Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > HP

[ipaq 614] Nowy ROM (Wygląda Świetnie !) WM6.1 5.2.21042

(1/58) > >>

TomaszKRK:
Dla wszystkich zainteresowanych Upgrade'em:

WM 6.1 21042 beta 0.4a manila edition

beta 0.4a manila edition źródło znajdziecie tu : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=498673

Wygląda całkiem dobrze, całkiem dobrze pracuje:



Działam na "manila edition" jakieś 12H, wszystko chodzi jak należy..

Kapitan Pazur:
Na przyszłość pisz w dobrym dziale (tym razem przeniosę) i podawaj do jakiego urządzenia jest rom

bikekowal:
a czy oprócz ładnego wyglądu oferuje coś ciekawego? Jak z szybkością/stabilnością?

TomaszKRK:
Kapitan Pazur: Naturalnie na przyszłość będę pamiętał. Dzięki za info.

bikekowal: Pomimo pewnych usprawnień związanych z menu (działa tak szybko jak na standardowym rom'ie). Ciekawe rozwiązanie wprowadzone do obsługi wiadomości SMS/MMS -> Autor dodał możliwość przesuwania wiadomość palcem (Slide).  Aparat oraz Kamera w jednym miejscu. Ciekawe rozwiązanie do odtwarzania AUDIO - Szuka sam wszystkich dostępnych utworów, oczywiście (SLIDE) dostępny również i tutaj. Wszystko wpasowane w ładny design.

Autor wrzucił do MENU zakładki które również i palcem przesuwać możemy.
Zakładka SETTINGS udostępnia nam:

- Sync Data
- Sounds
- Wallpaper
- Communications
- Location

Więcej odnośnie dodatków można przeczytać w Oryginalnym poście autora.
Do chwili obecnej Stabilnie i Szybko. 

CaSspeR:
Od godzinki mam ten rom i muszę przyznać, że nawet ciekawie to działa i wygląda. Póki co nie mam zastrzeżeń. No może tylko poza jednym. Wie ktoś może jak zastąpić tego widgeta od pogody z manilli przez np. SPB Weather?

Co do samego romu to działa dość szybko, powyrzucane są z niego rzeczy, których raczej nikt nie używa. Menu programy dostało nowe ikonki, a także aplikację do włączenia d-pad (nareszcie pogram w Raymana:)), do ustawiania podświetlenia ekranu, GPS Viewer oraz HP iPAQ GPS QK Position, PocketRAR, SIM Manager, WM5torage, RegistryEditor oraz coś dla lubiących poustawiać wszystko po swojemu, czyli Advanced Config, gdzie możemy ustawić praktycznie wszystko co tylko chcemy. Z rzeczy, których przynajmniej dla mnie brakło to w katalogu Office nie ma Power Pointa oraz OneNote. Coś więcej będę mógł powiedzieć za kilka dni.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej