Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Oprogramowanie Smartphone

Przeglądarka w SPV i wap.omnix.pl

(1/2) > >>

henocom:
Nie wiem czy ten problem byl poruszany, ale zapytam jeszcze raz:
czy mozecie sie zalogowac na wap.omnix.pl (uzytkownicy ery oczywiscie:))??
Ja nie moge, pojawia mi sie tzn 500-setka, dzwonilem do boa i mowia ze to wina telefonu. Moze to byc wina przegladarki, ktora na wapie jest wykrywana jako mozilla?

Pozdrowienia

sario:
Niestety na chwile obecna musze to potwierdzic :( mogę stwierdzić, że znam ten problem "od środka". Omnix chodzi bez problemu na komórkach nawijmy je standardowych i nie ma z nim problemu, natomiast w mojej mpx200 tez nie chce działać. Najprawdopodobniej muszą to być więc ustawienia samego telefonu, skoro wap.eranet.pl dla odmiany działa bez problemu. Zastanawiające jest natomiast to, że jesli wejdziesz na wap.eranet.pl a następnie linkiem do omnixa ( zakładka kontakty ) to ta zakładka na omnixie w mpx200 działa bez problemu.

henocom:
Zgadza sie, wchodzi na wap.eranet.pl i dalej na omnixa (miedzy nami) ale stamtad wejsc na strone glowna (wap.eraomnix.pl) nie da sie w dalszym ciagu. Mi sie wydaje ze jest to wina przegladarki, poniewaz jest ona zbyt anonimowa ze tak powiem, poniewaz sprawdzalem na jednym programie na wapie i jest wykrywana jako mozilla, siec nieznana. Jak wchodzilem ze standartowego telefonu to byla podana marka telefonu i siec. Era w dalszym ciagu mowi ze to wina telefonu, ale widocznie ich system nie rozpoznaje kto chce wejsc na ich strone i go wogole nie wpuszcza.Takie jest moje zdanie.

Pozdrowienia

sario:
Słuchaj, to jest problem z telefonem, masz oczywiście racje. Weź pod uwagę, że po pierwsze, aby telefon mógł działać poprawnie z omnixem, czy innym serwisem innej sieci komórkowej musi on najczęściej trafić do oferty danej sieci i być dodanym do baz danych, jeśli tak nie jest dany serwis wapowski jest ładowany w wersji uproszczonej lub ... ma gigantyczne problemy z załadowaniem wogóle. Dlatego na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego jak testy i próby poprawnego ustawienia telefonu, aby z tym serwisem działał poprawnie. Weź pod uwagę, że dopóki ten telefon nie będzie w ofercie sieci komórkowych w Polsce, to nie jest on szczegółowo opisany i przetestowany ( oczywiście przez te sieci ), więc dzwonienie do BOA, BOKu czy innej instytucji pierwszej pomocy nie wiele Ci pomoże ... zwłaszcza, kiedy na telefonach oferowanych wszystko działa poprawnie.

Pozdrawiam

henocom:
Wlasnie sobie sciagnelem taki programik co zmienia (chyba) sposob rozpoznawania przegladarki z telefonu i... udalo mi sie wejsc na omnixa. W kazdym badz razie nazywa sie on web wap select i zmienilem w nim typ naviga...cos tam z SPV na wap i juz niby wchodzi na omnixa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej