Różne > Hyde Park

Pytanie o laptopta do 1000-1200

<< < (2/3) > >>

Pbazant19:
Może jakiś HP Pavilion z allegro? Próbowałbym trafić coś outletowego, bo budżet naprawdę skromny. Albo poczekaj jeszcze trochę, odłóż do ok 2k - wtedy już można coś próbować wyłapać.

daras28-82:
Pavulony to najgorsze padliny, nie ma sensu się tym interesować.
BTW, gratulacje, górnik roku zdobyty.

Pretor:

--- Cytat: daras28-82 w Lipiec 15, 2018, 11:38:20 ---Pavulony to najgorsze padliny, nie ma sensu się tym interesować.
BTW, gratulacje, górnik roku zdobyty.
--- Koniec cytatu ---
Dziwne, mam 2-Pavulony w domu i na żadnego złego słowa nie powiem :O

Żona od parunastu lat, użytkuje HP Pavilion g7 z procesorem Intel P6200 (2.13 GHz) i 5GB RAM-u a ja od 5-lat używam HP Pavilon dv6 z  Intel i3 M350 (2.27GHz) z 6GB RAM-u. Mój Pavulon to wersja limitowana z metalową obudową, przyozdobiona jakimiś grawerowanymi szlaczkami. Na obydwóch zainstalowany jest W10 i jak na razie da się z tym żyć  :wink:



daras28-82:
Wszelkie Pawulony z jakimi miałem do czynienia grzały się jak gofrownice, poza tym plastikowe bardziewia...

Pretor:
Mój nie jest plastikowy i nie jest badziewiem, następny laptop w moim domu, też prawdopodobnie będzie z firmy HP. Nie mam żadnych zastrzeżeń do tej firmy jeśli chodzi o moje sprzęty, a ty uprawiasz tu dziwną politykę negowania sprzętu, którego prawdopodobnie nie widziałeś na oczy (piszę o swoich 2-laptopach i konkretnych modelach).

Delikatnie mówiąc, to "odczep się"pan od HP i przestań "fanzolić", bo jak chcesz coś komuś odradzić, to podaj konkretne przykłady  :wink:

PS. Bez urazy, ale ja zanim coś komuś polecę lub odradzę, to wcześniej dobrze się na tym zastanowię, aby nie bić piany bez potrzeby.

Pozdrawiam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej