Brak dźwięku dzwonka. Magician

  • 3 Odpowiedzi
  • 3697 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline butcher71

  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc magician, tosia g900
Brak dźwięku dzwonka. Magician
« dnia: Marzec 05, 2011, 12:17:01 »
Witam. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z brakiem dźwięków dzwonka,sms-a w htc magician, nie słychać dźwięków jak ktoś do mnie dzwoni , odtwarzanej muzyki w playerze, sms-a ..etc. natomiast jeżeli dzwonię gdzieś słyszę głos odbiorcy i tu jest ok. SR i HR nie pomagają , słuchawki nie były podłączone, przed problemem natomiast przez słuchawki dźwięki dzwonka słychać. Problem pojawiał się już wcześniej i udało mi się go pokonać poprzez zmianę ustawień, ale nie pamiętam co i gdzie zmieniałem...starość nie radość :-((, nie były to typowe zmiany w sounds&notifications ... acha wibra działa...Może ktoś wpadnie na jakiś pomysł z góry dzięki. Grzebanie wykałaczką w gnieździe słuchawkowym też nie pomaga i głośnik jest ok...bo tak jak wspomniałem miałem już podobny problem i pomogła zmiana ustawień ale pamiętam że to było coś nietypowego niezbyt związanego z ustawieniem dźwięków, a ja tracę już cierpliwość i nie mam pomysłu co jeszcze mogę zmienić w ustawieniach.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2011, 12:27:28 wysłana przez butcher71 »

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak dźwięku dzwonka. Magician
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2011, 12:19:31 »
Sprawdzic/wymienc glosniczek glowny. pchelka od rozmow dziala, nie masz dzwiekow z glownego.

*

Offline butcher71

  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc magician, tosia g900
Odp: Brak dźwięku dzwonka. Magician
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2011, 13:15:27 »
Ta...nie mam z głównego ale 2-krotnie bodaj że wcześniej miałem już ten problem i coś pogmerałem w ustawieniach i pomogło ...to świadczy że głośnik powinien być ok. Ale to było dawno a i cierpliwość nie ta..

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak dźwięku dzwonka. Magician
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2011, 13:49:38 »
Skoro cierpisz na brak cierpliwosci w dociekaniu przyczyny problemu to HardReset Cie w tym wyreczy. jak nie pomoze to problemem jest sprzet a nie soft.