Różne > Hyde Park

Xircom REX 6000

(1/2) > >>

Petersen:
Wiem że to całkowicie nie na temat ale nie trafiłem na forum poświęcone tym urządzeniom. Jedno pytanie - czy ktoś wie gdzie można ww urządzenie kupić w Polsce? Najlepiej nowe?

Mateusz Pierzchała:
z tego co wiem, to te urządzenia nie są już produkowane i nowych raczej nie da się kupić.
Pozdrawiam,
Mateusz

biblo:
Czasem można na nie trafić na Allegro, ale raczej nie nowe - swoją drogą tam nie ma co się zepsuć.

Faktycznie nie jest to już produkowany "gadżet", a poza tym producent chyba już jakiś czas temu zakończył wspieranie tego notatnika - zdaje mi się, że nie ma do niego softu do nowszych Windowsów niż 95/98/ME (może NT).

perla:
Dluzszy czas uzywalem (i nadal mam) REX-a 5001. To bardzo przydatne urzadzenie ale .. do czasu malych palmtopow. Model 6000 byl na rynku krotko,  firme wykupil chyba 3com i .. koniec. Rzeczywiscie prawdopodobnie nie ma sie tam co zepsuc, nadaje sie gromadzenia notatek ale PC -> REX bo zapis manualny w REX-e dla bardzo cierpliwych. Jesli ktos potrzebuje notatnika wielkosci karty kredytowej za grosze to sie nie zawiedzie.

Kusiu:
To jest fajna rzecz jak się często używa laptopa. Wtedy Rex siedzi sobie w PCMCIA i przydaje się tam gdzie laptopa nie zabierasz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej