MDA Compact - problem po BS

  • 2 Odpowiedzi
  • 352 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline glexu

  • *
  • 64
MDA Compact - problem po BS
« dnia: Lipiec 12, 2006, 23:20:37 »
Witam.
Zdecydowałem sie w końcu na BS w moim compact-cie. Wszystko poszło spoko........ale:
W nowym sofcie WWE 1.13 (podcza sbootowania mam info BigStorage by OLTP) robiac SR przyciskiem na spodzie telefonu działa on jako HR. W efekcie czego wszytkie dane ida w ....... Chyba nie musze pisac jakie to jest wkurzajace  - przed chwila juz 4ty raz wywalilem sobie wszystko z palma i musze ladowac danie i programy od nowa.
Ktos wie czemu sie tak dzieje? A moz ejakis namiar na konkretny i dzialajacy zoft v1.13?
Nadmienie ze po wcisnieciu SR telefon wchodzi w tryb flaschowania (SR+power+cam)

pozdrawiam, Glexu
pozdrawiam,
Glexu

HTC DIAMOND

*

Offline JotWu

  • **
  • 218
    • ANDROID mobile
  • Sprzęt: Samsung I5700
MDA Compact - problem po BS
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2006, 16:13:55 »
no to ładny mexyk... ja na Twoim miejscu spróbowałbym jeszcze raz wgrac BS a jak problem sie bedzie powtarzac to wgraj backup ROMu o ile zrobiłes...

*

Offline glexu

  • *
  • 64
MDA Compact - problem po BS
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2006, 09:03:20 »
No szlag by trafil........wlasnie sie okaalo ze moj spakowany 1Gb plik z backupem poszedł w piz.. - nie moge go rozpakowac :) Chyba mam jakiegoś pecha....
Wstawilem na razie BS WWE_1.12 - wszystko działa na razie normalnie, i powyzszego problemu z SR i HR nie ma.
Prawdopodobnie zostane na razie przy tym 1.12 - nie mam czasu bawic sie w tej chwili w dobieranie 1.13.

pozdrawiam, WG
pozdrawiam,
Glexu

HTC DIAMOND