Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > PPC Phone Edition

NODATA - gdy nie chcemy, by maszyna łączyła się bez naszej wiedzy...

(1/14) > >>

nothin:
Program ten służy do blokowania możliwosci łączenia się pocketa z komórkowym internetem, TYLKO i WYŁĄCZNIE.
Jest to darmowe narzędzie, które, wg. mnie powinien znać KAŻDY, kto posiada ppc z modułem telefonu i korzysta z sieci gprs itp..
Czyli - jeśli nie chcemy, by oprogramowanie w pockecie bez naszej wiedzy zżarło nam kasę na rzecz operatora komórkowego, zmieniamy ustawienia pozycji na liście w programie na "disabled".
Ustawiamy "enabled", gdy chcemy się połączyć.



nodata wymaga posiadania w ppc conajmniej netcf 2.0.
jeśli po uruchomieniu wyskoczy błąd, na STO PROCENT połaczenie gprs itp nie jest skonfigurowane.
to nie oznacza, że program jest wadliwy, bynajmniej...

Zdecydowanie polecam ten program, wątek napisałem po przeczytaniu tego:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=110503.msg771547#msg771547

Skoro tak wiele osób moze mieć problem, może wartoby zrobić news uświadamiający na stronie głównej serwisu...

Program w załączniku.

Kucharzy ZDECYDOWANIE namawiam do dodawania tego programu do swoich romów.

jas_pik:: Janusz Piwiński:
Ja zaś polecam podobny ( ha z mojego mikrobloga )

http://rapidshare.com/files/111515828/GPRSConnectionManager_arm.zip

nothin:
dziękuję za przyklejenie, mam nadzieję, że post uświadomi każdą nowa osobę w światku ppc...

_Luky_:
Gdzieś na forum widziałem posta z opisem jak zablokować transmisję poprzez konfigurację profilu ... niestety nie mogę teraz wyszukać ... wie ktoś lub linka do postu .. a swoją drogą wpisanie  u mnie słowa NODATA też nic nie wyszukuje

Budniu:
Metoda na blokowanie GPRS, HSDPA itp. bez żadnych dodatkowych aplikacji. W Kaiserze wygląda to tak:
Menu Start>Ustawienia>zakładka "Połączenia">zakładka "Zaawansowane">przycisk "Wybierz sieci" teraz na ekranie pojawiają nam się dwa okienka dotyczące programów automatycznie łączących się z: 1. "Siecią" 2. "Internetem" w obydwu "z rozwijanych menu" wybieramy "Sieć w firmie" wszystko zatiwerdzamy "Ok". Teraz telefon nie połaczy się przez GPRS, a Wi-Fi działa bez przeszkód. Można też ustawić "Mój dostawca ISP" jeżeli jesteśmy zarejestrowanymi użytkownikami jakiejś sieci ISP. W tej sytuacji programy potrzebujące dostępu do netu łączą się tylko przy aktywnym połączeniu Wi-Fi w innych przypadkach piszą, że się nie udało. Enjoy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej