Podziel sie swoja radoscia

  • 16501 Odpowiedzi
  • 1544949 Wyświetleń

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2010 dnia: Sierpień 20, 2009, 19:57:20 »
aparta ma wiecej pix oraz autofocus

*

Offline Gothic

  • ***
  • 381
  • Płeć: Mężczyzna
  • iPAQ h5550, iPAQ 214, Acer Liquid
  • Sprzęt: Acer Liquid A1
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2011 dnia: Sierpień 20, 2009, 21:30:49 »
Moje dzisiejsze radości - przednia owiewka + ślimak do NRG :)

*

Offline mourning

  • **
  • 221
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II-Orange, HTC HD2,HTC One X
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2012 dnia: Sierpień 22, 2009, 13:15:43 »
A to moja radosc hihih.Po lewo Dell Studio1555 a po prawo Lenovo IdeaPad Y530.Lenovo jest od 3 tygodni a Dell od wczoraj

*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2013 dnia: Sierpień 22, 2009, 14:19:29 »
ja tam laptopów nie lubię , ale gratuluję  :mrgreen:

*

Offline Bacao

  • *****
  • 1582
  • Płeć: Mężczyzna
  • czyt. Bokął
    • PdaSite.pl-idealne miejsce w sieci dla Twojego PDA.
  • Sprzęt: Acer C110, Motorola Milestone
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2014 dnia: Sierpień 22, 2009, 14:21:28 »
Tylko po co 2? Jeden juz nie wystarczy? :P
Moj nick (apelido) znaczy tyle co usmiechniety :D
Toshiba G900--->HTC Universal (XDA EXEC)---> HTC Hermes (MDA Vario II)---> HTC TyTN II---> Nokia N810--> Acer C110 + Motorola Milestone

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2015 dnia: Sierpień 22, 2009, 14:26:45 »
  :)

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2016 dnia: Sierpień 22, 2009, 14:30:45 »
Lenovo jest od 3 tygodni a Dell od wczoraj
Możesz coś napisać o jakości wykonania tego laptopa ?
Lenovo aktualnie ma w ofercie kilka dość ładnych urządzeń z całkiem dobrymi parametrami jak na swoją cenę, mam jedynie wątpliwości co do ich jakości wykonania i żywotności tego sprzętu. Zdaje sobie sprawę że po internecie krąży wiele mitów jak chociażby że każdy Acer to "badziewie o złej jakości" i tak się składa że aktualnie mam Acera i o dziwo nic nie skrzypi a sam sprzęt jest bardzo dobry jak na swoją cenę.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2017 dnia: Sierpień 22, 2009, 14:37:27 »


Moja nowa radosc :E odbija swiatlo jeszcze mocniej niz na zdjeciach xD i calkiem szybko dziala jak na smartphone :D
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2018 dnia: Sierpień 22, 2009, 14:39:46 »
Lepsze, tzn wygodniejsze od i600 ?

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2019 dnia: Sierpień 22, 2009, 14:48:50 »
matko, jakie lusterko :)

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2020 dnia: Sierpień 22, 2009, 14:49:41 »
Lepsze, tzn wygodniejsze od i600 ?


Po jednym dniu ciezko powiedziec czy lepsze. Napewno dwi klasy wyzej jesli chodzi o elegancje :P klawiatura mnie troche przeraza gdyz jest wieksza od tej z G1, jest monstrualnie szeroka jak na klawiature qwerty w smartphonie... obled, puki co pisze sie na niej zle.

Szybkosc dzialania? Bez zadnego krecenia, tjuningowania, na golym systemie bez zadnej edycji rejestru dziala natychmiastowo, nie uswiadczylem jeszcze klepsydry.

Choc po hr wychodza tez kwiatki w romie orginalnym takie jak np slepe skroty :P

Ogolnie za krotko go mam by oceniac :P ale pokrowczyk z zestawu miodzio xD
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline y37

  • ***
  • 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2021 dnia: Sierpień 22, 2009, 15:00:25 »
re_, powiedz jak sie sprawuje ten epapieros i czy dobrze zastepuje "analoga", nie pale nałogowo ale lubie zapalic i mysle czy by sobie takiego nie kupic zreszta komfort swobodonego palenia w pokoju ktory nie przejdzie dymem papierosowym bedzie warty tych 100zl :E
było: toshiba g900, htc wizard, nec mobilepro 900c, nokia e61, htc g1, iphone 3g,nokia n95,x10 mini pro,htc tynt II, htc g1, bb 9780

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2022 dnia: Sierpień 22, 2009, 15:01:41 »
Jeśli chodzi o elegancję to design wygląda jak sprzed paru lat, a wykonanie na jakiś kiepski plastik (być może przez fotki, nie miałem tego w HTC w ręce), ale i600 też lepszej jakości materiałów nie ma, to jednak wygląda na prawdziwy biznesowy smartfon - nie wiem jak można zamienić telefon z QWERTY na klawiaturę ABC, która to była dobra 5-10 lat temu ;)

Podziwiam zamiłowanie do HTC, jak na razie ich logo na telefonach kojarzy się raczej z no-name tandetą, a nie z renomowaną firmą ;)

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2023 dnia: Sierpień 22, 2009, 15:12:08 »
biznesowy byl tylko se t610 nie bat :? : ....

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2024 dnia: Sierpień 22, 2009, 15:16:47 »
nie wiem jak można zamienić telefon z QWERTY na klawiaturę ABC, która to była dobra 5-10 lat temu ;)
Ten model ma dwie klawiatury, QWERTY jest wysuwana.  :wink:
biznesowy byl tylko se t610 nie bat :? : ....
Hmm, t610 wspominam bardzo miło, dobry, solidny telefon na lata do tego bardzo dobrze wyglądający. Po dziś dzień wiele telefonów z tzw. serii biznesowej wygląda przy nim jak jakiś gniot z chin.

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2025 dnia: Sierpień 22, 2009, 15:19:08 »
re_, powiedz jak sie sprawuje ten epapieros i czy dobrze zastepuje "analoga", nie pale nałogowo ale lubie zapalic i mysle czy by sobie takiego nie kupic zreszta komfort swobodonego palenia w pokoju ktory nie przejdzie dymem papierosowym bedzie warty tych 100zl :E
poki co w 100% zwyklego mi nie zastapil.
ten z wkladami marlboro puszcza przyjemnego w smaku "dymka", ktory nie smierdzi ani nic, ale uzywam go glownie w domu i sie sprawdza. jesli nie palisz nalogowo to nie powinno byc zle :)

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2026 dnia: Sierpień 22, 2009, 15:27:08 »
biznesowy byl tylko se t610 nie bat :? : ....
Pewnie  B)

Cytuj
Ten model ma dwie klawiatury, QWERTY jest wysuwana.
Pozioma w smartfonie :-? No ale można i tak ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2009, 15:28:53 wysłana przez Bat. »

*

Offline mourning

  • **
  • 221
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II-Orange, HTC HD2,HTC One X
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2027 dnia: Sierpień 22, 2009, 15:48:28 »
Tylko po co 2? Jeden juz nie wystarczy? :P

Jeden jest moj a drugi brata.Ten brata to Lenovo i powiedzmy ze jest firmowy hihihi ale on nigdy w firmie nie byl uzywany.

Lenovo jest od 3 tygodni a Dell od wczoraj
Możesz coś napisać o jakości wykonania tego laptopa ?
Lenovo aktualnie ma w ofercie kilka dość ładnych urządzeń z całkiem dobrymi parametrami jak na swoją cenę, mam jedynie wątpliwości co do ich jakości wykonania i żywotności tego sprzętu. Zdaje sobie sprawę że po internecie krąży wiele mitów jak chociażby że każdy Acer to "badziewie o złej jakości" i tak się składa że aktualnie mam Acera i o dziwo nic nie skrzypi a sam sprzęt jest bardzo dobry jak na swoją cenę.

Powiem tak ze na dzien dzisiejszy wydaje mi sie ze Lenovo jest szybsze.Moze to dlatego ze ma DDR3 a Dell DDR2.Co do jakosci wykonania Lenovo to jak dla mnie pierwsza klas.Super jest obudowa ktora wyglada jak okladka jakies ekskluzywnej ksiazki.Dell jest taki bardziej metalowy.Powiedzmy ze materialy wygladaja na troszke bardziej trwale.Lenovo troszke ciszej pracuje od Della i chyba jest zimniejsze.Moze to dlatego ze wentylacja jest umieszczona z boku i nawet jak sie trzyma na kolanach to nie ma szans zeby go zagrzac.
Dell a wlasciwie Vista w Dellu nie ma problemow z zapamietaniem ustawien co w Lenovo zdarza sie dosc czesto.Nie wiem czy moze miec to znaczenie ale w Dellu jest 64 bitowy system a w Lenovo  32 bity.Poza tym Lenovo to bardziej multimedialne jest jesli chodzi o mozliwosci grafiki czy tez dzwieku.Moje wrazenie jest takie ze Dell to bardziej do pracy a Lenovo do multimediow i zabawy.Poza tym Dell dluzej trzyma na baterii.Na wifi Lenovo to czas pomiedzy 2-2.5 godziny a Dell 3-3.5 godziny.Ogolnie porownujac te dwa laptopy to wedlug mnie Lenovo troszke przewyzsza Della

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2028 dnia: Sierpień 22, 2009, 19:56:02 »
Bat. : ja go zakupilem raczej jako ciekawostke do kolekcji, aczkolwiek bynajmniej wyglada calkiem calkiem... pewnie go w niedlugim czasie po napisaniu recenzji sprzedam i kupie jakiegos diamonda lub innego qualcom-zloma :)

Glownie go kupilem dla "wow" i "ach" xD ciekawostka, rownie komfortowy jest co i600 puki co. Wyglad i wymiary zwyklego telefonu a i napisac cos mozna. Myslalem co by nie kupic e650 ale jakis taki wydal mi sie on kartoflany z wygladu i w koncu zakupilem htc rose. :) napisze recenzje i w swiat. Nie sadze by mnie powalil ergonomia, jak powala i600/i780 (ktorego to wlasnego moze w koncu kupie za pieniazki ze sprzedanego htc rose) :)

iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2029 dnia: Sierpień 22, 2009, 20:27:48 »
zanim go sprzedaz najpierw pokazesz mi bo się od dłuższego czasu na dziadem zastanawiam :(
Evendim na prezydenta!

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2030 dnia: Sierpień 22, 2009, 20:39:43 »
Jesli zastanawiasz sie nad czyms co ma wodotryski i swieci sie jak za przeproszeniem psu jajca to sie nie ma nad czym zastanawiac :) jestes dzis na spotkaniu?
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2031 dnia: Sierpień 22, 2009, 20:51:12 »
świecenie się mi nie przeszkadza pamiętaj że miałem msi winda ;) myślałem o nim raczej jako o telefonie który moge wziąść zamiast g1 (generalnie mało reprezentatywny) do garnituru a przy okazji zeby miał qwerty ale to rozmowa do innego działu ;)

offtop - na spotkaniu mnie nie bedzie po ostatniej 48h zabawie w pracy nadrabiam zaległości w domu ;)
totalofftop - zastanów się nad siedlcami adamerso Cie wtajemniczy :p


żeby nie było całkiem offtopowo to ostatnio kupiłem za 30 PLN dwa handspringi ;) jeden działa drugi w częściach ;) fotki jak doprowadze je do pionu :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2009, 20:54:05 wysłana przez Evendim »
Evendim na prezydenta!

*

Offline woof

  • ****
  • 761
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: różnie
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2032 dnia: Sierpień 22, 2009, 21:56:38 »
świecenie się mi nie przeszkadza pamiętaj że miałem msi winda ;) myślałem o nim raczej jako o telefonie który moge wziąść zamiast g1 (generalnie mało reprezentatywny) do garnituru a przy okazji zeby miał qwerty ale to rozmowa do innego działu ;)



polecam e71 ew cos z bb albo 8900 ew bold;)

przynajmniej nie wyglada sie jak idiota;) (sorka nie chce nikogo urazic ale mam w pracy fana iphona a gosc ma 50 lat i wyglada... chym jak idiota z tym no i nie pasuje to nawet do koszuli nie mowiac o garniaku)

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2033 dnia: Sierpień 22, 2009, 22:11:38 »
Hmm, t610 wspominam bardzo miło, dobry, solidny telefon na lata do tego bardzo dobrze wyglądający. Po dziś dzień wiele telefonów z tzw. serii biznesowej wygląda przy nim jak jakiś gniot z chin.
[/quote]

Zgadzam się całkowicie. T610 był moim pierwszym "multimedialnym" telefonem (oczywiście multimedialnym jak na swoje czasy - kolorowy wyświetlacz, aparat, gry Java, bardzo ograniczony dostęp do sieci). Pamiętam jakie wrażenie robił na znajomych na samym początku. ;)
Ogólnie służył mi parę lat i najlepsze było to, że praktycznie nie pojawiły się żadne większe ślady użytkowania. Nawet siostra korzystająca z niego później przez jakiś czas nie była w stanie tego zaznaczyć na obudowie. Nokia 6630 którą miałem później (nie zmieniam telefonów aż tak często) wymiękła po paru miesiącach a dzisiaj obudowa wygląda tragicznie.
SE T610 mam zresztą do dzisiaj. Szkoda było mi się go pozbywać za mniej niż 100 zł po tych wszystkich latach a poza tym chciałem wtedy mieć jakiś dobry telefon na wypadek jakiejś awarii głównego sprzętu.

*

Offline Bat.

  • Homofob i seksista
  • ******
  • 3315
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Śląsk
    • Deskorolka Underflip
  • Sprzęt: Dell Axim X51v | Blackberry 8110, 9700, PlayBook
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2034 dnia: Sierpień 22, 2009, 22:49:49 »
Hehe, więc jednak temat T610 się rozwinął. Ja ten telefon nadal mam - z drugim numerem, korzystam na codzień (tylko odbieram rozmowy, bo po przyzwyczajeniu z BB szlag by mnie trafił jakbym miał pisać jakiegoś SMSa albo wybierać numer częściej niż raz w tygodniu - ale wolałbym już T610 niż nowszego SE, w których jest jeszcze gorzej). Robiłem już nawet różne crash testy i max co mu się stało to kilka wgnieceń w aluminiowej obudowie i ukruszony ten czarny plastik w rogu (niefartownie spadł z wysokości :P ). Gdyby nie stara bateria wymuszająca ładowanie codziennie, to byłby dalej super. Kupię chyba jakiegoś na Allegro żeby zmienić obudowę na nową, bo te wgniecenia nie wyglądają za ciekawie ;) Ale przy normalnym użytkowaniu ciężko byłoby go zajechać. Blackberry, z którego korzystam na codzień jako główny telefon, po położeniu na normalnej powierzchni rysuje się - choć wygląda na solidnie wykonany sprzęt to jednak jest już z "nowej ery" i pewnie sporo łatwiej byłoby go zajechać (poprzedni 8100 spadł kilka razy na ziemę i złamał się zaczep z klapki baterii - ale reszta sprawna i trzymał się dobrze - nie to co plastikowe Nokie, rozpadające się w drobny mak [tutaj nie liczę serii biznesowej, która jest wykonana sporo solidniej w większości]).

Do teraz Sony Ericsson nie wydał modelu w lepszej obudowie niż T610, taka prawda :) Nawet T630 był już krokiem w tył (choć miał bardziej "szałowy" i nowoczesny design - trafiał do innej grupy odbiorców). Nie przez przypadek T610 - następca genialnego T68i, od swojej premiery stał się mega popularny - ten telefon miał prawie każdy.

Do tego gry Mophun - to było coś, teraz w SE tego już nie ma, a platforma nadal żyje (chociaż T610 i tak nie odpalał mophun w 3D :P ).

Atlantis - a jak tam joystick się trzymie? Wszyscy na niego narzekali, a mi od czasu zakupu po premierze w PL (rok 2003 bodajże) cały czas chodzi płynnie i bez problemów.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2009, 22:52:37 wysłana przez Bat. »

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2035 dnia: Sierpień 22, 2009, 23:05:21 »
Joystick działa doskonale po dziś dzień.
Chociaż też pamiętam, że byli tacy, którzy przepowiadali mu śmierć po trzech miesiącach gdy kupiłem ten telefon. Prawda jest taka, że najmniejszych problemów z nim nie miałem. Nawet granie mu nie zaszkodziło - a Splinter Cell w Javie wtedy to było coś... ;)

*

Offline Paveu69

  • *****
  • 1174
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Brzeg (Wrocław)
  • Sprzęt: BlackBerry KeyOne, Galaxy Note 3, iPad mini 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2036 dnia: Sierpień 23, 2009, 03:43:36 »
Też miałem t610 przez chwile :P
Po miesiącu joy odmówił lewego kierunku, a gdy góra przestała działać, to sprzedałem go za pół ceny...  :-|
Nie mam z nim dobrych doświadczeń, z resztą jedyny SE który nie był irytujący, to p900  :mrgreen:
Nienawidzę Androida!

*

Offline daras28-82

  • *****
  • 2158
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2037 dnia: Sierpień 23, 2009, 08:10:23 »
mnie od kilku miechow w 880i nie irytuje-nie ma dzoja :P
lekki plaski,i moze ciezko uwierzyc ale od tych kilku miechow jak mi ciagle sie gdzies tam obija nie ma ani jednej rysy...
Xiaomi Redmi 9T 4/128+200GB, ThinkPad X240 , Romet ZXT125, Author Kinetic + Mystic...

*

Offline d8vit

  • **
  • 132
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS +G1
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2038 dnia: Sierpień 24, 2009, 02:35:54 »
Ehh T610. pierwszy mój w telefon z kolorkami i aparatem:) Wtedy to był przełom:) Bardzo odczuwalny po przesiadce z Siemensa S35 :E
Wtedy jeszcze telefony zaskakiwały nowymi możliwościami i miały ciekawy wygląd.
Teraz to już nie to samo.

*

Offline fender80s

  • *****
  • 1317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry z10, Nec MobilePro 900c, Intermec 6651
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #2039 dnia: Sierpień 24, 2009, 12:14:29 »
A ja stałem się chwilowo posiadaczem Nokii e90 i muszę przyznać, że zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie, nie licząc obudowy która w niektórych miejscach trochę trzeszczy, ale podobno to norma. Ogólnie korzysta się z tego bardzo przyjemnie. Przydałby się tylko jakiś dobry program do RSS. Może coś polecicie? Jak na razie poznaje system bo z symbianem jeszcze nie walczyłem. Kiedyś miałem 6600 i 7650. Chwilę bawiłem się e51. Ciekawe ile wytrzymam z tą "krową" :D