Tani "Armor"

  • 3 Odpowiedzi
  • 1815 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Tani "Armor"
« dnia: Czerwiec 27, 2007, 15:14:56 »
Dzisiaj w supermarkecie znalazłem "pancerz' dla mojego pocketa .  jest to zamykane hermetycznie półprzeźroczyste pudełko (nawet widać coś na ekranie) na żywność . pokrywka z uszczelką zamykana na zatrzaski .Jest dużo różnych rozmiarów Ja wziąłem 2 w jednym moje MIO mieści się bez luzów bocznych i zostaje niecałe 2cm luzu na grubości drugie jest dużo większe ,zmieści sie pocket komórka i portfel. Nosić się tego na co dzień w kieszeni nie da ale na wycieczce w plecaku jest OK i nie straszne przemoczenie deszczem  ani wypadnięcie z kajaku (nie utonie  ;D ) Nie polecam używania pocketa jako nawigacji w warunkach ekstremalnych  ale zostawianie go w samochodzie to też nie jest dobry pomysł. I na koniec najleprze  takie pudełko kosztowało mnie ........ 4.98PLN 8)
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: Tani "Armor"
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2007, 16:44:03 »
A mógłbyś załączyć fotki tego "pancerza"? :D

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

Offline narqotic

  • *****
  • 1852
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i780
Odp: Tani "Armor"
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2007, 17:18:56 »
Kiedyś już ktoś sprzedawał na allegro takie coś od razu z uchwytem rowerowym i wyciętym okienkiem z folią ochronną żeby możliwe było używanie ekranu dotykowego.

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: Tani "Armor"
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 27, 2007, 19:05:46 »
Z tym zdjęciem to mi sie nie chce ale to jest takie pudełko na kanapki jakich pełno w działach AGD tyle że odpowiedni wymiar i szczelnie zamykane .Zwykłe nie mają uszczelki TO MA
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)