Różne > Hyde Park

Podziel sie swoja radoscia

(1/3301) > >>

damist:
Witam! Nie moglem juz wytrzymac i musialem to zrobic :P
O to moja nowa radosc

Toshiba Satellite A100. Chyba pocket pojdzie w odstawke :proud:
Zapraszam do umieszczania tu tez swoich nowych zabawek i dzielenia sie z nami radoscia.
Pozdrawiam

zorg:
no cóż mamy sie chwalic to ja sie pochwale moim moto :P
http://bikepics.com/pictures/983669/

bikekowal:
mam jedno pytanie, skoro to wątek HP to można...powiedz, jak się sprawuje ten sprzęt, szczególnie jak długo wytrzymuje w nim bateria? Znalazłeś może jakieś tanie źródło Toshiby? Pytam, bo za dwa miesiące będę zmieniał notebooka i przeglądam rynek...a w grę wchodzą trzy firmy...Toshiba/Dell/HP.

tomaszkap:
Oto mój (służbowy) ASUS F3JC :O~

Napisane: Sierpień 04, 2007, 16:23:01
--- Cytat: bikekowal w Sierpień 04, 2007, 15:56:33 ---mam jedno pytanie, skoro to wątek HP to można...powiedz, jak się sprawuje ten sprzęt, szczególnie jak długo wytrzymuje w nim bateria? Znalazłeś może jakieś tanie źródło Toshiby? Pytam, bo za dwa miesiące będę zmieniał notebooka i przeglądam rynek...a w grę wchodzą trzy firmy...Toshiba/Dell/HP.

--- Koniec cytatu ---

Mój ASUS też sprawuje się bardzo dobrze, na baterii trzyma ok. 2,5 h ale można pracować na zasilaczu (ja codziennie w pracy 8 h) a bateria jest wtedy oszczędzana. Mam go od początku roku i nie ma z nim problemów a wykorzystuję go tak jak napisałem w pracy i jeszcze dodatkowo w domu.
Można na nim spokojnie pograć np. w HOMM V.   

Kajetan Krykwiński:
heh póki co to mogę się podzielić złością - Dell latitude c610  :grin:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej