PDA Ogólnie > Nowości ze świata mobilnych technologii

Powiedzcie mi dokąd zmierzają Pockety?

<< < (2/58) > >>

kamillo-s:
Dokładnie. Żeby przynajmniej wypuszczali też taką serię biznesową, gdzie interfejs, aparat, czujnik ruchu i inne pierdoły nie mają większego znaczenia.
Ja obecnie mam himalayę, i jestem z niej baardzo zadowolony.
Przedwczoraj mi się zepsuła (nie wykrywała karty) panikowałem, latałem po domu z nią, rozkręcałem i skręcałem -nie wiedziałem co jest ,zaczełem szukać następcy, ale nic innego nie znalazłem. Już chciałem kupić taką samą himkę, ale w końcu udało mi się to naprawić (styki nie łączyły)
Jak dla mnie jedynymi prawdziwymi i godnymi polecenia pda są:
wallaby, himalaya, blue angel,  uniwersal no i coś z innej beczki mio a701, dell axim v50 i xda flame

Wszystkie te urządzenia (przynajmniej produkcji htc mają juz swoje lata a czemu nie ma nic z nowszych??)

Bat.:
HTC odpowiada za cofanie się, to jest racja i to niepodważalna.

Dla userów normalnych Pocketów oraz fajnych PDA z telefonem mamy HP - modele takie jak 214 przywracają wiarę w standardowe PPC, a nowe dwa PDA HP, w tym jeden z klawiaturą SureType (najlepsza, jaką widziałem do telefonów - identyczna jak Blackberry 8100) wraz z nawigacyjnym joyem sprawującym się tak samo jak kulka w Blackberry 81xx to całkiem niezłe telefony. Gdyby nie to, że mają Windowsa, a nie OS z Blackberry to można się zastanowić nad nimi jako główne komórki :))

Ja obecnie celuję tak:
jak PDA to tylko HP / FS-Siemens
jak telefon to TYLKO BlackBerry - nic innego już nie kupię

ale kurcze, nic z wymienionych przeze mnie urządzeń nie ma czujników ruchu :grin: Jak ja teraz pogram w trafianie kulkami w dziurki? :D

czopochrup:
autor tematu ma duzo racji... mojego a696 kupilem rok temu... a moja dziewczyna niedawnio zakupila mio p560.

te palmy sa IDENTYCZNE jezeli chodzi o wyposazenie [pomijajac jakos zbierania wi fi i kilka opcji]. oba maja bt, gps, te same displeje, mniej wiecej wilkosc/grubosc, tyle samo ramu. nibydzieli je ROK czasu a maja te same bebechy ba! nawet powiem ze sasus ma intela 416 mhz a mio samsunga 400 O_O i te 64 mb pamieci :/ ze nada to malo powiedzane! po roku standardem powinno byc 128 MB i procek minimum 520 mhz!

ak do mnie jedynym logicznym wyborem obecnie jest samsung omnia [nie lubie samsunga ale...] kolega go ma  jest rewelacyjny, troche wyswietlacz malo czuly jest ale predkosc dzialania powala! ;] + telefon a jest nie wiele drozszy niz typowy pda opisany wyzej...

slawrumia:

--- Cytat: Damian Statkiewicz w Październik 26, 2008, 23:14:56 ---Pozostaje nam tylko nadzieja że co jakiś czas będą sie jeszcze ukazywały prawdziwe PDA i doczekamy się wreszcie następcy universala :D

--- Koniec cytatu ---
HTC Omni  na pewno bedzie tyle za ja juz stracilem nadzieje ze bedzie tam cos szybszego od qualcomm 528MHz

Ja czekam na intela 800Mhz moze za rok sie pojawi
http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=1480

wystarczy ze jeden wypuści szybką maszynkę reszta nie bedzie miała wyjscia zeby nie zostac z tyłu

stanley_p:

--- Cytat: czopochrup w Październik 27, 2008, 23:23:05 ---autor tematu ma duzo racji... mojego a696 kupilem rok temu... a moja dziewczyna niedawnio zakupila mio p560.

te palmy sa IDENTYCZNE jezeli chodzi o wyposazenie [pomijajac jakos zbierania wi fi i kilka opcji]. oba maja bt, gps, te same displeje, mniej wiecej wilkosc/grubosc, tyle samo ramu. nibydzieli je ROK czasu a maja te same bebechy /...ciach.../
--- Koniec cytatu ---

Wyposażenie NIE CAŁKIEM IDENTYCZNE, bo A696 np. posiada port podczerwieni, którego zdaje sie brak w Mio560. Dodatek niby archaiczny w czasach królowania WiFi/BT, niemniej jednak czasem się przydaje, np. jako zastępczy pilot sprzętu RTV (zasięg 2-3m, ale w sytuacji gdy "oryginał" gdzieś się zapodział...), tudzież jako tester sprawności rzeczonych pilotów ;)

Pozdrawiam -

Stanley

P.S. "Jakość zbierania WiFi" tudzież "i kilka opcji" - czy mógłbyś to rozwinąć? Czy mam rozumieć, że Mio ma WiFi "lepsze" (czulsze, o większym zasięgu itp.)? Pytam z ciekawości, ponieważ masz dostęp do obu urzadzeń, a ja ok. pól roku temu wahałem się pomiędzy wyborem Mio560 lub A696 - właśnie ze wzgledu na porównywalną cenę i parametry. Wybrałem jednak Asusa - po przestudiowaniu opinii, forów dyskusyjnych wydał mi się jednak (subiektywnie) mniej awaryjny, chociaż Mio kusil np. wiekszym wewnętrznym flash-ROMem (2GB,  A696: 256MB). Ponieważ moje pytanie jest w zasadzie OT proponuję odpowiedź na PW.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej