Becker Z100 Crocodile i iGO8 z mapami Navteq

  • 0 Odpowiedzi
  • 4920 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Becker Z100 Crocodile i iGO8 z mapami Navteq
« dnia: Wrzesień 17, 2009, 11:57:32 »
Witam!


Kilka dni temu kupiłem nowego Beckera Z100. W  urządzeniu jest zainstalowany iGO8 z nakładką Beckera. To co mnie zastanawia, to mapy w zestawie - są to mapy Navteqa (2008.01 i 2008.02) dla całej Europy. W oryginalnym iGO8 są mapy TeleAtlas (ostatnio wyszła nowa aktualizacja). W oprogramowaniu Beckera do aktualizacji map można zakupić aktualizację map Navteqa 2009.01 (nie ma map Teleatlasa). I teraz jestem w kropce:

1. Czy warto aktualizować mapy Navteqa do wersji 2009.01 - jest duża różnica w stosunku do Navteqa 2008.01/02?

2. Czy można dokupić aktualizację map bezpośrednio od NavNgo (mapy Teleatlasa) i odejść od map Navteqa nie kupując od nowa iGO8, tylko aktualizację map? Czy też jestem z Beckerem już skazany na mapy Navteqa? Mam też Automapę Europę na innym urządzeniu i wolałbym mieć różne mapy (w Automapie jest Navteq). Dodam że menadżer NavNgo nie widzi Beckera podpiętego do PC, więc nie widzi iGO8 wgranego w Beckerze.

3. Jak wejść w system i go odblokować, żeby zainstalować np. Automapę jako drugą nawigację? Z tego co szukałem po forum to znalazłem wyłącznie informacje, żeby trzeba kilka razy stuknąć znaczek nawigacji - lecz takowego w Z100 nie ma.

Będę wdzięczny za informacje.

Macxn