Pomoc przy instalacji i obsłudze i-mate 9502

  • 7 Odpowiedzi
  • 2324 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pomoc przy instalacji i obsłudze i-mate 9502
« dnia: Luty 22, 2010, 09:45:30 »
Witam właśnie kupiłem i-mate 9502 i mam kłopot z połączeniem się z Internetem, więc prosiłbym o pomoc w ustawieniach, po drugie mam pytanie czy nowy WM 6.1 Pobieramy ze strony producenta poprzez wifi czy ściągamy na kompa, bowiem jak wchodzę na stronę producenta z komputera stacjonarnego to widzę tylko reklamę nowego produktu i-mate i nie mogę się zarejestrować. Oprócz tego, jaka mapa do nawigacji i jak ją wgrać, bowiem w zestawie była płyta, ale po włożeniu wyświetla informacje; Wystąpił problem z aplikacją Setup.Exe i zostanie ona zamknięta. Proszę o pomoc z góry dzięki. :grin:
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2010, 12:10:54 wysłana przez seat2 »

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: i-mate 9502
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2010, 09:54:04 »
popraw temat tak aby był zgodny z regulaminem
a co jest na tej płycie z zestawu?
zainstalowałeś na PC oprogramowanie do synchronizacji?

Odp:Ustawienia , instalacja płyty i-mate 9502
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 22, 2010, 12:06:01 »
Problem polega na odczytaniu i instalacji płyty i-mate na płycie jest;Windows Mobile 6.0  ,  lncludes Microsoft 'Actiwe Synt "4,5 and Windows Mobile "Dewice Center"Po włożeniu płyty wyskakuje informacja wystąpił problem z aplikacją Setup exe i zostanie ona zamknięta.Po drugie proszę o opis czynności jak zapisać program z nawigacją i jaką mapę wgrać.  :proud:Jeśli coś źle robie to przepraszam, ale jest to moja pierwsza przygoda z Pocket Pc. A na stronie zalogowałem się dziś.

Odp: Pomoc przy instalacji i obsłudze i-mate 9502
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2010, 19:05:02 »
Oj chłopie ale namieszałeś… W jakiej sieci używasz tego telefonu? Jak się nazywa program z mapami, który chcesz wgrać? Jakiego systemu używasz w komputerze? Bez tych informacji nikt ci nie pomoże.
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2010, 19:08:45 wysłana przez kaliszon »
Nokia 9210i, SEP800, P910, X1, HTC Charmer, TyTN, Jade, I-mate 9502, 8150, XDA Flame, iP3Gs, iP4, Nokia Lumia 920

Odp: Pomoc przy instalacji i obsłudze i-mate 9502
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2010, 22:34:13 »
Telefon używam w sieci Play. Program do nawigacji Niewinem, który będzie najlepszy dla tego modelu.A system w komputerze mam XP.

*

Offline stapaw

  • 36
  • Sprzęt: MotoG 4G /  i-mate Ultimate 9502
Odp: Pomoc przy instalacji i obsłudze i-mate 9502
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2010, 21:18:16 »
Producent padł kilka miesięcy temu i WM 6.1 trzeba poszukać na innych stronach, mam nadzieję, że gdzieś jest. Telefon nie jest taki stary, więc sprzęt raczej nie będzie czynnikiem ograniczającym w wyborze programu do nawigacji. Najlepszość dla Ciebie zależy od... Ciebie. Programy instaluje się albo z Pocketa, albo PC z podłączonym Pocktetem. Nie mam kryształowej kuli, więc wypadało by napisać z połączeniem przez co masz kłopot, czy przez Wi -Fi czy przez operatora, chociaż domyślam się, że z tym drugim. Jeśli masz problem z zainstalowaniem Active Sync z płyty, jak domyślam się, to ściągnij z Microsoftu.

*

Offline stasiek39

  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiem że niewiele wiem :)
  • Sprzęt: I-mate ULTIMATE 8502
Odp: Pomoc przy instalacji i obsłudze i-mate 9502
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2010, 20:02:24 »
Automapa 6 działa bez zarzutu zainstalowana na karcie8gb poszukaj naa chomikach choć zaaczęło sie tam kasowanie wszystkich automap albo legala kup co do internetu to też sszukam pomocy w play udało mi sie tylkoi skonfigurować mms i naraazie mi to wystarczy skonfigurój najpierw w zakładce start/setting/conection a potem wejdz w messaging i tam opcje mms wpisz dane dla play znajdziesz na goglach lub stronie play. Czekam na pomoc w skonfigurowaniu wap i internet I-mate 8502

*

Offline saenta

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N8, Xda Zest, TG01 i inne zabawki
Odp: Pomoc przy instalacji i obsłudze i-mate 9502
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2010, 16:58:34 »
Potwierdzam, automapa na 9502 funkcjonuje bez problemów. Trzeba ją kupić, zainstalować i się cieszyć. Żadne tam chomiki i tym podobne wynalazki nie polecam.
Ustawienia w play. Trzeba wejść na sronę play'a znależć tam inny telefon z WM i zaadoptować ustawienia do swojego tel. Tak zrobiłem jakiś czas temu ze swoim 9502 i wszystko hulało, teraz jestem w orange więc nie pomogę szczegółowo. Googlać, googlać i będzie ok!
prawdziwy facet jest jak dziecko...