Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Smartphone - ogólnie (WM Standard)

HP iPAQ 514 FAQ (WM6.1, Zmiana Języka, Apps UnLock)

<< < (2/3) > >>

kilabdg:
miałem ten sam problem po załadowaniu WM6.1 zrobiłem karda tak jak mówiliście i po resecie nie działają mi przyciski :p nie mogę pinu wpisać ani wyłączyć telefonu :p wracam do starego FW :) pozdro!

fla:
Witam
Mam problem z moim IPAQ 514. Posiada windowsa 6.0 standard w wersji angielskiej. Chcę wgrać język polski lecz podczas uruchamiania instalatora wyskakuje mi komunikat o niezgodności romów. Włączyłem telefon w trybie bootloadera, podłączyłem do komputera i podczas instalacji nowego urządzenia żąda sterownika USB Device lecz ja takowego nie posiadam. Proszę o pomoc

komargsm:
Witam. mam problem z ipaq 514. Otoz po wlaczeniu zawiesza sie na na pierwszym ekranie ipaq 500 series.... hard reset nie pomaga. W jednym trybie telefon instaluje sterowniki z windowsa ale active sync go nie widzi. w drugim trybie instaluja sie sterowniki od motoroli mpx200 ale active sync nadal nie dziala. sprawdzone na xp i vista. zaden update nie dziala romupdate.dll wrzucony. Bardzo prosze o pomoc . z gory dzieki

dagidagi80:
witam.pytanko:czy ktoś moze eksperymentował i próbował wgrywać w/w rom od 514 do voice messenger fb142aa#ak6?tak se marze o polskim w tym sprzecie

Damian0429:
Jeżeli masz 514 z innego kraju niż PL musisz mieć patch na RUU w aplikacji polega to na tym że podmieniasz jeden .dll wtedy uaktualnienie nie wyświetli Ci konfliktu języka.

Enjoy!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej