Jest jakiś ROM z WM 6 lub 6.5 dla Desire HD?

  • 11 Odpowiedzi
  • 22891 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline KorreS

  • **
  • 189
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SAMSUNG GT-N7100 (Note2)
Jest jakiś ROM z WM 6 lub 6.5 dla Desire HD?
« dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:20:09 »
Mam HD2 ale w DHD widzę kilka zalet które HD2 nie ma.
Niestety wadą dla mnie jest AndOS.
Są jakieś gotowane ROMy dla DHD?
v. 4.1.2

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Jest jakiś ROM z WM 6 lub 6.5 dla Desire HD?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2011, 21:47:16 »
Masz HD2 czyli Leo, pytasz o ROM dla DHD w dziale Windows Mobile -> HTC. Toż to pomieszanie z poplątaniem. Dział dla Desire HD jest tutaj:

http://pdaclub.pl/forum/desire-hd/

Po przeczytaniu postu i tematu 10 razy chyba kumam o co pytasz -> nie da się na Andka zainstalować Windows Mobile. Natomiast dla Leo są ROMy AndOS, WM, WP7 - w odpowiednich działach.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 21:50:13 wysłana przez tomaszkap »
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline KorreS

  • **
  • 189
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SAMSUNG GT-N7100 (Note2)
Odp: Jest jakiś ROM z WM 6 lub 6.5 dla Desire HD?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2011, 22:01:43 »
Masz HD2 czyli Leo, pytasz o ROM dla DHD w dziale Windows Mobile -> HTC. Toż to pomieszanie z poplątaniem. Dział dla Desire HD jest tutaj:

http://pdaclub.pl/forum/desire-hd/
Wiem, ale to dział w AndOS a DesireHD nadal jest HTCkiem ;)

Po przeczytaniu postu i tematu 10 razy chyba kumam o co pytasz -> nie da się na Andka zainstalować Windows Mobile. Natomiast dla Leo są ROMy AndOS, WM, WP7 - w odpowiednich działach.
To że na HD2 są AndOSy to wiem ale chciałbym WMa na Desire HD bo mi się ten fon podoba (w odróżnieniu od AndOSa) ;)
v. 4.1.2

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Jest jakiś ROM z WM 6 lub 6.5 dla Desire HD?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2011, 07:52:09 »
Napisałem Ci już, że się nie da. Windows Mobile umiera i albo przerzucisz się na inny OS albo się męcz dalej :)
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Kirucha

  • ****
  • 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • gg# 904623
  • Sprzęt: HTC Leo, Desire, Wave-S8500
Odp: Jest jakiś ROM z WM 6 lub 6.5 dla Desire HD?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2011, 19:00:42 »
Skoro pojawiają się takie pytania to "zgon" WM jeszcze troszkę trzeba będzie odłożyć :D
Tak na poważnie to rozważyłbym zamianę Desire HD, właśnie na HD2.

ps. ja sie nie zamienię :D

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Jest jakiś ROM z WM 6 lub 6.5 dla Desire HD?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 28, 2011, 19:04:14 »
KorreS
mie ma WM na żaden sprzęt z Androidem i raczej nie będzie

*

Offline lulek

  • ****
  • 738
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Wiz>Herm>Diam>SEX1>HD>HD2>DHD>EVO3D>SENS>SGS3
Odp: Jest jakiś ROM z WM 6 lub 6.5 dla Desire HD?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 21, 2011, 11:21:26 »
Skoro pojawiają się takie pytania to "zgon" WM jeszcze troszkę trzeba będzie odłożyć :D
Tak na poważnie to rozważyłbym zamianę Desire HD, właśnie na HD2.

ps. ja sie nie zamienię :D


...a ja z przyjemnością zamieniłem HD2 na DHD. Naturalna kolej rzeczy. To się nazywa ewolucja ;-) WM umarło w chili gdy cotulla stworzył magldr. Większość świadomych userów wyemigorowała do androida..
sgs III

*

Offline KorreS

  • **
  • 189
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SAMSUNG GT-N7100 (Note2)
Odp: Jest jakiś ROM z WM 6 lub 6.5 dla Desire HD?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 21, 2011, 12:04:25 »
Sytuacja może się nieco zmienić w przyszłości. http://technowinki.onet.pl/artykuly/gdzie-dwoch-sie-bije,1,4798172,artykul.html
nigdy nie wieadomo kto namiesza...  :mysli:
v. 4.1.2

*

Offline Kirucha

  • ****
  • 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • gg# 904623
  • Sprzęt: HTC Leo, Desire, Wave-S8500
Odp: Jest jakiś ROM z WM 6 lub 6.5 dla Desire HD?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 01, 2011, 18:12:49 »
...a ja z przyjemnością zamieniłem HD2 na DHD. Naturalna kolej rzeczy. To się nazywa ewolucja ;-) WM umarło w chili gdy cotulla stworzył magldr. Większość świadomych userów wyemigorowała do androida..

bądźmy szczerzy i zarazem dokładni, większość ale tylko z tego, lub o podobnej tematyce forum...
Jesteś w stanie sobie wyobrazić porównanie ilości zarejestrowanych użytkowników tego czy innego forum,  do ilości sprzedanych telefonów przez producenta ?
HD2 nadal jest dostępny u operatorów i jak sie domyślasz Play czy Orange raczej nie wgrywają w nim Androida :D

Odp: Jest jakiś ROM z WM 6 lub 6.5 dla Desire HD?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 10, 2011, 22:24:19 »
Posiadam HD2 próbowałem wiele wersji andka i stwierdzam że HD2 z andkiem to już nie telefon tylko zabawka. Co to za telefon który trzyma baterię z trudem jeden dzień, tak wiem że można wszystko wyłączyć i może wytrzyma jeden dzień, ale ja korzystam z poczty korzystam z zestawu głośnomówiącego, więc nie da rady wszystkiego wyłączyć.

*

Offline malylysy

  • ******
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
Odp: Jest jakiś ROM z WM 6 lub 6.5 dla Desire HD?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 10, 2011, 23:21:10 »
Posiadam HD2 próbowałem wiele wersji andka i stwierdzam że HD2 z andkiem to już nie telefon tylko zabawka. Co to za telefon który trzyma baterię z trudem jeden dzień, tak wiem że można wszystko wyłączyć i może wytrzyma jeden dzień, ale ja korzystam z poczty korzystam z zestawu głośnomówiącego, więc nie da rady wszystkiego wyłączyć.
Jest masa telefonów, które pozwalają włączyć tryb głośnomówiący i korzystać z poczty, które są dwa razy grubsze niż Leon, o połowę mniejsze ( mają też mniejszy ekran ). Nie mają gigowego procka i różnych zbędnych dla Ciebie i pożerających baterię możliwości. Zmień Leona na prostszy aparat i po kłopocie. Nie będziesz się irytował.
Za ile odsprzedasz HD2? Ja chętnie kupię sobie drugi.
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline MiruK

  • *
  • 68
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jest jakiś ROM z WM 6 lub 6.5 dla Desire HD?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 28, 2011, 16:53:46 »
Posiadam HD2 próbowałem wiele wersji andka i stwierdzam że HD2 z andkiem to już nie telefon tylko zabawka. Co to za telefon który trzyma baterię z trudem jeden dzień, tak wiem że można wszystko wyłączyć i może wytrzyma jeden dzień, ale ja korzystam z poczty korzystam z zestawu głośnomówiącego, więc nie da rady wszystkiego wyłączyć.
Co Ty opowiadasz, mój Leo na androidzie trzyma baterie tyle co i na WM 6.5 i wcale nie muszę nic wyłączać, w zależności od intensywności uzytkowania od 1 do 3 dni spokojnie, trzeba mieć tylko dobry ROMik;)
HD2 + NexusHD2-Gingerbread_V3.2a_NAND_(Android-2.3.7)