Różne > Hyde Park

rzeczywiste zasiegi kluczy bluetooth 100 m. usb?

(1/2) > >>

jedrzej:
jak w  temacie, jak Wam to dziala w domu/mieszkaniu, chodzi mi o to, jak bardzo zasieg jest tlumiony przez sciany...??

dawk:
mnie w domu działa bez zarzutu - 3 piętra, sporo ścian - działa, kluczyk to Bluetake BT007x

perla:
To bardzo trudno porownac bo bardzo zalezy od konstrukcji pomieszczen. W jednym budynku mam koniec zasiegu dwa pokoje dalej a w innym bez problemu. Bardzo zalezny nawet od obrócenia sie, przechodzenia w poblizu innych itp. Zdecydowanie gorzej niz karta WLAN.
Moj BT to BT007x .

jedrzej:
http://allegro.pl/show_item.php?item=28898237 -> wkrotce do mnie przyjdzie, postram sie Wam zdac relacje jak tylko bede mogl :]. Testowac bede z hp ipaq 1940 w 2 domach, 1 o bardzo grubych scianach(zaklad polaczony z domem mieszkalnym), oraz w 1 o zwyklej kostrukcji ;). Potem w zwyklym bloku z lyty :). Zasieg wierze ze gorszy, ale poki co Blue mi najbardziej odpowiada ze wzgledu na niskie koszty netu poprzez Blue oraz jedyna mozliwosc w moim 1940 ;). Pzdr!! Piszcie inni ludzie, ciekaw jestem jak to smiga na otwartej przestrzeni oraz w blokach :].

dawk:
Hmm trzeba było wybrać Bluetake'a, to chyba najmniej kłopotliwy sprzęt, a na X-Micro trochę sie tu na forum ktoś już skarżył.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej