Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Firma

Szukam lub zlecę zrobienie programu do raportowania wizyt w sklepie

(1/1)

Radkowski:
Witam,
Jak w tytule, chodzi mi o soft dla przedstawiciela handlowego dzięki któremu za pomocą PDA będzie można na miejscu w sklepie wypełnić ankietę (mam już gotową, zawiera kilkanaście pytań z odpowiedziami do wyboru), zrobić kilka fotek oraz sporządzić krótką notatkę. Następnie wszystko to wysłać do bazy danych, gdzie wszystkie dane będzie można analizować. Poradźcie coś.
Pozdrawiam, Radek

konrrrrado:

--- Cytat: Radkowski w Luty 12, 2010, 22:04:43 ---Witam,
Jak w tytule, chodzi mi o soft dla przedstawiciela handlowego dzięki któremu za pomocą PDA będzie można na miejscu w sklepie wypełnić ankietę (mam już gotową, zawiera kilkanaście pytań z odpowiedziami do wyboru), zrobić kilka fotek oraz sporządzić krótką notatkę. Następnie wszystko to wysłać do bazy danych, gdzie wszystkie dane będzie można analizować. Poradźcie coś.
Pozdrawiam, Radek

--- Koniec cytatu ---

podaj jakis kontakt do siebie najlepiej telefon

qwe:

--- Cytat: Radkowski w Luty 12, 2010, 22:04:43 ---Witam,
Jak w tytule, chodzi mi o soft dla przedstawiciela handlowego dzięki któremu za pomocą PDA będzie można na miejscu w sklepie wypełnić ankietę (mam już gotową, zawiera kilkanaście pytań z odpowiedziami do wyboru), zrobić kilka fotek oraz sporządzić krótką notatkę. Następnie wszystko to wysłać do bazy danych, gdzie wszystkie dane będzie można analizować. Poradźcie coś.
Pozdrawiam, Radek

--- Koniec cytatu ---
Wszystko co Ci potrzebne to dostęp do neta i konto google (żeby korzystać z google documents). Żadnego programu tu nie trzeba. Jak będzie trzeba to mogę pomóc stworzyć coś takiego. 

andy_bez_wandy:

--- Cytat: qwe w Marzec 15, 2010, 22:40:44 ---
--- Cytat: Radkowski w Luty 12, 2010, 22:04:43 ---Witam,
Jak w tytule, chodzi mi o soft dla przedstawiciela handlowego dzięki któremu za pomocą PDA będzie można na miejscu w sklepie wypełnić ankietę (mam już gotową, zawiera kilkanaście pytań z odpowiedziami do wyboru), zrobić kilka fotek oraz sporządzić krótką notatkę. Następnie wszystko to wysłać do bazy danych, gdzie wszystkie dane będzie można analizować. Poradźcie coś.
Pozdrawiam, Radek

--- Koniec cytatu ---
Wszystko co Ci potrzebne to dostęp do neta i konto google (żeby korzystać z google documents). Żadnego programu tu nie trzeba. Jak będzie trzeba to mogę pomóc stworzyć coś takiego.

--- Koniec cytatu ---

no tak, prawa reka za lewe ucho ......

moze lepiej zamiast tego googla skorzystac ze .... Microsoft Office OneNote 2007 jest gratis do desktopowej wersji office 2007 - robi fotki, notatki pisane / glosowe / video, organizuje i kataloguje to wszystko
dobrze integruje sie z reszta pakietu office a kwestie formularza mozna rozwiazac na kilka sposobow IMHO

http://office.microsoft.com/pl-pl/onenote/HA101956221045.aspx
http://jkontherun.com/2009/07/15/onenote-gets-more-mobile-in-office-2010/


 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej