PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Nawigacja GPS => iGO => Wątek zaczęty przez: waw102 w Wrzesień 02, 2006, 12:26:59
-
Witam!
Czy ktoś z kolegów spotkał się z podobnym problemem?
Przy wyznaczaniu trasy np. Łódź - Neapol IGO wyznacza trasę bez problemu przy ustawianych różnych parametrach trasy.
Łódź - Ateny poobnie, Łódź - Ankara rónież itp,itd.
Generalnie wszystkie trasy na południe i północ Europy. Problem zaczyna się przy wyznaczaniu trasy na zachód. Powiedzmy że do połowy Francji wszystkojest ok, ale im dalej tym gorzej. Np. zaczyna wyznaczać trasę Łódź - Barcelona i gdy dojdzie do 100% zamiast pokazać trasę "wychodzi" do Windowsa i zamyka program. Co szanowni użytkownicy na to?
-
Niedawno jechałem z Anglii (York) do Gdańska. Nie miałem najmniejszego problemu z iGO. Wyznaczył mi trasę bezsproblemowo.
-
Program ma u Ciebie za mało pamięci do swojej dyspozycji - stąd taki efekt.
Zrób porządek z windowsem w swoim PDA i będzie OK.
-
Program ma u Ciebie za mało pamięci do swojej dyspozycji - stąd taki efekt.
Zrób porządek z windowsem w swoim PDA i będzie OK.
Zrobiłem twardy reset, zainstalowałem Igo na "gołym'' systemie ale nie pomogło. Wydaje mi się że problemem nie jest długość wyznaczanej trasy, bo przecież na południe wyznacza dłuższe trasy i jest ok. Sprawa dotyczy tylko zachodniej części Europy. Przy wyznaczaniu drogi do Angli też jest dobrze
-
Może system alokuje za mało pamięci dla programu - sprawdź w ustwieniach zarządzania pamięcią, zobacz też czy masz wolne miejsce na karcie SD - czasami iGO tworzy sobie tam sporawy plik tymczasowy. Sprawdziłem u siebie trasę do kilku miejscowości u żabojadów i nie było najmniejszego problemu.
Także kilka tras do odleglejszej Hiszpanii udało się mi wyznaczyć bezproblemowo. I jeszcze jedna istotna rzecz - opisany przez Ciebie problem znalazłem też na jednym z zagranicznych forów, ale dotyczył on wyraźnie wersji nielegalnej. Legalna pracuje bezproblemowo, co wynika prawdopodobnie ze specyficznej budowy oryginalnej karty SD.
-
Miałem ten sam problem przy wersji nielegalnej!
-
Miałem ten sam problem przy wersji nielegalnej!
Nie masz się czym chwalić, chyba tylko tym, że używałeś kradzionego programu, a to nie jest takie chwalebne . Chyba, że dla Ciebie jest???
-
tak jest, uzyj IGO/Miomap v3c, podawalem linka w watku o IGo, on jest dobrze zrobiony i nie bedzie zadnych problemow, dziala takze na VGA i ostrzega o radarach
-
czy ten problem dotyczy wyznaczania trasy do danego miasta czy zawsze jak robisz trase na zachód?
ja zrobiłem z Igo ok 50.000km prawie zawsze w inne miejsce i wszystko gra - wyznacza nawet idealnie trasy promu na morzu (sprawdziłem na promie)
-
Miałem ten sam problem przy wersji nielegalnej!
Nie masz się czym chwalić, chyba tylko tym, że używałeś kradzionego programu, a to nie jest takie chwalebne . Chyba, że dla Ciebie jest???
Ciekawe czy ty jesteś taki czysty?Największe morały prawią ci którzy sami to robią,ciekawi mnie czy nie masz w domu żadnej pirackiej płyty?A jeśli dobrze czytałeś to napisałem że -miałem,myślę że wiesz co to oznacza w j.polskim?
-
Otóż to.
Chciałem tylko pokazać, że panujący na tym forum pruderyzm działa w obie strony i nie zawsze trzeba się tak obnosić ze swym papiestwem i nie być zawsze aż tak upier… wnikliwym.
Przecież każdy ma czasem jakieś problemy z którymi nie może sobie poradzić, a takie dziwne uwagi i przypuszczenia tylko psują klimat tego forum. Nie dyskutujemy o nielegalnych programach- zgoda, ale żaden regulamin nie stanowi by szukać ich tam, gdzie ich nie ma.
Może przypomnę naszym nadgorliwym jurystom zasadę domniemanej niewinności.
Pozdrawiam wszystkich moich adwersarzy
Alsando