Podziel sie swoja radoscia

  • 16501 Odpowiedzi
  • 1544961 Wyświetleń

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10770 dnia: Styczeń 11, 2012, 22:00:20 »
Albo IronWolf jest tępą blondi, albo Daras będzie zdziwiony.

Też miałem to podkreślić :P
Jednak wydaje mi się, że ROM maker nie będzie tempą blondi :grin:
Nienawidzę Androida!

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10771 dnia: Styczeń 11, 2012, 22:02:37 »
Zacznie gotować customy na jabłko :P

*

Offline IronWolf

  • ****
  • 893
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 5s, iPad mini
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10772 dnia: Styczeń 11, 2012, 22:04:08 »
Zacznie gotować customy na jabłko :P

Miałem dość pewnych przeczy w androidzie które mnie po prostu do szalu potrafiły doprowadzić, co nie zmienia faktu ze wciąż mam netbooka z androidem, i jak będę cos robił to na niego ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2012, 22:06:10 wysłana przez IronWolf »

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10773 dnia: Styczeń 12, 2012, 07:16:51 »
Ogryzek nawet jako słuchawka średnio mi służył, biedne, ograniczone to ale gry przyznam że uzależniające wręcz podobnie jak retina.
Nie wiem jak człowieka który wymaga czegoś od smartfona może taka sterta niedoróbek i braków zadowolić.

Połączone: Styczeń 12, 2012, 07:18:17
Albo IronWolf jest tępą blondi, albo Daras będzie zdziwiony.

Też miałem to podkreślić :P
Jednak wydaje mi się, że ROM maker nie będzie tempą blondi :grin:

To że kupił nie znaczy że będzie zadowolony, a probować trzeba aby mieć zdanie.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline IronWolf

  • ****
  • 893
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 5s, iPad mini
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10774 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:52:10 »
no nie wiem czy taki ograniczony, wszystko z czego korzystam jest, to czego wymagam od sprzętu jest. Niektóre rzeczy działają nawet lepiej niż myślałem ze będą działać.

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10775 dnia: Styczeń 12, 2012, 11:12:54 »
Sterta niedoróbek i bugów? Coś takiego mogę powiedzieć bardziej o Androidzie niż o iOS...
Nienawidzę Androida!

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10776 dnia: Styczeń 12, 2012, 13:34:35 »
Dzisiejsza radość:

Cytuj
W trosce o Państwa wygodę w korzystaniu z AutoMapy, pragniemy przypomnieć, że za 3 dni (2012-01-15) upłynie termin wygaśnięcia Państwa subskrypcji dla licencji ............ zarejestrowanej na adres ...............@gmail.com.

Żegnam się z tym bublem, po dziurki w nosie mam niedoróbek i płacenia za bycie beta-testerem.
Jeszcze została żony licencja, ale to też niedługo :P

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10777 dnia: Styczeń 12, 2012, 14:19:54 »
Cóż, na andziu wszystko działa jak powinno, to na ogryzku nie działała mi muzyka, dzwonki mp3, flash player i opera mini w jakiejś groteskowej rozdziałce...
Poza tym wieczne problemy z siecią które ustały wraz z pozbyciem się ogryzka i masa rzeczy których na tym po prostu nie można...
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline IronWolf

  • ****
  • 893
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 5s, iPad mini
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10778 dnia: Styczeń 12, 2012, 14:32:51 »
muzyka działa lepiej niż na androidzie, przerobienie dzwonka to jakieś 2s, w androidzie tez trzeba przerobić jak chcesz ustawić na powiadomienia, problemów z siecią nie mam żadnych ( na starcie 3g nie działał mi bo orange coś zepsuło i na mojej karcie nie działała nigdzie). Opery nawet nie używam bo nie potrzebuje kompresji danych a safari działa lepiej niż większość przeglądarkę na androidzie. Podejrzewam ze kupiłeś iPhone używanego w którym ktoś mocno grzebał i nie zrobiłeś przywrócenia systemu z komputera.

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10779 dnia: Styczeń 12, 2012, 15:43:43 »
Akurat z tego co mi wiadomo, to Daras miał nowiutkiego iPhona 4, prosto od operatora. :wink:

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10780 dnia: Styczeń 12, 2012, 17:01:14 »
Dobrze Ci wiadomo Orni. :ok:
Muzyka działa ale jak masz folder albo album który wszystko inne rozpoznaje to ogryzek robi z tego sieczkę.
Jak wrzucasz stek nagrań na pałę to ok, ale właduj mu album nagrany bez przerw i szlag Cię trafi.
Jednego konkretnego nagrania przy użyciu chyba pięciu programów nie odało mi się na iP przerobić na dzwonek.
Safari działa, ale ja potrzebuję synchronizacji zakładek i strony szybkiego wybierania , poradziłem sobie, strona starowa - opera link ale co któreś wejście logowanie niezbędne...
Szalę goryczy przelał fakt iż nie ma w tym badziewiu flasha a szczególnie bolesne to jest gdy musisz na mieście na biegu kuknąć coś na witrynie we flashu i weź wtedy kombinuj.
Pomijam fakt iż całą muzykę obecnie mam we FLACu a wsparcie dla tego formatu na ogryzka jest płatne - żenada żeby trzeba było dopłacać za obsługę podstaw.
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline IronWolf

  • ****
  • 893
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 5s, iPad mini
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10781 dnia: Styczeń 12, 2012, 17:18:39 »
Muzykę mam w w albumach, kwestia posiadania odpowiednich tagów w plikach mp3, co chyba żadna nowością nie jest.
Dzwonek przerabiasz na kompie przy pomocy strony internetowej (jest takich mnóstwo), nie potrzebujesz dodatkowo zaśmiecać systemu (czy to na kompie czy w fonie). Co do zakładek, rzadko używam, zazwyczaj pamiętam adresy stron (tak wiem, jestem dziwny), ale później sprawdzę ta synchronizacje, speed diala w ogolę nie używam tak samo jak i flasha, ale z tego co mi wiadomo to flasha sie da odpalić. Co do FLAC, nie posiadam sprzętu który by był w stanie wycisnąć max z dobrej mp3, wiec po co mam marnować miejsce na cos co i tak nie wykorzystam.

Ogolnie to jest tak, ze każdy dobiera pod siebie, nie powstało jeszcze nic co by dogodziło każdemu.

(zaczyna mnie juz powoli wkurzać ff który nie pozwala mi robić polskich znaków bo wysyła od razu wiadomość)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 17:27:48 wysłana przez IronWolf »

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10782 dnia: Styczeń 12, 2012, 17:22:17 »
Czyli edycja całych kolekcji.
Wszystko rozpoznaje a ogryzek nie chce :P
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10783 dnia: Styczeń 12, 2012, 17:48:43 »
Nigdy nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że na androidzie wszystko działa!
System się wiesza, niektóre programy raz działają, a raz nie, edycja czegokolwiek, zdjęć, tekstu, notatek to katorga. Nie idzie dostać porządnej klawiatury ekranowej. Wszystko tnie, jest wybrakowane i niedopracowane! 90% programów to tandetne i bezużyteczne buble! Już nie mówiąc o totalnym braku multitaskingu przy ponad pół giga ramu i 2x1,4GHz - porażka.  Tu wszystko jest niewygone...
Nienawidzę Androida!

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10784 dnia: Styczeń 12, 2012, 17:50:46 »
Znowu flamewar? Poważnie?
Dajcie już sobie spokój. Darasa nie przekonacie, gimbusy i tak będą chciały kupować lowendowe Samsungi z Androidem, a najbardziej wymagający i tak sobie mogą zrobić to co mogli zawsze - pomarudzić.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10785 dnia: Styczeń 12, 2012, 18:04:57 »
Już nie mówiąc o totalnym braku multitaskingu przy ponad pół giga ramu i 2x1,4GHz - porażka.

Dokładnie! Brak multitask to gigantyczna niedoróbka.

*

Offline cyther

  • ***
  • 403
  • Płeć: Mężczyzna
  • W oczekiwaniu na nowe cudo z Jolla Mobile
  • Sprzęt: HTC Touch Pro/ Nokia n900/ Nokia n9/ LG 4X HD
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10786 dnia: Styczeń 12, 2012, 18:13:23 »
Już nie mówiąc o totalnym braku multitaskingu przy ponad pół giga ramu i 2x1,4GHz - porażka.  Tu wszystko jest niewygone...

Gdyby w te dwurdzeniowe maszyny z giga ramu wsadzić stary dobry WM, to z Andka nie byłoby co zbierać :)
TAEL ROM v5.23683 [30AUG10]
Radio 1.14.25.35

*

Offline IronWolf

  • ****
  • 893
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 5s, iPad mini
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10787 dnia: Styczeń 12, 2012, 18:23:06 »
Już nie mówiąc o totalnym braku multitaskingu przy ponad pół giga ramu i 2x1,4GHz - porażka.

Dokładnie! Brak multitask to gigantyczna niedoróbka.

Obecność prawidłowo działającego w iOS była jedną z tych rzeczy których sie nie spodziewalem :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 18:25:00 wysłana przez IronWolf »

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10788 dnia: Styczeń 12, 2012, 18:28:41 »
WM ? Chciałeś powiedzieć Maemo... przy połowie gorszym sprzęcie wszystko chodzi szybciej. Multitasking to bajka. Szkoda, że system padł.

*

Offline cyther

  • ***
  • 403
  • Płeć: Mężczyzna
  • W oczekiwaniu na nowe cudo z Jolla Mobile
  • Sprzęt: HTC Touch Pro/ Nokia n900/ Nokia n9/ LG 4X HD
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10789 dnia: Styczeń 12, 2012, 18:58:28 »
Oczywiście, że miałem na myśli WM. Pamiętam jak co niektórzy swego czasu porównywali szybkość i stabilność Andka z WM. I co...? Jak widzę co się dzieje w działach z andkiem, nawet w tych z hajendowym sprzętem, to przypominają mi się stare dobre czasy WM. Zabawa romami, mody, patche i inne kombinacje alpejskie. Dlatego chciałbym zobaczyć WM na sprzęcie pokroju SGS II i zobaczyć jak to śmiga.
A do maemo nawet nie ma co porównywać andka, bo to obraza dla maemo :D
TAEL ROM v5.23683 [30AUG10]
Radio 1.14.25.35

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10790 dnia: Styczeń 12, 2012, 19:24:19 »
Oczywiście, że miałem na myśli WM. Pamiętam jak co niektórzy swego czasu porównywali szybkość i stabilność Andka z WM. I co...? Jak widzę co się dzieje w działach z andkiem, nawet w tych z hajendowym sprzętem, to przypominają mi się stare dobre czasy WM. Zabawa romami, mody, patche i inne kombinacje alpejskie. Dlatego chciałbym zobaczyć WM na sprzęcie pokroju SGS II i zobaczyć jak to śmiga.
A do maemo nawet nie ma co porównywać andka, bo to obraza dla maemo :D


WM po trzech miesiącach 'zgubiłby' połowę z tego gigabajta RAMu. :P Co do Maemo to zależy która wersja. Wersja piąta, którą tak wszyscy chwalą, była jak dla mnie najmniej udana.  Popsuty (o zgrozo symbianowy) klient poczty email, równie dobrze spaprany czytnik PDF... Idealnie byłoby połączyć OS2008 z Maemo 5.

O ja głupi,, zapomniałem, że ktoś to już zrobił. ;) Takie połączenie istnieje a nazywa się Mer. Jakby ktoś jeszcze miał sprzęcior z Maemo to polecam wypróbować (o ile projekt jest jeszcze rozwijany).
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline KwusheR

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Tutninja
  • Sprzęt: Galaxy Note 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10791 dnia: Styczeń 12, 2012, 22:37:53 »
Ja mam i obczaję jutro :)

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10792 dnia: Styczeń 12, 2012, 23:40:28 »
Tamten Mer nie istnieje, nowy Mer (oparty o MeeGo) nie wyszedł...

*

userPEST

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10793 dnia: Styczeń 13, 2012, 09:28:29 »
Oczywiście, że miałem na myśli WM. Pamiętam jak co niektórzy swego czasu porównywali szybkość i stabilność Andka z WM. I co...? Jak widzę co się dzieje w działach z andkiem, nawet w tych z hajendowym sprzętem, to przypominają mi się stare dobre czasy WM. Zabawa romami, mody, patche i inne kombinacje alpejskie. Dlatego chciałbym zobaczyć WM na sprzęcie pokroju SGS II i zobaczyć jak to śmiga.
A do maemo nawet nie ma co porównywać andka, bo to obraza dla maemo :D


WM po trzech miesiącach 'zgubiłby' połowę z tego gigabajta RAMu. :P Co do Maemo to zależy która wersja. Wersja piąta, którą tak wszyscy chwalą, była jak dla mnie najmniej udana.  Popsuty (o zgrozo symbianowy) klient poczty email, równie dobrze spaprany czytnik PDF... Idealnie byłoby połączyć OS2008 z Maemo 5.

O ja głupi,, zapomniałem, że ktoś to już zrobił. ;) Takie połączenie istnieje a nazywa się Mer. Jakby ktoś jeszcze miał sprzęcior z Maemo to polecam wypróbować (o ile projekt jest jeszcze rozwijany).

lepiej gubic ram niz tak jak android zapchac go do granic mozliwosci a potem srrrru wywalic wszystkie aplikacje dzialajace w tle  plus czasami ta ktora wlasnie uzywasz :E /oc zywiscie poza spiegowskimi google i partnerzy nie wiem po co uruchamiaja sie ciagle mapy i inne smieci w tym beta systemie?/

Połączone: [time]Styczeń 13, 2012, 09:31:17[/time]
a i nie wazne ile dasz mu swap ciagle mu malo i zawsze jest dla niego za wolne sa karty nawet 10klasy oraz wbudowana pamięć.

Połączone: Styczeń 13, 2012, 09:32:33
z utesknieniem czekam na win8 tablety, bedzie działało wszystko co bedę wymagał do komfortowej pracy/zabawy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2012, 09:32:34 wysłana przez userPEST »

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10794 dnia: Styczeń 13, 2012, 13:34:56 »
Atrix!



Zaszokował mnie kabel HDMI w zestawie  :O

*

Offline WiLLove

  • **
  • 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Apple iPhone 3GS
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10795 dnia: Styczeń 13, 2012, 21:34:25 »


No i oficjalnie radość na dziś to paczka z Magusiem i Tośką po JTAGu :]

(Sory za parkinsona, to z podniecenia :D )

*

Offline dzikidawid

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NOTE 2, TAB S 10,5, ONEPLUS ONE
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10796 dnia: Styczeń 13, 2012, 22:18:59 »
Atrix!



Zaszokował mnie kabel HDMI w zestawie  :O

Szybko doszedł ^^ Szkoda, że wtedy nie miałem kasy  :-|
^^

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10797 dnia: Styczeń 14, 2012, 13:44:07 »
Cytuj
Popsuty (o zgrozo symbianowy) klient poczty email, równie dobrze spaprany czytnik PDF... Idealnie byłoby połączyć OS2008 z Maemo 5.
Jedyny słuszny pdf reader to evince, możliwość wyszukiwania tekstu w pdfie ze skanów to błogosławieństwo. Modest po poprawkach też jest ok. Kwestię głównego menu też można by lepiej rozwiązać, ale podpięcie task managera pod focus kamery jest również bardzo wygodnym rozwiązaniem. Najczęściej używane rzeczy i tak trzymam otwarte lub na pulpicie.

Najbardziej ergonomiczna rzecz w tym systemie, praktycznie w każdym miejscu można zacząć klepać z klawiatury i zacznie się filtrowanie listy elementów.
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline ziom5510

  • **
  • 188
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10798 dnia: Styczeń 14, 2012, 18:30:31 »
Przyczyną przerywania ładowania i transferu USB w Defy  nie było gniazdo USB tylko kabel Ufff.. :D
MOTOROLA EDGE 30 ULTRA 12/256 GB  Starlight White

*

Offline fiolemonq

  • **
  • 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: note3, s gsII, motorola defy
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #10799 dnia: Styczeń 15, 2012, 06:43:54 »
po prawie rocznej przerwie wrocilem do lask komputera stacjonarnego. spowodowane to bylo zintegrowana karta w lapku, znowu czuje ze zyje  :E
trium eclipse -> 3200 -> c650 -> c651 -> c975 -> e398@e1 -> k700i -> 6300 -> e65 -> e8 -> n93i -> n95 -> HTC touch pro [ * ] -> HTC diamond -> TG01 -> galaxy SII -> Note3 -> ?