Nawigacja GPS > GPS: turystyka/off road

Rejestracja śladu GPS - problem

<< < (4/4)

sserafin:
wynik jest OK - aplikacja w tle i nagrało cały ślad.

Ale w trakcie nagrywania było tak - włączam, widzę że nagrywa - zrzucam do tła - po chwili włączam ponownie i widze ślad narysowany do czasu wyłączenia - kropka z lokalizacją się przemieszcza ale rysowanie się nie odbywa - kończę nagrywanie - zapisuje i wysyłam i......
wszystko jest OK cały ślad widoczny.

Z jakiego sprzętu korzystasz do nawigacji?

p.s aby navime działąło musze mieć włączony net chyba - podczas spaceru na ekranie była "kratka"

p.s. dziwne że T r a s e o  Ci prawidłowo zapisuje - wczoraj rozmawiałem z traseowiczką i u niej tez nie da się nagrywać śladu gdy aplikacja jest w tle

lola:

--- Cytat: sserafin w Grudzień 28, 2013, 18:48:37 ---Z jakiego sprzętu korzystasz do nawigacji?
--- Koniec cytatu ---
Taki jak w profilu - LG L9 z softem 20h (czyli Andek 4.1.2).


--- Cytat: sserafin w Grudzień 28, 2013, 18:48:37 ---p.s aby navime działąło musze mieć włączony net chyba - podczas spaceru na ekranie była "kratka"
--- Koniec cytatu ---
Ale tylko dla map - zapisywanie śladu działa też offline.


--- Cytat: sserafin w Grudzień 28, 2013, 18:48:37 ---p.s. dziwne że T r a s e o  Ci prawidłowo zapisuje - wczoraj rozmawiałem z traseowiczką i u niej tez nie da się nagrywać śladu gdy aplikacja jest w tle
--- Koniec cytatu ---
To zasadniczo dyskwalifikujące dla tego typu softu - oznaczałoby to, że rozmowa przychodząca może przerwać zapis śladu.


Pozdrawiam,
Ł.O.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej