Podziel sie swoja radoscia

  • 16501 Odpowiedzi
  • 1523536 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

olmeca

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1500 dnia: Czerwiec 19, 2009, 16:24:03 »
znaczy sie swadectwo bylo na dobrym poziomie  :E

*

Offline damist

  • ***
  • 328
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAsite.pl
  • Sprzęt: HTC Mozart, HTC Universal, x10mp, i masa innych
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1501 dnia: Czerwiec 19, 2009, 18:09:19 »
Gratuluję Teflon.  :ok:

Ja mam nadzieję że za rok będę mógł się pochwalić swoją radością a mianowicie studiami. Tylko czy to wypali...

*

Offline rogas

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Era g1 ; Mio p550m
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1502 dnia: Czerwiec 19, 2009, 18:36:08 »
To ja też się pochwalę.
Ukończona II klasa gimnazjum.
Średnia: 4.93 . Tylko dwie czwórki, jedna celująca, reszta piątki
W I klasie było lepiej: 5,21 :D  Same piątki i trzy szóstki

*

Offline Progressive

  • ***
  • 251
  • Płeć: Mężczyzna
  • Heavy Reggae!
  • Sprzęt: HP iPAQ 214; iPad2; Milestone; iPhone 4S
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1503 dnia: Czerwiec 19, 2009, 19:17:27 »
U mnie podobnie jak u kolegi wyżej, jednak nie gimnazjum, a I kl. LO.  :wink:

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1504 dnia: Czerwiec 19, 2009, 19:31:36 »
wow... super mega ekstra teraz do nauki bo potem jak ja skonczycie we wrzesniu ;) kurde ciagle zastanawiam po Co byl mi ten angielski wykladowy... jakby to wszystko nie bylo samo w sobie trudne.... teraz mi sie to na mnie odbija...  :-|
Evendim na prezydenta!

*

Offline bronx

  • ***
  • 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: htc Desire S, Dell XPS M1330, iPad (2012)
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1505 dnia: Czerwiec 19, 2009, 21:59:29 »
XXX :P



nawet kolorystycznie sie dobraly...


*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1506 dnia: Czerwiec 19, 2009, 22:54:54 »
no ładnie, i wszystko w srebrze / bieli ;p

*

Offline marsozerca

  • **
  • 211
  • Płeć: Mężczyzna
  • obserwator ;)
  • Sprzęt: Tośka g900@520MHz@ Win6.1 :)
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1507 dnia: Czerwiec 20, 2009, 16:06:39 »
kurcze, piątki, szóstki, czerwone paski :D też tak kiedyś miałem, a teraz na studiach dziękuję za każda trójkę, bo to oznacza, że przedmiot z głowy :D
Mam swoje życie wy mówicie mi jak żyć
mam swoją drogę wy mówicie mi którędy iść
mam swoje pięści słyszę z kim się bić
i swoje serce kogo kochać z kogo kpić

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1508 dnia: Czerwiec 21, 2009, 02:28:05 »
Nie cieszcie się tak ze świadectw... Nie ma z czego?? Wiadomo jest to dowód waszej nauki ale w niczym to nie pomaga przy np. szukaniu pracy... W poszukiwaniu pracy potrzebujemy matury, tytułu inżyniera lub magistra... Świadectwa przydają się w sępieniu od babci kasy na nowe PDA  :P Nie chce was tu dołować, ale taka prawda  :)

Moja radość na dziś...

kompletny z wszystkimi wieszakami śrubkami etc... Wreszcie cichoooo  :proud:

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1509 dnia: Czerwiec 21, 2009, 02:34:52 »
Moja radość na dziś...

kompletny z wszystkimi wieszakami śrubkami etc... Wreszcie cichoooo  :proud:


oo no proszę :D e36 coupe 316 m43....? Jak mój :D Jak się sprawdza? :)

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1510 dnia: Czerwiec 21, 2009, 09:10:33 »
Nie cieszcie się tak ze świadectw... Nie ma z czego?? Wiadomo jest to dowód waszej nauki ale w niczym to nie pomaga przy np. szukaniu pracy... W poszukiwaniu pracy potrzebujemy matury, tytułu inżyniera lub magistra...
A potem przychodzi kolejne otrzeźwienie i okazuje się, że tytuły też nie mają tak dużego znaczenia ;)

*

Offline Teflon94

  • *****
  • 1271
  • Płeć: Mężczyzna
  • 特氟隆- Moje Chińskie oblicze
  • Sprzęt: Palm III , Psion Revo , Palm Centro
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1511 dnia: Czerwiec 21, 2009, 09:17:21 »
Tylko że co Jasiu za młodu się nie nauczy to Jan nie bedzie umiał ...
SE D750i -> Eten X800 - > Palm III -> Psion Revo -> Palm Centro - > Sony Ericsson K510i

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1512 dnia: Czerwiec 21, 2009, 09:25:47 »
Nie cieszcie się tak ze świadectw... Nie ma z czego?? Wiadomo jest to dowód waszej nauki ale w niczym to nie pomaga przy np. szukaniu pracy... W poszukiwaniu pracy potrzebujemy matury, tytułu inżyniera lub magistra...
A potem przychodzi kolejne otrzeźwienie i okazuje się, że tytuły też nie mają tak dużego znaczenia ;)

Taa, jasne... Jak ktoś wyznaje zasadę "Po co się uczyć? Lepiej zostać kierowcą ciężarówki, bo on więcej zarabia" to jest to prawdą. ;) Problem w tym, że teraz porobiło się mnóstwo dziwacznych kierunków na prywatnych "uczelniach", które dają dyplomy i tytuły w dziedzinach, które bardziej inteligentny człowiek jest w stanie przyswoić sobie samodzielnie. No i jednak wraz z upowszechnianiem się edukacji mamy do czynienia z degradacją znaczenia "tytułów". W czasach naszych rodziców wystarczyła matura aby uczyć dzieci w jakiejś wiejskiej podstawówce, człowiek z mgr należał do intelektualnej elity. Dzisiaj posiadanie matury to standard, powoli staje się nim też mgr, a członkiem elity jest ten, komu udało się dojść do doktoratu. ;)

No i mimo wszystko nie ma co wierzyć w zasadę "nie ważne gdzie dostanę papierek, ważne że się go dostanie". Wiara w to, że pracodawca nie zwróci uwagi jest naprawdę naiwna. :) Łatwiej pracę dostanie osoba po danym kierunku (albo dwóch lub trzech) na uczelni z wielowiekową tradycją niż po "Wyższej Szkole Biznesu w Koziej Górce". ;)

A słyszałem też o pracodawcach, którzy prosili o kandydata o prawo wglądu do jego indeksu, aby zobaczyć czy się starał na studiach. ;)

*

Offline Mixefr

  • ***
  • 331
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy sII, Nokia E90, N560, Samsung Q1b.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1513 dnia: Czerwiec 21, 2009, 11:03:58 »
Oj to jak by zerknęli w mój indeksior...  Więcej niż 3,5 to chyba tam nie ma  :E .

Dawno temu: Siemens SL45i, Nokia 9300, SPV M3000, SE P990i, HTC Universal, Samsung i780, Nokia E51, HTC Kaiser, iPhone 3G, SE P1i.

*

Offline Chemical

  • 12
  • Płeć: Kobieta
  • Sprzęt: Palm Zire 72s, Palm V, Palm Vx, Palm M515, Panasonic CF-34, Motorola E770v
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1514 dnia: Czerwiec 21, 2009, 12:45:22 »
Oj tak, niektórzy zaglądają w indeks i sprawdzają oceny, ze szczególnym naciskiem na oceny z przedmiotów bliskich profilowi firmy.
Bardzo często żądają też opinii od promotora i innych takich.

A teraz się pochwalę moją radością :)
Mój nowy nabytek (upolowany na giełdzie ;) ):

Zire 72 S  :D
Już linuksik wgrany i wypas chodzi, mrau  :proud:

*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1515 dnia: Czerwiec 21, 2009, 13:51:31 »
gratuluję zakupu ;)

*

Offline martex

  • **
  • 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • פארוואס זענען איר לייענען?
    • Pdanews.pl
  • Sprzęt: HTC Desire, iPad 3G, Iphone 3g 8GB
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1516 dnia: Czerwiec 21, 2009, 17:21:43 »
Fajny

Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1517 dnia: Czerwiec 21, 2009, 22:49:22 »
oo no proszę :D e36 coupe 316 m43....? Jak mój :D Jak się sprawdza? :)

Niestety nie coupe... Za to kupiony okazyjnie Sedan 316i 1.6 M40 (zły silnik wiem... Poznałem jego grymasy... Ale będe SWAPował ISa jak ten się rozsypie)

Tłumiki kupiłem na allegro i kupiłem pełen zestaw zamiennik katalizatora firmy ferroz i końcowy płuciennik wraz ze wszystkimi gumami wieszakami i obejmami i kosztami kuriera wyszło coś ok 350-400zł... Za to pełen nowy zestaw i ta nieokiełznana cisza w aucie... Moge normalnie słuchać muzyki i prowadzić rozmowę... Nie mam biegunki po dłuższym wyjeździe  :P Sportowy wydech do cywilnego auta na codzień to zły pomysł... Pozatym przechodzi mi "tjuninkowanie" i robie serie w igła stanie...

Moją bumkę zobaczycie na http://twojafura.pl/auta/1535/miki1406-bmw-e36-316i

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1518 dnia: Czerwiec 22, 2009, 12:55:04 »
Taa, jasne... Jak ktoś wyznaje zasadę "Po co się uczyć? Lepiej zostać kierowcą ciężarówki, bo on więcej zarabia" to jest to prawdą. ;)
Chyba najlepiej jak zarobki idą w parze z wykształceniem.

Problem w tym, że teraz porobiło się mnóstwo dziwacznych kierunków na prywatnych "uczelniach", które dają dyplomy i tytuły w dziedzinach, które bardziej inteligentny człowiek jest w stanie przyswoić sobie samodzielnie. No i jednak wraz z upowszechnianiem się edukacji mamy do czynienia z degradacją znaczenia "tytułów".
Zgadzam się, niestety uczelnie państwowe również utrzymują wiele kierunków po skończeniu których człowiek wychodzi bez żadnych umiejętności przydatnych na współczesnym rynku pracy.

W czasach naszych rodziców wystarczyła matura aby uczyć dzieci w jakiejś wiejskiej podstawówce, człowiek z mgr należał do intelektualnej elity. Dzisiaj posiadanie matury to standard, powoli staje się nim też mgr, a członkiem elity jest ten, komu udało się dojść do doktoratu. ;)
Z określeniem "intelektualna elita" to bym mocno uważał :) Podczas studiów na politechnice często byłem dosłownie zażenowany poziomem intelektualnym, niektórych kolegów - poza tematami około uczelnianymi nie było z nimi o czym rozmawiać. Nauczyłem się nie oceniać ludzi po wykształceniu.

No i mimo wszystko nie ma co wierzyć w zasadę "nie ważne gdzie dostanę papierek, ważne że się go dostanie". Wiara w to, że pracodawca nie zwróci uwagi jest naprawdę naiwna. :) Łatwiej pracę dostanie osoba po danym kierunku (albo dwóch lub trzech) na uczelni z wielowiekową tradycją niż po "Wyższej Szkole Biznesu w Koziej Górce". ;)
A słyszałem też o pracodawcach, którzy prosili o kandydata o prawo wglądu do jego indeksu, aby zobaczyć czy się starał na studiach. ;)
Na poważne stanowiska specjalistyczne "papier" trzeba mieć, ale ważniejsze są realne umiejętności, które są sprawdzane podczas wieloetapowych testów. W znalezieniu pracy bardziej pomagają konkretne licencje, uprawnienia, umiejętności a nie dobre oceny w indeksie (to jest chyba jakaś miejska legenda - też o tym czytałem, ale NIGDY nie usłyszałem takiej informacji z pierwszej ręki).

*

Offline Tymon

  • ***
  • 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wroclove :)
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3463311
  • Sprzęt: LG L7, SE P900
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1519 dnia: Czerwiec 22, 2009, 17:20:54 »
Moją bumkę zobaczycie na http://twojafura.pl/auta/1535/miki1406-bmw-e36-316i
dobrze wiedziec, ze wsroid uzytkownikow BMW nie wszyscy sa nastawieni na tunung spod remizy ;)


No i mimo wszystko nie ma co wierzyć w zasadę "nie ważne gdzie dostanę papierek, ważne że się go dostanie". Wiara w to, że pracodawca nie zwróci uwagi jest naprawdę naiwna. :) Łatwiej pracę dostanie osoba po danym kierunku (albo dwóch lub trzech) na uczelni z wielowiekową tradycją niż po "Wyższej Szkole Biznesu w Koziej Górce". ;)
A słyszałem też o pracodawcach, którzy prosili o kandydata o prawo wglądu do jego indeksu, aby zobaczyć czy się starał na studiach. ;)
Na poważne stanowiska specjalistyczne "papier" trzeba mieć, ale ważniejsze są realne umiejętności, które są sprawdzane podczas wieloetapowych testów. W znalezieniu pracy bardziej pomagają konkretne licencje, uprawnienia, umiejętności a nie dobre oceny w indeksie (to jest chyba jakaś miejska legenda - też o tym czytałem, ale NIGDY nie usłyszałem takiej informacji z pierwszej ręki).
ja slyszalem :] w HP lub GOOGLE, ale znajomy sie odwolal i nigdzie mu nie zajrzeli ;)
Częstochowa,Opole,Wrocław :D

*

Offline famous

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia E63
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1520 dnia: Czerwiec 24, 2009, 10:46:27 »
Kupiony jakiś czas temu z myślą o e-bookach (sprawdza się) oraz PIM (do prostoty PalmOSa mu daleko). Po podkręceniu do 400 MHz działa jako tako ;)


*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1521 dnia: Czerwiec 24, 2009, 11:00:11 »
no piekniie :) gratuluje, i widze ze w awatarku tez sprzecik zagoscil :) sry ze nie po ''polsku'' pisze ale na xie jestem z angielskimi znakami :(

*

Offline navaros

  • ***
  • 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polisz Makgajwer
  • Sprzęt: Note II/Iphone 4s/Lumia 520/Nexus 4/Nexus 7 2012
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1522 dnia: Czerwiec 24, 2009, 20:15:49 »
a ja się pochwalę tym:
-aximek x50v
-klawiaturka na ir
-gps na bluta
-do tego 2 baterie pokrowiec, tona kabli wszystkie papiery i oryginalne pudełka  :mrgreen:
Oto foto:



*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1523 dnia: Czerwiec 24, 2009, 20:40:58 »
Famous: mialem tez acera takiego :)

Tylko powiedz jeszcze jaka wersje miales? N310 czy n311? 
Mialem n311 i bylem megazadowolony z niego, najmniejsze urzadzenie z >3,5 cala i vga :ok: mialem wersje n311 czyli ta najbardziej napakowana :)
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline famous

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia E63
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1524 dnia: Czerwiec 24, 2009, 21:05:42 »
Moja to niestety 310 - procesor 300 MHz, brak wi-fi i stacji dokującej w zestawie w porównaniu do 311. Jakoś przeżyję :wink: Myślę, że warto kupić dla samego ekranu (wielkości i rozdzielczości), tym bardziej, że kupiłem go głównie do e-bookow (czytanie na nim to prawdziwa przyjemność :ok:). Procesor z tego co wyczytałem na forum i w pdadb.net mają identyczny, więc testowo podkręciłem go do 400 - system faktycznie działał żwawiej. To mój pierwszy palmtop z WM i powoli, lecz z trudem przekonuję się do tego systemu (przede wszystkim, jeśli chodzi o PIM; PalmOS to faktycznie była przejrzystość i prostota, jeśli chodzi o kalendarz, notatki itp.).

*

Offline >>Devasto>>

  • ****
  • 543
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: I9000, Nexus7 3G
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1525 dnia: Czerwiec 25, 2009, 09:51:41 »
a ja się pochwalę tym:
-aximek x50v
-klawiaturka na ir
-gps na bluta
-do tego 2 baterie pokrowiec, tona kabli wszystkie papiery i oryginalne pudełka  :mrgreen:
Oto foto:




Piękny sprzęt, gratulacje!
Miałem X51V przez kilka lat i bylo to najbardziej udane urządzenie jakie posiadałem kiedykolwiek.  :ok:
Pozdr. Dev
Były MDA I, Dell X51v, MDA Pro, Palm TX, Samsung I600, Eclicto, Samsung I780, I5700, jest , I9000, PSP, ASUS eee 901, Kindle 3, Nexus7 3G

*

Offline Wit^

  • ***
  • 326
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ten co pakuje linux'a wszedzie
  • Sprzęt: Xperia Arc S
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1526 dnia: Czerwiec 26, 2009, 09:05:58 »
No to ja tez sie podziele swoja radoscia nowa bateria do mojego fujitsu trzyma mi 6h z podswietleniem na maxa i z wlaczonym wifi nonstop  :grin:

We're off to see the Wizzard
The Wonderful Wizard of Htc
We hear he is a Whizz of a Wiz...

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1527 dnia: Czerwiec 26, 2009, 14:28:03 »


Dell Latitude c640 - pIV 2.4GHz, 1GB ram, 40GB HDD, Radeon 7500

I zakup z dzisiejszego rynku - 80zł  B) Philips 170S - 17" SXGA


*

Offline rogas

  • **
  • 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Era g1 ; Mio p550m
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1528 dnia: Czerwiec 26, 2009, 15:30:55 »
Kajetanie - ile kosztował Cię ten laptopik ile trzyma bateria?

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel sie swoja radoscia
« Odpowiedź #1529 dnia: Czerwiec 26, 2009, 15:34:21 »
Kosztował mnie jego poprzednika - czyli c610 (zamieniłem się z tatą). Trzyma pewnie tragicznie, bo to pIV  :wink: Ponoć 2h wyciąga na jednej, ja mam dwie...