Simpad - screen protector. Jak zmienić?

  • 2 Odpowiedzi
  • 15889 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline halif

  • 35
  • Płeć: Mężczyzna
Simpad - screen protector. Jak zmienić?
« dnia: Kwiecień 16, 2008, 23:10:11 »
Pytanie jak w tytule. Rozebrałem całość i chciałem nakleić nową folię. Tylko nie wiem jak zdjąć starą. Na kawałku szybki jest naklejona folia, ale wydaję się, że folia jest razem z warstwą dotykową i nie da sie jej oddzielić...

Ktoś probował zdejmować to ustrojstwo? Jakie folie preferujecie? Myśle o Brando Ultra, ale nie wiem czy dostanę taki rozmiar do docięcia i obawiam się to przyklejac... No i jak zdjac starą??? Jakieś rady? Please....

@EDIT - btw to słyszałem, że wymiana pożółkłego protectora na nowy polepsza widoczność... Tak a'propos tematu o AM5
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2008, 23:20:04 wysłana przez halif »

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Simpad - screen protector. Jak zmienić?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2008, 08:16:17 »
Yyy... Skąd dy wymyśliłeś folię na ekran w simpadzie  :O Jeśli myślisz o tym co jest wymiarów szybki to to jest jeden z elementów dotyku  :ohreally: . No chyba że faktycznie ktoś skąś wytrzasnął folię na taki ekran  :O

*

Offline halif

  • 35
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Simpad - screen protector. Jak zmienić?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2008, 08:41:38 »
No to d**a. Znowu kolejny element mitologii simpadowej. A już miałem nadzieję, że wymienią zniszczoną, na pewno nieprzejrzystą, pożółkłą folię i wszystko będzie piękne, ładne i gładkie.
Cóż... life is cruel...

Dzięki za informację. Skręcam go z powrotem...