013, 18:39:59 »
Ja też miałem problemy z itunes - ten typ tak ma  :mrgreen:
Htc Tytn II ->-> Magic->HTC TP 2 -> 6300 -> S avila -> xperia x8->x10 -> k550i-> ->Hd2 -> e52 -> SGS -> iphone 3g -> iphone 4 -> Samsung delphi ->ace -> Galaxy Nexus ->Note->One S->Se LWW-> SGS 2->Desire HD->defy->Desire S->S2->HTC One S

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 23, 2013, 00:26:50 »
A mówiłem BlackBerry. :)
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 24, 2013, 17:48:08 »
iTunes nie ma takiej biblioteki...

Jak wrzucisz dzwonek odpowiednim formacie, to się pojawi. Przeróbka jest prosta, kilka kliknięć:
1. wrzuć mp3 do itunes
2. prawoklik i "konwertuj do aac"
3. usuń plik z itunes
4. znajdź plik na dysku, zmień rozszerzenie z m4a na m4r i wrzuć do itunes. I już będzie dzwonkiem.

Są też limity długości. Oczywiście mozna korzystać z wielu ringtone managerów, tylko po co?

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 24, 2013, 17:54:25 »
... jak można tak łatwo, wygodnie i szybko? :y
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 24, 2013, 18:54:33 »
Apple zdecydowanie "ułatwia" życie użytkownikom :P O jakich limitach jest mowa w przypadku 5s?
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 24, 2013, 19:37:30 »
Nie więcej niż 30 sekund

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 24, 2013, 19:40:01 »
Ale padaka :P
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 24, 2013, 20:10:52 »
Wiesz, mamy wolny rynek i wolność wyboru, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie wybrać dowolny konkurencyjny system. Np. taki Windows Phone, gdzie dzwonek sobie ustawisz dowolny i to w postaci MP3 i to bez limitów. Ale dźwięk SMS musisz już wybrać wyłącznie z predefiniowanych dźwięków. Bo tak.
Oraz regulacja głośności jest wspólna dla wszystkich dźwieków, więc późnym wieczorem albo wkurzają cię wszystkie powiadomienia (np. z Facebooka) albo nie usłyszysz jak ktoś zadzwoni w ważnej sprawie.

*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 24, 2013, 22:26:50 »
Prosty wniosek, jak ktoś nie chce żeby producent mu właził w paradę i arbitralnie ustalał co jest dla niego lepsze, zostaje Android. Nawet jak producent nie przyłoży się do nakładki, wgrywa się Cyjana i można wszystko robić po swojemu :)
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 27, 2013, 22:39:01 »
27 sekund, plik m4r i...
What we do in life echoes in eternity...

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 07, 2013, 10:22:16 »
Nie więcej niż 30 sekund

40 sekund, ale po co Ci dłuższy dzwonek, jeżeli ograniczeniem sieci jest to, że i tak dłużej telefon nie dzwonić, więc po jaką cholerę wrzucać 10 minutowy dzwonek, któy i tak nie będzie dzwonił dłużej niż 40 sek?
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline Czesiorazdwatrzy

  • ***
  • 465
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to Hakurei Reitaisai Festival!
    • J-games.pl  - Forum japońskich gier, jrpg
  • Sprzęt: XDA 2i; i780; Desire Z
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 07, 2013, 11:23:08 »
Cytuj
Np. taki Windows Phone, gdzie dzwonek sobie ustawisz dowolny i to w postaci MP3 i to bez limitów. Ale dźwięk SMS musisz już wybrać wyłącznie z predefiniowanych dźwięków. Bo tak.
Wiem, że trochę offtop, ale szkoda, żeby taka informacja wisiała bez sprostowania. W aktualnej wersji WP8 można sobie ustawić dowolny dzwonek zarówno na telefon jak i na SMS.

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 07, 2013, 16:10:30 »
A prawdziwego kopiuj-wklej nie ma nadal.
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: iOS (5s) zamiast Androida (One)
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 07, 2013, 17:30:34 »
Nie więcej niż 30 sekund

40 sekund, ale po co Ci dłuższy dzwonek, jeżeli ograniczeniem sieci jest to, że i tak dłużej telefon nie dzwonić, więc po jaką cholerę wrzucać 10 minutowy dzwonek, któy i tak nie będzie dzwonił dłużej niż 40 sek?
Jesteś w błędzie z tymi ograniczeniami ;)
What we do in life echoes in eternity...