Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > HP

uwalony hp 6915 przy próbie wgrania romu

(1/3) > >>

Hecamaster:
Witam serdecznie mam taki otóż problem :
Przy mojej nie udanej próbie wgrania nowego romu do hp hw 6915 który wcześniej pracował pod duńskim językiem (chciałem go z europeizować na EN) program polecany na zagranicznym forum pod nazwą "1.21 UK" się wyłączył i na Polski powiedział że nie jest w stanie dokończyć upgrade. Moje pytanie co z nim zrobić jak podnieść moje maleństwo?. Po podłączeniu do stacji dokującej pokazuję się na środku logo HP u góry ekranu napis USB a u dołu vG. 39  . Ratujcie chciałbym go wskrzesić i już ewentualnie mieć ten duński soft  a najlepiej EN. Dodam że hard reset nie działa na niego.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Kapitan Pazur:
Wygląda na to że HP nie jest uwalony, tylko w trybie bootloadera oczekuje na wgranie romu. Może spróbuj go jeszcze raz wgrać

Hecamaster:
Sprawa wygląda tak że po wstawieniu go w kołyskę  z / lub bez ładowania ale podłączony do usb do laptopa słychać dźwięk potwierdzający podłączenie jakiegoś urządzenia do kompa jednak active sync go nie wyszukuje , tylko jakieś urządzenie w systemie windows. Żadnym " softem " nie mogę go znaleźć ani podnieść tzn nie za bardzo mam pomysł na to wiem że jest opcja na pewno go uratować bo to dobra maszyna a szkoda go do serwisu oddawać

Kapitan Pazur:
Active Sync w tym trybie go nie zobaczy i to jest normalne. W tym trybie można tylko wgrać nowy rom, nic więcej, więc może po prostu odpal ten program którym wcześniej wgrywałeś.

Hecamaster:
Pokaże zdjęcia jak to robiłem  może będzie lepiej dojść jak go uwaliłem


Pierwszy obrazek był po odpaleniu softu drugi właśnie po tym jak nie chciał się zrobić upgrade. HP był naładowany , laptop też, nie wiem gdzie leży problem gdzie go uwaliłem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej