iGo, ASUS 636N i komunikat "memory full"

  • 3 Odpowiedzi
  • 1200 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline manjac

  • ***
  • 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z, Asus A636N, E52
iGo, ASUS 636N i komunikat "memory full"
« dnia: Maj 22, 2007, 12:24:52 »
Witam
Ostatnio podczas radosnych zabaw z iGo pokazal sie komunikat "memory full". Stalo sie to w momencie kiedy probowalem ustawic trase Krakow -> Paryz (ponad 1600 km) przy opcji trasy "ekonomiczna" (czyli tak zeby ominac autostrady i wszystkie miejsca poboru myta ;) ). Ustawilem parametry, i ok...program zaczal wyliczac trase i.... przy 97,8 % wyskoczyl brak pamieci i program zostal zamkniety (udalo mi sie to zrobic na 3 Asusach 636N z iGo przy powyzszych ustawieniach).

Jak ktos ma jakis pomysl dlaczego tak sie dzieje i jak temu zapobiec (zwiekszyc ilosc wolnej pamieci?) bede wdzieczny za pomoc.
..............................................."Jeżeli wszystko zawiodło...przeczytaj instrukcję"...............................................

*

Offline GrimReaper

  • *****
  • 1177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ♠ HTC Topaz   ♥ Lark FreeBird 43.1
Odp: iGo, ASUS 636N i komunikat "memory full"
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2007, 12:29:11 »
Witam
Ostatnio podczas radosnych zabaw z iGo pokazal sie komunikat "memory full". Stalo sie to w momencie kiedy probowalem ustawic trase Krakow -> Paryz (ponad 1600 km) przy opcji trasy "ekonomiczna" (czyli tak zeby ominac autostrady i wszystkie miejsca poboru myta ;) ). Ustawilem parametry, i ok...program zaczal wyliczac trase i.... przy 97,8 % wyskoczyl brak pamieci i program zostal zamkniety (udalo mi sie to zrobic na 3 Asusach 636N z iGo przy powyzszych ustawieniach).

Jak ktos ma jakis pomysl dlaczego tak sie dzieje i jak temu zapobiec (zwiekszyc ilosc wolnej pamieci?) bede wdzieczny za pomoc.

A ile masz wolnej pamięci w swoim PDA? Może tam trzeba szukać przyczyny? Zazwyczaj do poprawnej i stabilnej pracy system potrzebuje ~30 MB wolnej pamięci RAM.
Grimi & - Zobacz mnie na GoldenLine

*

Offline manjac

  • ***
  • 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z, Asus A636N, E52
Odp: iGo, ASUS 636N i komunikat "memory full"
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 22, 2007, 12:39:23 »
Cytuj
A ile masz wolnej pamięci w swoim PDA? Może tam trzeba szukać przyczyny? Zazwyczaj do poprawnej i stabilnej pracy system potrzebuje ~30 MB wolnej pamięci RAM.

PDA pokazuje 32,1 MB wolnej pamieci (iGo dziala stabilnie przy krotszych trasach, problem jak narazie wystapil jedynie w powyzszym przypadku)
..............................................."Jeżeli wszystko zawiodło...przeczytaj instrukcję"...............................................

*

Offline GrimReaper

  • *****
  • 1177
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: ♠ HTC Topaz   ♥ Lark FreeBird 43.1
Odp: iGo, ASUS 636N i komunikat "memory full"
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 22, 2007, 12:47:57 »
Hmmm... no to nie mam pomysłu. Ja korzystam z Destinatora, gdzie mam możliwość cięcia map, wg. uznania. Niestety nie pomogę.   :(
Grimi & - Zobacz mnie na GoldenLine