MDA COMPACT brak autostartu bluetooth podczas polaczenia

  • 2 Odpowiedzi
  • 426 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MDA COMPACT brak autostartu bluetooth podczas polaczenia
« dnia: Styczeń 22, 2007, 23:29:28 »
Witam



Mam problem tego typu ze  nie wlancza mi sie bluetooth podczas rozpoczecia rowmowy lub gdy ktos do mnie dzwoni jak ten problem mozna rozwiazac ? czy tylko ratuje mnie zmiana romu ? Mam rom T-mobile  1.13.00 wwe radio 1.12.00

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
MDA COMPACT brak autostartu bluetooth podczas polaczenia
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2007, 01:03:19 »
E--ndriu

tzm w jakim sensie nie wlacza Ci sie BT i co to wspolnego ma z rozmowa? Jezeli uzywasz jakichs sluchawek na BT to musi byc on caly czas wlaczony.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

MDA COMPACT brak autostartu bluetooth podczas polaczenia
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 23, 2007, 19:45:14 »
Bylo tak  oryginalny rom ERY     :


polaczylem sluchawke SE 608   z MDA COMPACT  wylaczylem bluetooth , zakladalem sluchawke do ucha jechalem autem jak ktos do mnie zadzwonil automatycznie wlanczal sie bluetooth w MDA  (w sluchawce zawsze mialem wlaczony) MDA laczylo sie ze sluchawka i moglem odebrac w sluchawce i rozmawiac.


Zmienilem rom zmieniam juz teraz ktorys z kolei wszystkie radia tez praktycznie zainstalowalem i nic poprostu ktos dzwoni i nie wlacza sie bluetooth  a gdy ustawie ze by byl caly czas wlaczony to tez mam drobne problemy .. wiec zalezy mi poprostu zeby bylo jak kiedys ... jak wiecie gdzie moge w ostatecznosci sciagnac rom ery bo nie zrobilem backupa :/ to byl bym wdzieczny.


Pozdrawiam