[i5700] wrażenia z użytkowania

  • 113 Odpowiedzi
  • 25821 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Garam

  • **
  • 162
  • Sprzęt: Xperia Mini Pro
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 05, 2010, 19:47:09 »
Dotyk działa bardzo dobrze, ale (u mnie) tylko na kciuki :D . Na inne palce czasami reaguje (choć np. zamiast przewinąć stronę internetową, zazwyczaj wchodzi mi w link) a czasami prawie w ogóle. Możliwe, że to dlatego, bo nie ściągnąłem folii z ekranu (no i wciąż mam Androida 1.5).
Ogólnie społeczność użytkowników Spicy powinna wymusić jakoś na Koreańczykach poprawę sterowników grafiki - wtedy byłby to wręcz genialny telefon.

Krótkie plusy i minusy:
+świetny ekran - świeci tak jasno, że ustawiony jest u mnie na minimum i tylko na dworze, przy mocnym słońcu, ustawiam go na max, w nocy nawet na minimalnym podświetleniu ekran wypala oczy (jest może jakiś program na przyciemnienie podświetlenia ?)
+procesor - divixy bez konwersji ? A proszę cię bardzo!
+wszystkie plusy Androida
+całkiem niezły aparat
 
+normalne wejście na słuchawki
+dobra jakość muzyki

-głośnik - w takim miejscu, że gdy gram trzymając telefon w pozycji horyzontalnej często zasłaniam go sobie ręką
-reakcja ekranu na palce inne niż kciuki (będę musiał porównać u kolegów na iPodnie Touch i innej Spicy)
-pierdoły/subiektywizmy: micro zamiast miniUSB, wejścia na górze (wolę mieć na dole), karta pamięci pod obudową (na szczęście nie pod baterią ;) )
-wszystkie minusy Androida
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2010, 19:49:49 wysłana przez Garam »

*

notosiup

Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 05, 2010, 22:41:57 »
Czułość ekranu w moim modelu była bardzo dobra, szczególnie po upgrade do 2.1. Reakcja ekranu była odpowiednia na każdy z palców jakie używałem do obsługi urządzenia:) Ekran nie wymagał nacisku, jak na pojemnościowy przystało.

*

Offline ljadczak

  • *
  • 85
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i900 -> i8000 -> HD2 i Milestone
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 06, 2010, 16:53:26 »
Witam

Jestem nowym użytkownikiem I5700 i jest to mój pierwszy Android, jest zachwycony szybkością i stabilnością działania. Posiadam także HTC HD2 i muszę stwierdzić że jestem mile zaskoczony wydajnością tego samsunga w porównaniu z HD2, widać różnice w mocy procesora ale i tak jest super a stabilności nie do porównania, przy moim użytkowaniu HD2 muszę robić soft reset co jakieś dwa dni bo nie uruchamia mi się automapa albo aparat foto. I5700 jeszcze nie udało mi się zawiesić i nie musiałem robić soft resetu a instalowałem programy, bawiłem się nimi, ściągałem pocztę, korzystałem z facebook i twittera, rozmawiałem przez gtalk itp na Windows Mobile takie zabawy skończyły by się co najmniej jednym restartem. Brakuje mi tylko Automapy na Androida, jeśli się pojawi to wymienię HD2 na Desire albo Samsunga I9000.

Z innych spraw dotyk jest w sam raz na romie z androidem 2.1, aparatowi przydała by się lampa no i nie mogę się podłączyć do sieci wi-fi udostępnianej przed HD2 w trybie routera.

Ogólnie za te pieniądze to naprawdę rewelacyjny sprzęt
Rom: 3.14 wwe (MCCM SE V3.4 FroyoStone Sense)
Radio: 2.15.50.14

Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 06, 2010, 18:56:34 »
 Przesiadka z Touch Pro - I5700 to po prostu źrebaczek i dla kogoś kto jeszcze 2 tygodnie temu nie zamieniłby HTC na nic innego. Rozpakowałem " do sprawdzenia" - przedłużenie ERY i ..... sprzedaję Touch Pro ;-)  Po przetestowaniu kilkakrotnym NaviExperta- da się żyć. Wcześniej jeździłem na ************. Naviexpert z opcją wykupywania na określone okresy to nie jest najgorszą propozycją.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2010, 19:20:45 wysłana przez marcinl »

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 06, 2010, 19:21:21 »
mirrek1
przypomnij sobie regulamin forum  :-|

Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 10, 2010, 10:34:15 »
Niestety, ale musze potwierdzic raczej srednie dzialanie dotyku na Spicy (Android 2.1 oczywiscie). Do Iphona nie ma co porownywac, bo to klasa i nie ta liga cenowa, ale mam porownanie do chociazby tanszego Samsunga Monte. Na chwile obecna mam w chacie Avile, Monte i Spice.

Avila odpada, bo to inny typ ekranu, wiec nie ma sensu porownywac, ale Monte jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem, jesli o reakcje na dotyk chodzi. Dziala na naprawdę minimalne musniecia, praktycznie nie da sie przejechac po ekranie palcem tak, zeby telefon nie "zlapal" tego musniecia. Spica niestety jest zauwazalnie gorsza od teoretycznie "gorszego" Monciaka. Raz ze momentami reakcja jest jakby opozniona, a dwa ze ten telefon bardziej zachowuje sie jak dobry oporowiec, a nie ekran rezystancyjny. Niestety, ale bez najmniejszego problemu jestem w stanie przejechac kciukiem po ekranie tak, zeby telefon tego nie "wykrył". Na dodatek czasem ma jakies akcje, ze po prostu nie wykryje klikniecia i trzeba je powtarzac. Ogolnie telefonik fajny, calkiem przyjemny, ale reakcja na dotyk uwazam, ze jest bardzo slaba. Jesli w tanszym Monte potrafili zrobic to naprawdę dobrze, to nie rozumiem czemu w Galaxy zostalo to skopane.

A przy okazji mam pytanko. Czy da sie wylaczyc wibracje podczas wpisywania numeru telefonu oraz podczas odblokowywania ? No i drugie pytanko, czy sa jakies nakładki na ekran wpisywanania SMSow (pionowy), bo w pionowym wpisywania, ciezko mi sie wstrzelic w te male literki, wolalbym cos na ksztalt tego co mialem w Avili, czyli normalna klawiatura, ale dotykowa :)

*

Offline Trolu

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P920, Nexus 4
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 10, 2010, 17:02:39 »
W moim odczuciu Spica z Andkiem 1.5 miała czulszy dotyk niż z 2.1. Na plus 2.1 jest "poziome" przewijanie listy aplikacji, nie trzeba jeździć w nieskończoność palcem. widoczność w słońcu bardzo dobra nawet na dosyć niskiej jasności ustawionej. Ogólnie rzecz ujmując jestem zadowolony z zakupu.

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 10, 2010, 17:42:46 »
ja mam jeszcze 1.5 i fabryczną folię na ekranie i na dotyk nie narzekam, a nawet uważam że jest wielce ok
myślę że sporo zależy od tego co kto uważa za priorytet w dobrze działającym ekranie
ja np. jakoś nie czuję potrzeby muskania ekranu jak jeden z kolegów wyżej, dla mnie ważniejsze by dobrze się pisało. A to jakoś idzie w parze, na ekranach rezystancyjnych również - im czulszy ekran tym łatwiej wcisnąć nie to co trzeba na klawiaturze ;)
z ekranem pojemnościowym mam jeszcze ipoda touch i na nim pisze mi się gorzej (pomyłki)
z kolei mój szef stwierdził to samo w odniesieniu do swojego HD2 tzn. że o wiele lepiej mu się pisze na mojej Spicy pomimo że ma ekran o cal mniejszy

btw. tu i ówdzie czytam narzekania na klapkę baterii, u mnie jest idealnie spasowana, no chyba że to dopiero po jakimś czasie zaczyna latać

*

Offline Trolu

  • **
  • 142
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG P920, Nexus 4
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 10, 2010, 18:33:11 »
Mi pod wpływem temperatury (tel trzymam w kieszeni spodni) fabryczna folia na ekranie przesunęła się o kilka mm i nachodzi na głośnik do rozmów i srebrną ramkę. Czy mogę ją bez obaw ściągnąć i jeszcze raz założyć? Nie widzi mi się teraz wymiana folii na nową skoro na mojej nie ma ani jednej rysy.

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 10, 2010, 19:07:09 »
Fabryczna folia? Masz na myśli tę cieniutką folijkę, która jest na wyświetlaczach i przyciskach różnych urządzeń, gdy je po raz pierwszy wyciągamy z pudełka? :mysli: Przecież to się zdejmuje od razu przy pierwszym uruchomieniu - to "cuś" natychmiast łapie bąbelki powietrza i podczas normalnego użytkowania bardziej przeszkadza niż chroni.
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 10, 2010, 19:35:52 »
no dokładnie, można ją ewentualnie mieć dopóki się trzyma jak nowa, ale jak zacznie odłazić to już będzie tylko gorzej. A jak oderwiesz to już nie przykleisz...

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 10, 2010, 20:49:24 »
Nie wiem po co przejmować się folią. Po raz n-ty mówię - spróbujcie zarysować ekran w Spicy. Czymkolwiek. Mi podczas takiej próby omskła się ręka i porysowałem obudowę a na ekranie nie powstała ani jedna ryska... Milestone to samo - od prawie czterech miesięcy ani jednego śladu użytkowania. Spica u mnie nie miała łatwego życia, a ekran nie dostał ani jednej rysy. Folia w przypadku pojemnościowego tylko oszpeca... No chyba że pracuje się na budowie, a telefonem rzucasz po rusztowaniu...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 10, 2010, 21:01:26 »
Ja również mam problem z dotykiem, ale nie zawsze. Są momenty, że reaguje z opóźnieniem albo wcale :(
Natomiast niesamowicie trzyma bateria, z racji tego, że mój pakiet 50 Mb skończył mi się w 3 dni to używam w domu prawie cały czas WiFi + podkręcanie i wytrzymała mi bateria ponad 90 h !!
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 10, 2010, 21:20:10 »
@Beju - ja tak po prostu robię z każdym nowym sprzętem jeśli jest na nim folia to trzymam aż nie zacznie odchodzić, opłaciło mi się to w przypadku Winda który parę dni po zakupie jechał do serwisu jeszcze z folią na klapie - wrócił z porysowaną folią, a nie obudową  :P
jak zlezie osłonka nie będę naklejać innej folii, na ipodzie nie mam i jest ok

co do baterii - trzyma dobrze, a jeszcze lepiej gdy powyłączać automatyczną synchronizację i inne takie
natomiast gdy włączę gps to już nie jest tak fajnie, bateria znika w oczach...

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 10, 2010, 22:39:39 »
a jakość ekranów pojemnościowych samsunga została potwierdzona testami, widać to było choćby przy upadku Galaxego S ze stolika na beton :P Co do folii - imo nie warto :P W milestone trzeba było zdjąć folię bo miała narysowane na ekranie piktogramy i raczej ciężko było ją z nią używać :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 10, 2010, 22:44:16 »
beju nie jakość a wytrzymałość, ja nadal twierdzę, że obsługa palcem Kaisera jest wygodniejsza bo ma czulszy ekran. Chyba, że mam jakiś felerny model?
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 10, 2010, 22:58:40 »
wiesz Beju, wczoraj Niki upadł mi na beton i też nie ma ani ryski  :P

ja tam uważam że ekrany rezystancyjne są fajne bo można w razie potrzeby skrobnąć pazurem, a nie tylko opuszkami palców, a palcami też spokojnie idzie się posługiwać
i tak naprawdę jedyna przewaga ekranu pojemnościowego to multitouch (oczywiście o ile jest)

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 10, 2010, 23:24:05 »
Tomku może zabrzmi to głupio, ale nie próbujesz czasem obsługiwać Spicy paznokciem?
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 10, 2010, 23:30:00 »
Zabrzmiało bardzo głupio - NIE :P Nie ma multitouch więc ekran pojemnościowy jest gorszy od tego w Kaiserze, tam paznokiec i rysik działają. Poza tym cięzko się pisze, co chwilkę klikam w to co nie chciałem, ale się nie zniechecam :)
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 10, 2010, 23:38:54 »
hmmm a folie masz?
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 10, 2010, 23:55:18 »
Nie mam.

Połączone: Lipiec 11, 2010, 00:03:33
Aż mi daliście do myślenia i miałem folię, ale była przyklejona tak, że nie sposób zauważyć :) Tak dłubałem aż się udało - szok  :worried:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2010, 00:03:33 wysłana przez tomaszkap »
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 11, 2010, 08:37:24 »
i bez folii nie jest lepiej?

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 11, 2010, 09:22:12 »
Jest o wiele lepiej, jeszcze dzisiaj sobie zainstaluję HTC_IME Keyboard i będzie świetnie :)
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 11, 2010, 18:25:10 »
Ja rowniez uzywam bez folii, na czulosc nie narzekam, nie da sie dotknac ekranu by nie zalapalo

Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 11, 2010, 19:45:43 »
A mam jeszcze jedno pytanko :) Mialem okazje pobawic sie HTC Hero i odnioslem wrażenie, że działa on zauwazalnie płynniej niz Galaxy. Czym to moze byc spowodowane ? Czy to moze tylko ja cos sobie wkrecilem, bo przeciez teoretycznie Samsung ma znacznie lepsze bebechy, w Hero siedzi Qualcoom 530Mhz, a w Samsungu 800Mhz.

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 11, 2010, 19:54:07 »
Hero mógł być kręcony, mogło mu siedzieć w tle i działać mniej aplikacji, mógł mieć lepszy dzień, a Samsung gorszy, mógł być wreszcie świeżo po instalacji, bez dodatkowych programów za to z jakimś romem opracowanym tylko i wyłącznie z myślą o płynności... przyczyn może być sporo, w tym też tzw. czynnik subiektywny (czyt. zdawało Ci się)  :P
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 11, 2010, 21:32:03 »
Krecony na bank nie byl :) Tylko mi nie chodzi o np. szybkosc uruchamiania aplikacji, bo tu Samsung lepiej wypada, ale np. o przesuwanie ekranu glownego, czy ekranu z ikonkami Menu, odnosze wrazenie, ze to nie jest plynne (w sensie nie ze leci plynnie, a nagle przytnie, ale cala ta czynnosc leci jakby na 15FPSach, a nie 30FPSach), a na HTC leci to bardzo plynnie. Moze to ta nakladka Sense troche to poprawila ? Ale znowu np. przesuwanie tekstu w SMSach jest bardzo plynne, wiec telefon umie, ale wyglada jak by mu czasem pary brakowalo. Jest jakis program do sprawdzenia czestotliwosci taktowania proca ? Moze cos tu nie teges jest.

EDIT:

To jednak byla wina nakladki Patheon, bo Launcher Pro dziala juz super, pelne 30FPS :) Teraz moge powiedziec, ze ten telefon to torpeda !
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2010, 23:46:13 wysłana przez DziubekR6 »

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 12, 2010, 11:05:06 »
Bo Spica bez pogrzebania w niej jest srednio szybka. I tak dziala to szybciej niz WM ale na samym poczatku mialem 2,costam w linpacku. Po pierwszym modzie samdroida uzyskalem ponad 3, potem sterowniki opengl i mialem juz w linpacku ~4,7 mflops. Po zmiane kernela i wrzuceniu JIT-a z poprawionymi sterownikami grafiki urzadzenie w linpacku wyciaga ~8.5-8.8. Duzo do "widocznej" wydajnosci dala mi zmiana taktowania proca, od 400 do 800. Moze to tylko subiektywne wrazenie, ale widze roznice miedzy domyslnym taktowaniem a takim. No i po tym modowaniu sprzet dziala szybciej niz pomysle :D

*

Offline loligo

  • ****
  • 694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 12, 2010, 11:48:16 »
Po długich wahaniach przesiadłem się na Androida. Miało być tyle problemów z synchronizacją, z kalendarzem i nie wiadomo co jeszcze a tu wszystko ładnie śmiga bez żadnych problemów.
Prędkość w porównaniu do omnii powala i to na standardowym 2.1 XXJE4.
Dotyk bajka, nawet z folią na ekranie. Ta firmowa jest lepsza niż te "poliwęglany" z allegro.
Do tego Launcherpro, i  czego tu więcej chcieć  :ok:

Problem jest jedynie z Bluetooth'em - nie paruje mi automatycznie z zestawem głośnomówiącym w samochodzie (trzeba połączyć z ręki). Może jest na to jakiś sposób???

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: [i5700] wrażenia z użytkowania
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 12, 2010, 12:16:24 »
Folie mozesz zdjac, bedziesz mial wieksza czulosc ekranu.