PDA Ogólnie > Zrób to sam...

Tablet w samochodzie :)

<< < (2/7) > >>

Komandosik:
Hum, no wlasnie istnieje cos takiego wykorzystujace post micro usb i mhl... jest to podobno sterownik wykorzystujacy cos w stylu portu hub i sterujacyc max 5 urzadzeniami podlaczonymi do micro usb. niestety sa to tylko teorie ktore gdzies wyczytalem a gotowego produktu nie widzialem...

Fakt, sam myslalem o kompie z Touchem - z tym ze jesli juz to nie uzywalbym wingrozy a linuxa. Wrzucam debiana jako serwer i obsluge sterowników i wsio :) lacznie z polaczeniem ssh. Pisanie skrptów o wiele przyjemniejsze a i wymagania sprzetowe mniejsze.

romulus:
A używałeś kiedyś WXP embedded, chyba nie, startuje w 10sekund z karty CF, obsługuje dotyk, kamery itd. zajmuje 230mb. standardowo płyta posiada 4x RS232 dzięki czemu podpinasz jakiegoś elma i masz autko online :) Mój pico zużywa 20W z ekranem i dotykiem zasilanie całości to molex 12V od HDD. Tablet to namiastka. Jak pisałem miałem wpięty interfejs od auta i lpg całość starowana z dotyku, o konfiguracji autostartu i XP nawet nie będę wspominał. XBMC pracował jako kombajn do multimediów.

Komandosik:
no akurat bawilem sie embedem - terminale HP compaq :) - mimo wszystko, linux wygrywa ;)   chociaz musialbym zobaczyc jak wyglada to na dotyku - terminale byly sterowane przez ssh.

jestem ciekawy jak to funkcjonuje i co mozna z tym zrobic...hmm

romulus:
tyle że pod linxa nie ma żadnych programów diagnostycznych np. scanmaster a po co budować coś co będzie ograniczone systemem.
właściwie jak zrobisz tak będziesz miał, ja miałem i sobie chwalę. brak tylko funduszy na ekran.

Jak widać pico itx jest wielkości płyty cd, a obok złącza molex cyfro złącze dla ekranów lcd na "tasiemkę"

Komandosik:
i tu masz racje. faktycznie. w takim razie platformą musi byc windows. Hmm, orientujesz sie czy sa juz jakies podobne gotowe zestawy? czy jednak trzeba stawiac swojego "blaszaka" łacznie z modułami?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej