Android OS > Motorola Android

Motorola Droid 3 jak to działa w PL?

(1/1)

Jakub365:
Witam, Mam zamiar kupić Droida 3, widziałem 4, ale jest dużo droższy i wygląd gorszy, więc padło na 3, kiedyś miałem milestone 2 i byłem mega zadowolony jedynie miał mały wyświetlacz i czasmi wolno chodził no, ale co się dziwić mały procek i mało ramu myślę, że droid3 już powinien śmigać prawidłowo:)Mam już dość plastikowego szajsunga note i pisanie z błędami sms;/ Jak ta motka waszym zdaniem zachowuje się w PL? nie będę miał jakiś ograniczeń? czy google play normalnie będzie dla mnie dostępne itp itd? Jakie ogólnie jest wasze zdanie na temat tego telefonu?

LaPlagne:
Telefonu nie miałem w ręce, natomiast sam mam świeżutką bo od 2 tygodni, nówke Motke Photon Q i działa w najlepsze wszystko jak powinno (GSM w całości poza LTE bo ma inne pasmo niż w USA), google play dziala bez problemu (nawet tuż po wyciągnięciu z pudełka i pierwszym odpaleniu problemu nie było na sofcie Sprinta). Teraz mam ja zmodyfikowaną pod karte SIM i z cyanogenmodem i tak samo - bez problemu. Musi mieć tylko obsługę "naszego" pasma GSM (a milestone 3 ma) i nie będzie problemu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej