AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat

  • 2968 Odpowiedzi
  • 670121 Wyświetleń

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline iwens

  • 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 330
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #600 dnia: Styczeń 04, 2009, 20:32:42 »
Witam
To ja też sie pochwale swoimi skórkami do AM 5.3

zmiany v1:

1. przeniesiony pasek z aktualna pozycją na górę
2. przeniesiony pasek postępu trasy
3. przezroczystość przycisków ekranowych
4. usunięcie przycisku "twoje menu"
5. dopasowanie przycisków do innego układu pilota (przeniesienie niżej przycisku głośniczka , itd)

Wszystko zestawione dla rozdzielczości vga
Dodano kolory ścieżek ze skórki darka_foto (Thx)

Większość modyfikacji wykonanych dzieki informacji znalezionym na stronie Darka_Foto oraz na tym forum.


Jesteś zdolniacha, gratki :ok:

*

Dżeju

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #601 dnia: Styczeń 05, 2009, 15:56:04 »
A da radę zmienić kolor tej strzałki. Zlewają się ze sobą obie - żółte.

W pliku day.map.colors w sekcji: STRZALKI MANEWROW zmieniasz dowolnie kolory strzałek. Analogicznie dla skórki nocnej.

*

Offline estor12

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Diamond WM 6.1 PL , rom 4.0
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #602 dnia: Styczeń 06, 2009, 14:47:28 »
Witam
To ja też sie pochwale swoimi skórkami do AM 5.3

zmiany v1:

1. przeniesiony pasek z aktualna pozycją na górę
2. przeniesiony pasek postępu trasy
3. przezroczystość przycisków ekranowych
4. usunięcie przycisku "twoje menu"
5. dopasowanie przycisków do innego układu pilota (przeniesienie niżej przycisku głośniczka , itd)


Wszystko zestawione dla rozdzielczości vga
Dodano kolory ścieżek ze skórki darka_foto (Thx)

Większość modyfikacji wykonanych dzieki informacji znalezionym na stronie Darka_Foto oraz na tym forum.



możesz to udostepnić ?

*

Offline mayek

  • ***
  • 281
  • Płeć: Mężczyzna
  • A co to jest GPS ?
  • Sprzęt: HTC ONE S
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #603 dnia: Styczeń 06, 2009, 17:09:38 »
Witam
Mam problem z przyciskiem niewiem jak on się nazywa ale na screenach jest nadole po prawej.
Jak jest "zielony" to jest ok ale jak "szarzeje" to już nie.
Gdzie są ustawienia od tych "szarych" przycisków, od "zielonego" ustawiłem i już przesunełem tak jak trzeba.


*

Dżeju

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #604 dnia: Styczeń 06, 2009, 17:30:54 »
Ten przycisk co się zmienia z zielonego na niebieski np. z drzewkiem to: [BTNSCALE] zaś przyciski "+" i "-" ustawiasz w sekcji: [ZOOMS] - plik AutoMapa.skin.prg - oczywiście, ale to już wiesz  :)  Opisywałem to kilka stron wcześniej w niniejszym wątku. 

*

Offline promil

  • **
  • 137
  • Sprzęt: F-S n560 + AM
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #605 dnia: Styczeń 06, 2009, 19:21:17 »
Należało by też dodać że ten "zielony" przycisk to jest zupełnie co innego niż te "drzewka i inne" :)

*

Offline mayek

  • ***
  • 281
  • Płeć: Mężczyzna
  • A co to jest GPS ?
  • Sprzęt: HTC ONE S
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #606 dnia: Styczeń 06, 2009, 19:49:00 »
Ten przycisk co się zmienia z zielonego na niebieski np. z drzewkiem to: [BTNSCALE] zaś przyciski "+" i "-" ustawiasz w sekcji: [ZOOMS] - plik AutoMapa.skin.prg - oczywiście, ale to już wiesz  :)  Opisywałem to kilka stron wcześniej w niniejszym wątku. 

Dzięki za podpowiedź.
Przyciski podniosłem do góry by na dolnej belce było wiecej miejsca na nazwe ulicy itd... , pasek postępu powędrował do góry, usunięcie przycisku "twoje menu".
Oto rezultat


*

Dżeju

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #607 dnia: Styczeń 06, 2009, 19:53:10 »
Należało by też dodać że ten "zielony" przycisk to jest zupełnie co innego niż te "drzewka i inne" :)

To jest zbyt oczywiste, aby o tym pisać  B)
Napisane: Styczeń 06, 2009, 19:50:52
... pasek postępu powędrował do góry, usunięcie przycisku "twoje menu".
Oto rezultat

I w tym między innymi tkwi sukces popularności AM - każdy dopasuje ją jak chce :)

*

Offline Treker

  • ****
  • 756
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #608 dnia: Styczeń 07, 2009, 18:51:29 »
Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak mam poprawić plik AutoMapa.skin.prg aby ulica na dolnej belce wyświetlała się podobnie jak ulica na górnej belce. Na dole mam jeszcze miejsce na wyświetanie ulic, a teraz mi ucina i daje 3 kropki (przyciski menu i moje menu poukrywałem).

*

Dżeju

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #609 dnia: Styczeń 07, 2009, 20:52:45 »
W sekcji: [NPI] wiersz sFormat powinien wyglądać: sFormat=l:c, zaś wiersz sRect powinien być taki: sRect=;;;0;;#hghNPI. Powinno zadziałać, ale też pośrednio zależy to od innych zapisów. Dokładne opisy i szczegóły znajdziesz na stronie 18 i 19 niniejszego wątku.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 20:54:38 wysłana przez Dżeju »

*

Offline Treker

  • ****
  • 756
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #610 dnia: Styczeń 07, 2009, 21:33:56 »
Dziękuję za pomoc, teraz to wygląda tak. Czy wiesz może jak przesunąć ulicę na dolnej belce w lewo ?

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #611 dnia: Styczeń 07, 2009, 23:48:53 »
Czy wiesz może jak przesunąć ulicę na dolnej belce w lewo ?

Zobacz sobie składnię sRect i sFormat na mojej stronie na dole: http://www.darekfoto.pl/automapa507/
Wstaw sobie wartość zero na pierwszej pozycji po sRect=0;

Na powyższej stronie specjalnie umieściłem wszystko w postaci tabeli, aby można było porównać oryginalne wpisy ze zmodyfikowanymi.
Zobacz na wpis sRect w sekcji [NPI]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2009, 00:02:02 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Dżeju

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #612 dnia: Styczeń 08, 2009, 08:04:31 »
Dziękuję za pomoc, teraz to wygląda tak. Czy wiesz może jak przesunąć ulicę na dolnej belce w lewo ?

W sekcji NPI w wierszu:
sMargins=if((#LAYOUT=0 | (#SCREEN_w/#RES=320 & #SCREEN_h/#RES=320)), 2*#RES+#wdtBTNMENU, 2*#RES+#mrgwdtBTNFS+#wdtBTNMENU+#wdtBTNFS);;if((#LAYOUT=0 | (#SCREEN_w/#RES=320 & #SCREEN_h/#RES=320)), 2*#RES+#wdtBTNCTX, 2*#RES+#mrgwdtBTNGPSSCALE+#wdtBTNCTX+#wdtBTNSCALE);2*#RES

usuń, to co na czerwono lub można zrobić tak, jak podał Darek.

*

Offline msz1959

  • ****
  • 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD/AM6.15 EU, iP4/iAM5.0, NavigonEU+TL
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #613 dnia: Styczeń 16, 2009, 00:04:05 »
Uszanowanie,

Usiłowałem znaleźć odpowiedzi na poniższe pytania, ale nie udało mi się - może ktoś bardziej zaawansowany może w kilku zdaniach mnie oświecić:

1. Czy gdzieś można znaleźć info, które pliki konfiguracyjne są elementami "skórki" a które są "globalne"?

2. Jak rozumiem, niektóre właściwości interfejsu można zmieniać manipulując wartościami w różnych plikach konfiguracyjnych ale są takie, które wymagają czegoś w rodzaju "kompilacji" - czy jest ogólnie dostępne info na ten temat? Przepis na taką kompilację? Darek na moją prośbę zrobił kiedyś pilota w wersji MINI, który bardzo mi odpowiadał, ale to była wersja 5.1 lub t.p. i już od dawna (po upgrade AM) tej skórki nie mam. Co zresztą jest dla mnie kolejnym dowodem na to, że aktualna praktyka AM aktualizacji map zintegrowanej ze zmianą wersji programu jest fatalna.

3. AM przewiduje (w samym programie) zmianę skórki. Domyślnie do wyboru jest Automapa i Automapa Panorama (nb. ta druga na moim iPAQu h5550 (PPC 2003, 240x320) nie działa - spodziewałem się "poziomego" ekranu (wymagającego przekręcenia PDA o 90 st., ale nic się nie zmieniło). Czy skórki tworzone przez użytkowników można by dołączać w taki sposób, by były "wybieralne"? Jak rozumiem tak jak to jest teraz, np. skórki Darka "zagrywają" oryginalne pliki, więc powrót do poprzedniej wersji wymaga ich odtworzenia. Skoro AM posiada funkcję wyboru skórki, to spodziewałbym się, że powinny móc "współistnieć".

z góry dziękuję za wszelkie info, pointery, linki, połajanki i obelgi :)
Michał

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #614 dnia: Styczeń 16, 2009, 09:12:50 »
1. Czy gdzieś można znaleźć info, które pliki konfiguracyjne są elementami "skórki" a które są "globalne"?

Nie ma nigdzie info, ale jak sama nazwa wskazuje pliki .const są stałe (globalne), a .skin to są skórki. Są jeszcze pliki .data - zakodowana grafika, .colors - kolorki, itd.

Cytuj
2. Jak rozumiem, niektóre właściwości interfejsu można zmieniać manipulując wartościami w różnych plikach konfiguracyjnych ale są takie, które wymagają czegoś w rodzaju "kompilacji" - czy jest ogólnie dostępne info na ten temat? Przepis na taką kompilację?

Skompilować ewentualnie trzeba pliki .data - grafiki lub .voice - dźwięki.
Wszystko jest tu: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=95811.0

Cytuj
Darek na moją prośbę zrobił kiedyś pilota w wersji MINI, który bardzo mi odpowiadał, ale to była wersja 5.1 lub t.p. i już od dawna (po upgrade AM) tej skórki nie mam. Co zresztą jest dla mnie kolejnym dowodem na to, że aktualna praktyka AM aktualizacji map zintegrowanej ze zmianą wersji programu jest fatalna.

W tym przypadku nie była to zmiana skórki, tylko modyfikacja całego pilota (wiele różnych plików: skórka, grafika, stałe globalne itd.) - to raczej trudno było by zrobić w wersji do wyboru (nikt nie powiedział, że się nie da, ale to juz pytanie do supportu AM)

Cytuj
3. AM przewiduje (w samym programie) zmianę skórki. Domyślnie do wyboru jest Automapa i Automapa Panorama (np. ta druga na moim iPAQu h5550 (PPC 2003, 240x320) nie działa - spodziewałem się "poziomego" ekranu (wymagającego przekręcenia PDA o 90 st., ale nic się nie zmieniło). Czy skórki tworzone przez użytkowników można by dołączać w taki sposób, by były "wybieralne"?

Pytanie do supportu czy w przyszłości udostępni taką możliwość ...

Cytuj
Jak rozumiem tak jak to jest teraz, np. skórki Darka "zagrywają" oryginalne pliki, więc powrót do poprzedniej wersji wymaga ich odtworzenia. Skoro AM posiada funkcję wyboru skórki, to spodziewałbym się, że powinny móc "współistnieć".

W moich skórkach/modyfikacjach pilota jest wiele zmian w różnych plikach, dlatego muszą zastępować oryginalne (zmiana skórki na Panorama to zmiana tylko jednego pliku).

-----------------------------

Jeśli AM wprowadziła by możliwość wyboru wersji pilota z poziomu programu na takiej samej zasadzie jak wybór kolorystyki mapy to była by fajna możliwość, ale to juz od nich zależy czy wprowadzą taką możliwość.
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline debart

  • **
  • 181
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: VIVO PLUS + 16GB SDHC + VW Phaeton
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #615 dnia: Styczeń 16, 2009, 09:34:50 »
Gdyby ktoś chciał to dla AM5.3 na VGA (640x480 - testowane na F-S n560) do wzięcia paczka ze zmianami:

- oczyszczona z przycisków dolna belka we wszystkich trybach (portrait i landscape)
- zmniejszona czcionka na dolnej i górnej belce
- zmieniona czcionka z Tahoma na Arial Narrow
- zmienione kolory nagłówków w okienkach (z szarego na żółty)
- zmienione ikonki wskaźnika
- zmniejszona czcionka na listach wyszukiwania

Jak to wygląda u mnie w VGA przedstawiają screeny poniżej. Nie gwarantuję poprawnego działania w innych rozdzielczościach, np. 320x240 :)

a) pliki AutoMapa.zip rozpakować dowolnym "unzipem" wrzucić do swojego katalogu AutoMapa EU (proszę sobie najpierw zrobić kopie swoich plików)
b) pliki Icons.zip rozpakować dowolnym "unzipem" i wrzucić do swojego katalogu AutoMapa EU/Images/
c) ArialN.zip rozpakować i wrzucić do katalogi WINDOWS i wykonać "soft reset". Po resecie czcionka będzie widoczna w systemie.


      
      
      


Uwaga: archiwa są w formacie *.7z . Gdyby były problemy z unzipem plików to proszę zmienić rozszerzenie z *.zip na *.7z i powinno być bez problemu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2009, 09:58:05 wysłana przez debart »

*

Offline msz1959

  • ****
  • 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD/AM6.15 EU, iP4/iAM5.0, NavigonEU+TL
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #616 dnia: Styczeń 16, 2009, 09:38:32 »
Dzięki za wyczerpujące info. Ja sądziłem, że ten pilot MINI to była właśnie "skórka" ale jak rozumiem teraz jest to bardziej skomplikowane.

Może kiedyś dorobimy się interaktywnego programu do edycji interfejsu, łącznie z modyfikacją wielkości i położenia różnych "obiektów" na ekranie, takiego jak np. ma OziExplorer CE.

jeszcze raz dziękuję, Michał.

*

Offline Rome

  • ***
  • 267
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S  TRAK GPS-430 + AM 6.6 PL
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #617 dnia: Styczeń 19, 2009, 21:58:34 »
czy jest na forum dostępna jakaś skórka pilota dla rozdzielczości 480x272

bo siedze szukam i nic nie mogę znaleść.

głównie interesuje mnie przeniesienia bocznego menu na górę
Pozdrawiam
Rome

*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #618 dnia: Styczeń 21, 2009, 00:15:43 »
Pięć elementów na tak niewielkim panelu, do tego przejrzyście. Naprawdę ekstra  :ok:
Czasami brakuje mi pilota w pionie. Minus posiadania PNA.

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #619 dnia: Styczeń 21, 2009, 07:13:43 »
Pięć elementów na tak niewielkim panelu, do tego przejrzyście.
http://img525.imageshack.us/my.php?image=4oknokompjg2.png
Dzięki Twoim radom zmieściłem siedem (nie tak przejrzyście).
Komputer włączam wciskając "Wolności" wyłączam wciskając czerwone "24" (każda z wyświetlanych czerwonych wartości ma przypisaną funkcję: dystans (Wł/Wył Komputer), czas jazdy (Reset), prędkość średnia (W prawo) i prędkość średnia z postojami (Wł/Wył Nawigator); szkoda, że podczas wyświetlania komputera nie działa tap&hold).  Pochwalę się, że pozostałe na ekranie dwa przyciski obsługują po cztery funkcje (z grubsza - każda połowa po dwie).
Na moje potrzeby (również wędrówki piesze) jest OK.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2009, 09:31:04 wysłana przez norman »

*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #620 dnia: Styczeń 21, 2009, 21:31:45 »
http://img525.imageshack.us/my.php?image=4oknokompjg2.png
Dzięki Twoim radom zmieściłem siedem (nie tak przejrzyście).
Komputer włączam wciskając "Wolności" wyłączam wciskając czerwone "24" (każda z wyświetlanych czerwonych wartości ma przypisaną funkcję: dystans (Wł/Wył Komputer), czas jazdy (Reset), prędkość średnia (W prawo) i prędkość średnia z postojami (Wł/Wył Nawigator); szkoda, że podczas wyświetlania komputera nie działa tap&hold).  Pochwalę się, że pozostałe na ekranie dwa przyciski obsługują po cztery funkcje (z grubsza - każda połowa po dwie).
Na moje potrzeby (również wędrówki piesze) jest OK.

Doskonała robota Norman  :ok:
Oby tak dalej to może w przyszłości AM wprowadzi możliwość dodawania własnych skórek jako opcję do wyboru i będzie można powrzucać do programu wszystkie prace forumowiczów.

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #621 dnia: Styczeń 21, 2009, 21:55:37 »
Ja juz wysłałem takie zgłoszenie do supportu:

-----------------------------
Czy dało by się wprowadzić w następnych wersjach taką możliwość, aby w miejscu wyboru pilota na wersję
"Panorama" pojawiała się dodatkowa pozycja, którą można by wybierać dodatkową zmodyfikowaną wersję pilota.
 
W tej chwili jak zrobię jakąś wersję pilota to modyfikuje wiele plików i muszę nimi zastępować oryginalne,
a jak była by możliwość, aby po wybraniu dodatkowej opcji w menu automapa np. czytała wszystkie pliki
w odpowiednim katalogu zamiast oryginalnych (cos jak zewnętrzne dodatkowe grafiki), to pliki oryginalne mogły by
współistnieć ze zmodyfikowanymi, a wybór był by z poziomu AM.
 
Idealnym rozwiązaniem było by jeszcze, gdyby można było rozdzielić wersję pilota w pionie od poziomu na osobne pliki,
tak jak teraz jest rozdzielone pilot normalny od wersji "Panorama". Jak zmodyfikuje pion, to w poziomie jest "sieczka" - wiadomo,
jak modyfikuje stałymi liczbami zamiast zmiennymi (bo ich nie znam) to nie ma innego wyjścia i wszystko się rozjeżdża.
-----------------------------

Może jak więcej osób to zgłosi, to wezmą to pod uwagę.

Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #622 dnia: Styczeń 22, 2009, 08:50:18 »
Zgłoszenie do supportu wysłane  :)
Im więcej zgłoszeń tym lepiej, więc kto ma ochotę niech zgłasza.

*

Dżeju

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #623 dnia: Styczeń 22, 2009, 14:02:42 »
(...) może w przyszłości AM wprowadzi możliwość dodawania własnych skórek jako opcję do wyboru i będzie można powrzucać do programu wszystkie prace forumowiczów.

Po części już jest, należy przygotować tylko odpowiednie pliki, które są na zrzucie poniżej i mamy do wyboru oddzielną skórkę, która w ŻADEN sposób nie wpływa na dotychczas istniejące. Można ich zrobić ze trzydzieści, każda inna np.: "by Darek_Foto", "by icenenon", "by Debart", "by norman", etc. Wszystkie działają "nie gryząc się"  :)

*

Offline Rome

  • ***
  • 267
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S  TRAK GPS-430 + AM 6.6 PL
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #624 dnia: Styczeń 22, 2009, 14:31:00 »
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak w widoku panorama ustawić pilota na górze ?
Pozdrawiam
Rome

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #625 dnia: Styczeń 22, 2009, 14:33:39 »
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak w widoku panorama ustawić pilota na górze ?

Wyłączyć Panoramę  :E
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline Rome

  • ***
  • 267
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S  TRAK GPS-430 + AM 6.6 PL
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #626 dnia: Styczeń 22, 2009, 14:43:42 »
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak w widoku panorama ustawić pilota na górze ?

Wyłączyć Panoramę  :E

no nie wpadłbym na to  :O

wielkie dzięki


to mam jeszcze jedno pytanko

dlaczego napis na dolnej belce nie chce się przesunąć w lewo do przycisku Menu.

W pliku AutoMapa.skin.prg w sekcji [NPI]
zmieniłem wpis w linii sFormat na sFormat=l:c:b::e
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2009, 15:44:07 wysłana przez Rome »
Pozdrawiam
Rome

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #627 dnia: Styczeń 22, 2009, 16:31:51 »
dlaczego napis na dolnej belce nie chce się przesunąć w lewo do przycisku Menu.

W pliku AutoMapa.skin.prg w sekcji [NPI]
zmieniłem wpis w linii sFormat na sFormat=l:c:b::e

sFormat=l - przesunął informację do lewej, ale w innej linii jest zdeklarowany początek tego tekstu.

W pierwszej części sMargins jest zdeklarowany odstęp od przycisku MENU na ten drugi przycisk, który został przesunięty w inne miejsce. W tej sekcji należy usunąć wpis zaznaczony na czerwono:

sMargins=if((#LAYOUT=0 | (#SCREEN_w/#RES=320 & #SCREEN_h/#RES=320)), 2*#RES+#wdtBTNMENU, 2*#RES+#mrgwdtBTNFS+#wdtBTNMENU+#wdtBTNFS);....................... itd.

Nie sprawdzałem czy prawidłowo podałem, ale wydaje mi sie, że powinno być OK.

Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline Rome

  • ***
  • 267
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S  TRAK GPS-430 + AM 6.6 PL
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #628 dnia: Styczeń 22, 2009, 16:49:12 »
Darek_Foto

Twoje rady są bezbłędne  :ok:

dzięki
Pozdrawiam
Rome

*

Dżeju

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #629 dnia: Styczeń 22, 2009, 17:15:01 »
Sprawdzę  :O

Czyżbyś mi nie wierzył  :terrified: 

Stosuję to już od bety 5.2 - zawsze działa  :ok: