iGo 8 skiny/kolory/głos PL

  • 404 Odpowiedzi
  • 316918 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline robay

  • 23
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpień 18, 2008, 13:56:53 »
He,he -też nie wiem jak to to to nazwać :D

Ja to zrobiłem tak:

Show House Numbers At="Numery domów widoczne przy"
Lane Background Coloured="Kolorowe tła pasów ruchu" (chodzi o zielone i czerwone tła pasów asystenta pasa ruchu)
Show Name on Home Button="Pokaż nazwę na przycisku DOM" (po zaznaczeniu tej opcji na przycisku "dom" pokazuje się pełna nazwa np. Ułańska DOM)

Gotowy lang można ściągnąć tutaj:

http://rapidshare.com/files/138205045/dodatki_ultra_skin.rar

hasło: pdaclub.pl

W paczce także alternatywne dźwięki do skóry Ultra.

*

Offline SkOOrA

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • SkOOrA.com
  • Sprzęt: HTC HD2 + MDJ CyanogenMod7 + CWM
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpień 18, 2008, 20:30:31 »
Mam takie pytanie troche z innej beczki ale też o iGO

Ipaq 310/314/316 ma iGO.

Macie jakieś doatki do tej wersji? Cokolwiek na temat tego co tam jest. Nazwya sie to chyba Twingos albo jakoś tak. Wiem, że jest to iGO8 v2.

No i oczywiście czy da sie odblokować tego ipaqa tak żeby to był narmalny pda a nie tylko nawigacja....

*

Offline oldred

  • *
  • 97
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: spv c500,wizard, n95, diamond, topaz
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpień 19, 2008, 22:27:53 »
He,he -też nie wiem jak to to to nazwać :D

Ja to zrobiłem tak:

Show House Numbers At="Numery domów widoczne przy"
Lane Background Coloured="Kolorowe tła pasów ruchu" (chodzi o zielone i czerwone tła pasów asystenta pasa ruchu)
Show Name on Home Button="Pokaż nazwę na przycisku DOM" (po zaznaczeniu tej opcji na przycisku "dom" pokazuje się pełna nazwa np. Ułańska DOM)

Gotowy lang można ściągnąć tutaj:

http://rapidshare.com/files/138205045/dodatki_ultra_skin.rar

hasło: pdaclub.pl

W paczce także alternatywne dźwięki do skóry Ultra.
Show House Numbers At="Numery domów widoczne przy ulicy/autostradzie lub innej - możliwie że nie utwardzonej drodze, którą aktualnie przemieszczasz się z zachowaniem przepisów i nie jesteś pod wpływem alkoholu lub innych środków mogących wpływac na sprawność kierowców i innych osób obsługujących pojazdy będące w ruchu po drogach publicznych"
Lane Background Coloured="Kolorowe tła pasów ruchu, którymi możesz poruszać się, o ile nie spowoduje to zagrożenia w ruchu innych pojazdów korzystających z tej samej drogi i nie jesteś pod wpływem alkoholu lub innych środków mogących wpływac na sprawność kierowców i innych osób obsługujących pojazdy będące w ruchu po drogach publicznych"


*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #273 dnia: Sierpień 19, 2008, 22:31:36 »
Dosyć krótkie - idealnie nada się do trybu PORTRAIT!!

*

Offline oldred

  • *
  • 97
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: spv c500,wizard, n95, diamond, topaz
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #274 dnia: Sierpień 19, 2008, 22:41:05 »
Dosyć krótkie - idealnie nada się do trybu PORTRAIT!!
Nie mieści się - tylko tryb LANDSCAPE!
pzdr


*

Offline robay

  • 23
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpień 21, 2008, 00:56:37 »
Nowe pliki POI KML do iGO8 oraz nowe ikony do nich

Ponieważ niektórzy pytali o inne POI w postaci plików KML, zamieszczam kilka kategorii, które są uzupełnieniem oryginalnych POI dla Polski zwłaszcza tych od Emapy. Oprócz tego załączam nowe ikony optymalizowane do POI dla Polski (ale nie tylko).
Pliki *.kml dodajemy do katalogu iGO8\content\userdata\poi
Pliki są posortowane tematycznie w katalogach w archiwum rar, jednak do iGO wrzucamy je bezpośrednio do katalogu userdata\poi bez katalogów (same pliki)!!!
Poniżej można ściągnąć: POI KML, gotowy plik branding.zip z załączonymi ikonami i ekranem startowym do wersji z dodatkami lub plik branding.zip z oryginalnym ekranem startowym ale także z załączonymi ikonami. Można także ściągnąć same ikony i dodać je na własną rękę do swojego pliku branding.zip lub data.zip. Jak to się robi omawiałem już w tym wątku przy okazji poprzednich ikon, więc nie będę się powtarzał.

Zawartość:

POI KML:

- Sklepy: Avans, Carrefour Express, Chata Polska, Lidl, Piotr i Paweł, Saturn, Żabka
- Rozrywka: Amfiteatry, Kręgielnie, Lotto, Muzea i skanseny, Ogrody botaniczne, Parki rozrywki, Place zabaw i boiska
- Niebezpieczeństwa: Czarne punkty, dziury drogowe, niebezpieczne miejsca, niebezpieczne przejazdy kolejowe, korki drogowe, wysepki na jezdni (stałe)
- Motoryzacja: Autokomisy, Autoszyby, Stacje Kontroli Pojazdów, Serwis LPG
- Inne: GOPR, WOPR, Sanatoria, Punkty weterynaryjne

Ikony:

Dealerzy i serwisy samochodowe:



Banki:



Stacje benzynowe:



Restauracje:



Sklepy:



Ikony do KML:



IGO8 nie przypisuje sam ikon do plików KML. Moduł KML zawiera jednak ikonę (pierwsza pozycja od góry po lewej), która jest automatycznie przypisywana do wszystkich ikon KML zanim zostanie im przypisana konkretna ikona co pozwala lepiej odnaleźć POI KML wśród oryginalnych.

Spis ikon do KML (patrząc od lewej jak na tekst): ikona ogólna KML, niebezpieczne miejsca, fotoradar sygnalizacji świetlnej (KML), ogród botaniczny, autokomis, wysepki, sanatoria, czarne punkty, niebezpieczne przejazdy kolejowe, fotoradar sygnlizacji świetlnej i prędkości (KML), kręgle, Stacje Kontroli pojazdów, GOPR, parki rozrywki, dziury, fotoradar stacjonarny (KML), Lotto, muzea, autoszyby, WOPR, korki, fotoradar przenośny (KML), amfiteatry, place zabaw, LPG serwis, weterynarze

UWAGA! Przypominam, że iGO8 po dodaniu plików *.kml zaraz po uruchomieniu może zachcowywać się jakby z dużym opóźnieniem reagował na kliknięcia lub jakby się zawiesił. Nie należy wtedy wyłączać urządzenia, należy je zostawić w spokoju aż iGO zacznie normalnie działać! Dzieje się tak tylko za pierwszym razem (pod warunkiem, że się tego nie przerwie). IGO tworzy własne bazy POI KML i to mocno obciąża zasoby.
Ogólnie proponuję dodawać tylko te POI, które się potrzebuje, aby nie zwiększać wymagań sprzętowych iGO, które i bez KML'ów nie są najniższe.



POI KML

http://rapidshare.com/files/138850919/iGO8_PL_KML_POI_by_Robay_CP.rar

plik branding.zip wersja z moim ekranem startowym


http://rapidshare.com/files/138846471/branding_by_Robay_CP.rar

branding.zip z oryginalnym ekranem startowym

http://rapidshare.com/files/138842258/branding_oryg_CP.rar

same ikony

http://rapidshare.com/files/138848218/Additional_icons_for_iGO8_by_Robay_CP.rar

hasło: pdaclub.pl
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2009, 19:27:14 wysłana przez robay »

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #276 dnia: Sierpień 22, 2008, 12:27:11 »
skórka iGO8 Ultra 4.6 PL

18/08/2008 Version 4.6:
- Added second page to "Manage" menu with new button to access and manage blocked roads for Portrait mode.
- Removed redundant "Ok" button from landscape mode Manage -> Blocked Roads-> Select Day(s) menu.
- Fixed overlapping buttons on the "Route Information" screen when accessed from "Plan on Map" mode after return from route simulation.

Ode mnie:
Uzupełnione polskie tłumaczenie interfejsu - o ile czegoś nie pominąłem jest teraz najbardziej aktualne do obecnej wersji.

Skórka działa tylko w rozdzielczościach 320x240, 240x320, 640x480 oraz 480x640.
W paczce tradycyjnie głosy Ewy i Jacka oraz polskie tłumaczenie interfejsu pod skórkę.

Instalacja całości:
1. Skórkę (plik iGO8_Ultra_x.x.zip) kopiujemy do katagu \SD\igo8\content\skin oraz w programie iGO8 wybieramy tę skórkę w Ustawienia->Menu->Skórka.
2. Katalog Audio kopiujemy w całości do katalogu \SD\iGO8
3. Plik z językiem Lang_Polish_Pda_Ultra.zip kopiujemy do \SD\iGO8\content\lang
(usuwamy stary oryginalny plik językowy - bez obaw, ponieważ plik Lang_Polish_Pda_Ultra.zip nie zmienia nic w oryginalnym tłumaczeniu a jedynie jest poszerzony o tłumaczenie pod skórkę iGO8 Ultra. Nic mniej nic więcej - więc nawet bez tej skórki lub z inną będzie wszystko chodzić)
4. Plik btonoff.exe kopiujemy do \Program Files\iGO8 (jeżeli stamtąd uruchamiamy program) lub do \SD\iGO8. Dzięki niemu można uruchamiać BlueTooth bezpośrednio z programu iGO8 (w menu podręcznym)

http://rapidshare.com/files/139212750/iGO8_Ultra_4.6.rar
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2008, 13:01:36 wysłana przez xtoudi »

*

Offline SkOOrA

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • SkOOrA.com
  • Sprzęt: HTC HD2 + MDJ CyanogenMod7 + CWM
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #277 dnia: Sierpień 24, 2008, 21:40:06 »
Wie ktoś coś na temat HP IPAQ 310/314/316 ???
Da sie odblokować ?
Można modyfikować ikonki POI itp ???

Z tego co wiem to też jest soft iGO8 tylko v2 albo coś takiego!

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #278 dnia: Sierpień 26, 2008, 08:59:27 »
skórka iGO8 Ultra 4.8 PL

Version 4.8 Modifications:
  • Added rectangular backgrounds to the main direction icon panels in both portrait and landscape mode.
  • Minor repositioning of the lane information at the top of the screen to fit with the new rectangular direction icon panels.
  • Minor cosmetic adjustments to the trip data information display on all of the "Map" screens.

Version 4.7 Modifications:
  • Added a fix for the iGO8 "Off-Route Recalculation" bug. With "Off-Route Recalculation" initially on, loading a saved route and then answering "Yes" to the subsequent prompt turns off "Off-Route Recalculation" which is correct. But now, with the bug fix, tapping the green "Recalculate" icon on the "Map" screen will automatically turn "Off-Route Recalculation" back on again.


Skórka działa tylko w rozdzielczościach 320x240, 240x320, 640x480 oraz 480x640.
W paczce tradycyjnie głosy Ewy i Jacka oraz polskie tłumaczenie interfejsu pod skórkę.

UWAGA:
Do paczki dorzuciłem dwa pliki fotoradarów:
Plik, który w obiegu jest od dawna dzięki Krakusowi oraz z braku aktualizacji nowa baza z www.scdb.info/en.

Instalacja całości:
1. Skórkę (plik iGO8_Ultra_x.x.zip) kopiujemy do katagu \SD\igo8\content\skin oraz w programie iGO8 wybieramy tę skórkę w Ustawienia->Menu->Skórka.
2. Katalog Audio kopiujemy w całości do katalogu \SD\iGO8
3. Plik z językiem Lang_Polish_Pda_Ultra.zip kopiujemy do \SD\iGO8\content\lang
(usuwamy stary oryginalny plik językowy - bez obaw, ponieważ plik Lang_Polish_Pda_Ultra.zip nie zmienia nic w oryginalnym tłumaczeniu a jedynie jest poszerzony o tłumaczenie pod skórkę iGO8 Ultra. Nic mniej nic więcej - więc nawet bez tej skórki lub z inną będzie wszystko chodzić)
4. Plik btonoff.exe kopiujemy do \Program Files\iGO8 (jeżeli stamtąd uruchamiamy program) lub do \SD\iGO8. Dzięki niemu można uruchamiać BlueTooth bezpośrednio z programu iGO8 (w menu podręcznym)

http://rapidshare.com/files/140181016/iGO8_Ultra_4.8.rar
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2008, 09:52:52 wysłana przez xtoudi »

*

Offline twinsen

  • ****
  • 528
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS Pocket Loox n560, Samsung i9000 Galaxy S
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #279 dnia: Sierpień 26, 2008, 09:15:38 »
Cytat: xtoudi

Skórka działa tylko w rozdzielczościach 320x240, 240x320, 640x480 oraz 480x640.


Czy to oznacza działanie natywne w VGA? Czyli, że z sys.txt mogę już usunąć mapowanie 240x320 na 480x640?
Czy masz na myśli, że działa właśnie w ten "rozciągliwy" sposób?  :smile:
--
twinsen

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #280 dnia: Sierpień 26, 2008, 09:18:51 »
Cytat: xtoudi

Skórka działa tylko w rozdzielczościach 320x240, 240x320, 640x480 oraz 480x640.


Czy to oznacza działanie natywne w VGA? Czyli, że z sys.txt mogę już usunąć mapowanie 240x320 na 480x640?
Czy masz na myśli, że działa właśnie w ten "rozciągliwy" sposób?  :smile:

Oczywiście, że niestety "rozciągliwy" sposób. Natywnej VGA nie widziałem w żadnej skórce.

Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #281 dnia: Sierpień 26, 2008, 23:18:25 »
Cytat: xtoudi

Skórka działa tylko w rozdzielczościach 320x240, 240x320, 640x480 oraz 480x640.


Czy to oznacza działanie natywne w VGA? Czyli, że z sys.txt mogę już usunąć mapowanie 240x320 na 480x640?
Czy masz na myśli, że działa właśnie w ten "rozciągliwy" sposób?  :smile:

Oczywiście, że niestety "rozciągliwy" sposób. Natywnej VGA nie widziałem w żadnej skórce.
poszukuje skorki doo 320x320 real vga do samsunga i780 , proszę o pomoc

*

Offline januszjur

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2/Toshiba TG01/Kaiser/HTC....
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #282 dnia: Sierpień 27, 2008, 19:47:23 »

......szukam skinów w rozdziałce ...480x234  :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2008, 19:52:31 wysłana przez januszjur »

*

Offline SkOOrA

  • 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • SkOOrA.com
  • Sprzęt: HTC HD2 + MDJ CyanogenMod7 + CWM
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #283 dnia: Sierpień 28, 2008, 21:09:42 »
chopy pomocy z softem.
Jest iGo8 na nokie e90 ??????
Symbian v3.1 S60 ?????

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #284 dnia: Sierpień 28, 2008, 21:17:21 »
chopy pomocy z softem.
Jest iGo8 na nokie e90 ??????
Symbian v3.1 S60 ?????

Nie łatwiej Ci zajrzeć na navngo.com??
Nie ma na Symbiana.

*

Offline Mira4

  • 10
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #285 dnia: Sierpień 29, 2008, 16:26:35 »
Witam.  Mam problem ze skinem Dimki 3.1.19. Mianowicie chciałem dodać polskie głosy ostrzeżen o fotoradarach. Utworzyłem w głównym katalogu Igo8 katalog audio. Skopiowałem do niego głosy ze skina Ultra 4.8. Niestety to nir działa. Co robię żle. Pozdrawiam Mira4

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #286 dnia: Sierpień 29, 2008, 16:34:39 »
Witam.  Mam problem ze skinem Dimki 3.1.19. Mianowicie chciałem dodać polskie głosy ostrzeżen o fotoradarach. Utworzyłem w głównym katalogu Igo8 katalog audio. Skopiowałem do niego głosy ze skina Ultra 4.8. Niestety to nir działa. Co robię żle. Pozdrawiam Mira4
To, że Dimka jest zupełnie inną skórką i inaczej napisaną niż Ultra. Więc taki prosty myk nie przejdzie - musisz rozpracować jak działa Dimka i na pewno Ci się uda (o ile w ogóle Dimka ma ostrzeganie głosowe).

*

Offline Mira4

  • 10
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #287 dnia: Sierpień 29, 2008, 16:39:59 »
Ano już ma. Nawet dobrze to chodzi.

*

Offline robertsosna

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • MIO MOOV 360
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #288 dnia: Wrzesień 03, 2008, 00:24:39 »
koledzy ,ja ma taki problem na mio 360 tam gdziie mam skórki ,mam tylko podświetlenie na szaro nie moge nic dodać tło działa a skorki nie czym może byc to związane ,pewno któryś rejestr sie gryzie?

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #289 dnia: Wrzesień 03, 2008, 08:26:19 »
koledzy ,ja ma taki problem na mio 360 tam gdziie mam skórki ,mam tylko podświetlenie na szaro nie moge nic dodać tło działa a skorki nie czym może byc to związane ,pewno któryś rejestr sie gryzie?

A wrzuciłeś odpowiednie skórki w obsługiwanej przez twoje urządzenie rozdzielczości do odpowiedniego katalogu??????

*

Offline robertsosna

  • **
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • MIO MOOV 360
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #290 dnia: Wrzesień 03, 2008, 09:28:19 »
koledzy ,ja ma taki problem na mio 360 tam gdziie mam skórki ,mam tylko podświetlenie na szaro nie moge nic dodać tło działa a skorki nie czym może byc to związane ,pewno któryś rejestr sie gryzie?

A wrzuciłeś odpowiednie skórki w obsługiwanej przez twoje urządzenie rozdzielczości do odpowiedniego katalogu??????
\

moj błąd :(

skiny nie w tej rozdzielczości wrzucałem

*

Offline fokstrot

  • ****
  • 949
  • Sprzęt: BB 9780 pin: 26791dc9
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #291 dnia: Wrzesień 03, 2008, 15:03:05 »
Cytat: xtoudi

Oczywiście, że niestety "rozciągliwy" sposób. Natywnej VGA nie widziałem w żadnej skórce.
bez jaj nadal nie ma skina VGA? porazka
Dell X50v/Bt-359 --> BB

*

Offline bobas007

  • ***
  • 435
  • Sprzęt: i780 - WM6, SGS BVJS4
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #292 dnia: Wrzesień 04, 2008, 09:27:30 »
Cytat: xtoudi

Oczywiście, że niestety "rozciągliwy" sposób. Natywnej VGA nie widziałem w żadnej skórce.
bez jaj nadal nie ma skina VGA? porazka
Bez jaj! Nadal nie ma Ultry w SQVGA? ;)

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #293 dnia: Wrzesień 04, 2008, 09:56:46 »
Wy sie nabijacie ze skórek - a nie lepiej zapytać: bez jaj - iGO8 nie jest w natywnej VGA:)?

*

Offline fokstrot

  • ****
  • 949
  • Sprzęt: BB 9780 pin: 26791dc9
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #294 dnia: Wrzesień 05, 2008, 12:53:02 »
panocki wielce "ponizana" AM dziala bez problemu w rozdzialce RVGA z czym widze iGO nadal ma problemy - stad moje stwierdzenie, "ze porazka"
Dell X50v/Bt-359 --> BB

*

Offline twinsen

  • ****
  • 528
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS Pocket Loox n560, Samsung i9000 Galaxy S
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #295 dnia: Wrzesień 10, 2008, 18:21:38 »
http://rapidshare.com/files/140181016/iGO8_Ultra_4.8.rar

Tak przy okazji...

Error
This file is suspected to contain illegal content and has been blocked.
After the file has been blocked for 7 days it will automatically be deleted,
if the block is not removed by RapidShare. For this reason, a download of
this file is currently not possible.

--
twinsen

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #296 dnia: Wrzesień 10, 2008, 18:32:55 »
http://rapidshare.com/files/140181016/iGO8_Ultra_4.8.rar

Tak przy okazji...

Error
This file is suspected to contain illegal content and has been blocked.
After the file has been blocked for 7 days it will automatically be deleted,
if the block is not removed by RapidShare. For this reason, a download of
this file is currently not possible.


Tak tak - wiem - rapid potraktował skórkę niesłusznie jako coś nielegalnego...więc w takim razie:

skórka iGO8 Ultra 5.0 PL

Latest Version 5.0 Modifications:
Updated to be fully compatible with iGO8 Version 8.0.0.49545 dated 30th July 2008 (wersja po ostatniej aktualizacji).

Version 4.9:
Tilt in 3D SmartZoom settings (więcej w instrukcji instalacji)

Skórka działa tylko w rozdzielczościach 320x240, 240x320, 640x480 oraz 480x640.
W paczce tradycyjnie głosy Ewy i Jacka oraz polskie tłumaczenie interfejsu pod skórkę.

UWAGA:
Do paczki dorzuciłem dwa pliki fotoradarów:
Plik, który w obiegu jest od dawna dzięki Krakusowi oraz z braku aktualizacji nowa baza z www.scdb.info/en.

Instalacja całości:
1. Skórkę (plik iGO8_Ultra_x.x.zip) kopiujemy do katagu \SD\igo8\content\skin oraz w programie iGO8 wybieramy tę skórkę w Ustawienia->Menu->Skórka.
2. Katalog Audio kopiujemy w całości do katalogu \SD\iGO8
3. Plik z językiem Lang_Polish_Pda_Ultra.zip kopiujemy do \SD\iGO8\content\lang
(usuwamy stary oryginalny plik językowy - bez obaw, ponieważ plik Lang_Polish_Pda_Ultra.zip nie zmienia nic w oryginalnym tłumaczeniu a jedynie jest poszerzony o tłumaczenie pod skórkę iGO8 Ultra. Nic mniej nic więcej - więc nawet bez tej skórki lub z inną będzie wszystko chodzić)
4. Plik btonoff.exe kopiujemy do \Program Files\iGO8 (jeżeli stamtąd uruchamiamy program) lub do \SD\iGO8. Dzięki niemu można uruchamiać BlueTooth bezpośrednio z programu iGO8 (w menu podręcznym)
5. Aby uaktywnić opcje nachylenia w ekranie opcji 3D SmartZoom modyfikujemy sys.txt - dodajemy to co poniżej
[map]
3d_max_tiltlevel=9000
*plik sys.txt może się znajdować w \Program Files\iGO8 - modyfikujemy tam. Oraz znajduje się tam gdzie mamy zainstalowane iGO8 (z reguły \SD\iGO8).

http://rapidshare.com/files/142494258/iGO8_Ultra_5.0.rar
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2008, 18:45:32 wysłana przez xtoudi »

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #297 dnia: Wrzesień 10, 2008, 19:01:04 »
Tak przy okazji...
Error
This file is suspected to contain illegal content and has been blocked.
After the file has been blocked for 7 days it will automatically be deleted,
if the block is not removed by RapidShare. For this reason, a download of
this file is currently not possible.
Tak tak - wiem - rapid potraktował skórkę niesłusznie jako coś nielegalnego...

Sam z siebie? To jakby nagle Allegro zaczęło samo gnębić dystrybutorów podróbek.
Ktoś musiał judzić. Pytanie, czy bezpodstawnie?

*

Offline xtoudi

  • **
  • 210
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #298 dnia: Wrzesień 10, 2008, 19:05:24 »
Sam z siebie? To jakby nagle Allegro zaczęło samo gnębić dystrybutorów podróbek.
Ktoś musiał judzić. Pytanie, czy bezpodstawnie?

Po co te pytanie skoro wiesz jak jest...tak, ktoś musiał judzić.

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: iGo 8 skiny/kolory/głos PL
« Odpowiedź #299 dnia: Wrzesień 10, 2008, 22:35:28 »
Po co te pytanie skoro wiesz jak jest...tak, ktoś musiał judzić.

Jeżeli ktoś mógłby mieć zastrzeżenia, to chyba do punktów. Bo w samych skórkach nie ma raczej nic nielegalnego?
Chyba, że się mylę?