Pozostałe platformy > Bada OS

Dyskusja na temat odtwarzacza mp3

(1/2) > >>

Kuboslaw:
Zakładam żeby już nie pisać w tamtym wątku i to jakoś uporządkować.

Więc tak, u mnie wygląda to następująco.Tekst można przewijać ale niestety jest to fioletowe tło. Jak widziałem to na 8500 widać jeszcze okładkę albumu pod spodem, może w 723 dodadzą to w finalnej wersji Bada 2.0

Co do samoistnego przewijania się tekstu, to wprowadziłem taki z synchronizacją czasową ale nie jest chyba obsługiwany bo wygląda to tak :(

Aspic:
Próbowałem zrobić by sam się przewijał no ale wyszło mi podobnie jak u Ciebie... No i u mnie można zmienić tło to znaczy wybrać kolor lub wybrać okładkę albumu jeżeli jej nie ma z utworem mp3 to jest przydzielana losowo przykładowa okładka.

Kuboslaw:
U Ciebie te opcje tła są w tym samym miejscu gdzie włącza się opcję "Tekst"? U mnie niestety jeszcze tego nie ma, Bada 2.0 na wave 723 to wciąż jest jednak beta i może kiedyś to będzie.

Aspic:
Dokładnie (sory ale miałem problem z netem)

Kuboslaw:
A słuchasz piosenek w formacie ogg? Ja głownie w mp3 ale mam pare w ogg. Wrzuciłem je do telefonu, odtwarzacz je odnajduje, nawet odczytuje tagi ale jak je włączam to odrazu przeskakuje do najbliżeszej mptrójki  :(. U ciebie działają?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej