PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych
Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 => Pocket PC z telefonem - ogólnie (WM Professional/WP6.x) => i-mate => Wątek zaczęty przez: dzudzo w Kwiecień 30, 2010, 23:12:36
-
Witam.
Od kilku dni posiadam Imate JAQ3. Niestety gdy chcę doładować telefon, sprawdzić jego stan i tym podobne nie chcę mnie łączyć. Chodzi mi o np *123#(same znaki). Czy jest jakaś możliwość, aby to działało?
-
Mi to działało normalnie, teraz mam abonament i tego nie sprawdzę. Może na końcu zielonej słuchawki nie naciskasz?
-
Napisz jaki masz ROM ???Bo prawdopodobnie w twoim WM nie działa USSD. Ale spoko da się to naprawić tylko daj info;)
-
Szwankował przycisk :)
Mam 6.1. Professional. Nie mogę znaleźć połączeń i ustawień do gprs...Gdzie mogę to znaleźć? W zwykłym 6.1. była w ustawieniach ikonka gprs-u i można było tam ustawić, a w professionalu?