Nawigacja GPS > iGO

Dwie mapy w i-Go - na razie się nie da.

(1/3) > >>

Moi (Adam Kubicki):
Wymieniłem wczoraj korespondencję z jednym z Forumowiczów na temat możliwości używania map dwóch różnych krajów w jednej instancji/aplikacji i-Go. Wyraziłem przypuszczenie, że tak.

Dziś jednak nawiązałem kontakt z Supportem i-Go i wyszło, że niestety nie jest to możliwe. Przede wszystkim dlatego, że każdy kraj jest opracowywany na osobnej karcie SD, więc - siłą rzeczy - przełączenie map nie jest możliwe. Ponadto, soft nieznacznie różni się dla obsługi map poszczególnych krajów (Słowacja, Węgry, Rumunia, odrębnie Izrael).

Przy okazji wyniknęła sprawa importu POI z innych aplikacji. Choć dodawanie własnych punktów jest w i-Go możliwe, to jednak nie ma na razie systemu hurtowego dodawania POI.

Nad obiema kwestiami (przełączanie map i import POI) firma pracuje i niedługo powinny ukazać się wersje softu z tymi funkjonalnościami.

Cały czas upieram się jednak, że to bardzo przyzwoity soft, a mapy znakomite.

Dzięki, Ecolek, za inspirację w drążeniu tematu.

Claude:
Jest jeszcze jeden problem, obecne wersje map Slowacji i Rumuni maja problem z wykrywaniem gps na bt na portach 6,7,8 . Na tych portach pracuja pda z WM 5.0. Rowniez sie kontaktowalem z supportem I-GO i kazali mi sobie poszukac ???!!! update na ich wegierskiej stronie , wprawdzie pisalem ze tego jezyka ni w zab nie znam , nie pomoglo  :?:

Moi (Adam Kubicki):
i-GO wystawia się na CeBIT. Będzie można ich ścignąć...

piotrekbb:
hmm dziwne ja mam iGO Europa i mam wszystkie mapy :shock:  nie kapuje sprawy ja nie możecie się przełączać ??? mi wszstko śmiga a jest to pierwszy soft jaki miałem zawierający Słowacje

Claude:
A przeczytales poprzednie posty ? Dotyczyly nie I-go Europe 2006 a I-go Czechy i np. I-go Wegry

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej