Podziel się swoim smutkiem :(

  • 5513 Odpowiedzi
  • 655437 Wyświetleń

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline jarqka

  • ****
  • 818
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Honor 7, Honor 8, Iphone 4,5 , iPAQ 214, Ipad 3
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #510 dnia: Kwiecień 09, 2010, 11:12:44 »
Tak, tak Adamerso i najlepiej żeby ktoś Ci jeszcze dopłacił  :E
They Use Force To Make You Do What The Deciders Have Decide You Must Do

*

don.kamillo

Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #511 dnia: Kwiecień 09, 2010, 12:20:26 »
Założyłem stosowny wątek o chęci zakupienia takiego sprzętu. Na irci raczej nie będę miał czasu, ale dzięki za informacje ;)

*

Offline marsozerca

  • **
  • 211
  • Płeć: Mężczyzna
  • obserwator ;)
  • Sprzęt: Tośka g900@520MHz@ Win6.1 :)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #512 dnia: Kwiecień 09, 2010, 18:11:30 »
Jak to ktoś kiedyś powiedział (chyba mniej więcej tak):
"Biblia nakazuje nam kochać zarówno naszych bliźnich jak i naszych wrogów. Prawdopodobnie dlatego, że z reguły są to ci sami ludzie. "
Po prostu wrrrrrr......  :kill:
Mam swoje życie wy mówicie mi jak żyć
mam swoją drogę wy mówicie mi którędy iść
mam swoje pięści słyszę z kim się bić
i swoje serce kogo kochać z kogo kpić

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #513 dnia: Kwiecień 10, 2010, 00:40:15 »
Tak, tak Adamerso i najlepiej żeby ktoś Ci jeszcze dopłacił  :E

-.-

fffcale, że nie. Byś sprawdził "zamienię" to byś wiedział.

*

Offline haker305

  • **
  • 166
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire :)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #514 dnia: Kwiecień 10, 2010, 14:02:08 »
Fajnie. Zamieniłem Samsunga i780 na XDA Flame. Niby zarąbisty deal, no ale podczerwień nie działa o czym strona mnie nie poinformowała ;/.
O w mordę, Andrzej, to Tytanowy Janusz! Ja myślałem, że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! Chodu!

*

Offline Edwardo

  • **
  • 213
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #515 dnia: Kwiecień 10, 2010, 14:10:23 »
A  mnie smuci fakt, ze znajomi zaczynaja przezywac na pokaz.
Katastrofa katastrofa, nagle wszystkie spotkania i imprezy odwoluja. Bo zaloba.
Niedlugo beda pielgrzymki robic po miescie z lzami na policzkach - nie wiedzac dokladnie kto zginal.
A fakt, ze dzieci z glodu umieraja to ich juz nie obchodzi "bo umieraly od zawsze".
Nie ma to jak uczucia na pokaz.

*

Offline navaros

  • ***
  • 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polisz Makgajwer
  • Sprzęt: Note II/Iphone 4s/Lumia 520/Nexus 4/Nexus 7 2012
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #516 dnia: Kwiecień 10, 2010, 14:13:11 »
Smierć Prezydenta w moje urodziny, nie ma chyba nic bardzie dolujacego...

*

Offline haker305

  • **
  • 166
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire :)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #517 dnia: Kwiecień 10, 2010, 14:19:41 »
& w moje imieniny...
O w mordę, Andrzej, to Tytanowy Janusz! Ja myślałem, że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! Chodu!

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #518 dnia: Kwiecień 10, 2010, 20:15:33 »
Nie ma to jak uczucia na pokaz.

Nie oceniaj po pozorach. Mi ktoś równie dobrze mógłby zarzucić to samo - bo nigdy PiSu nie popierałem, specjalnej sympatii do jego przywódców nie odczuwałem. Nie znaczy to jednak, że miałbym komukolwiek życzyć śmierci, albo miałaby mnie ona nie obchodzić. Ja ogólnie mam dość silną tendencję do empatii - nie takiej silnie okazywanej, ale staram się zrozumieć podejście tej "drugiej strony".
Nikomu nie życzyłbym tak strasznej śmierci i już to samo w sobie jest przytłaczająco smutne. Poza tym w tym samolocie zginęło wielu dobrych i zasłużonych ludzi. Na myśl przychodzi Anna Walentynowicz, Janusz Kurtyka (pomijając działalność polityczną należy pamiętać, iż to dobry historyk) i wielu innych. Trudno być obojętnym wobec tego co się stało...

*

Offline navaros

  • ***
  • 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polisz Makgajwer
  • Sprzęt: Note II/Iphone 4s/Lumia 520/Nexus 4/Nexus 7 2012
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #519 dnia: Kwiecień 10, 2010, 20:40:55 »
śmierć jest śmiercią, czyjakolwiek by nie była... Dla mnie najgorsze jest to że oni w powietrzu czuli że to jest koniec, nie była to szybka śmierć..

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #520 dnia: Kwiecień 10, 2010, 20:50:43 »
podczerwień nie działa

Tutaj jedyne uszkodzenie jakie przychodzi mi na myśl to peknięty lut przy diodzie.
Spróbuj czy działa bez korpusu, może dioda jest przegięta.
Przechodziłem to przy innym PDA.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #521 dnia: Kwiecień 14, 2010, 21:04:44 »
Fajnie. Zamieniłem Samsunga i780 na XDA Flame. Niby zarąbisty deal, no ale podczerwień nie działa o czym strona mnie nie poinformowała ;/.

I już trafił do działu Zamienie.

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #522 dnia: Kwiecień 14, 2010, 22:34:27 »
śmierć jest śmiercią, czyjakolwiek by nie była... Dla mnie najgorsze jest to że oni w powietrzu czuli że to jest koniec, nie była to szybka śmierć..

taaaa, piloci w kabinie (nie zaloga!) wiedzieli ze bedzie bum na 3-5 sekund przed uderzeniem... faktycznie, dlugo zyli z ta swiadomoscia... Navros czasami mnie rzuca jak czytam wynurzenia :-?
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

Offline kendi

  • ***
  • 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: G1 s5330
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #523 dnia: Kwiecień 14, 2010, 23:11:58 »
  SLYCHAC STRZALY Nagranie po katastrofie Tu-154. SLYCHAC STRZALY   
. Przeczytajcie opis, jak dla mnie to sciemnia tam. sami posluchajcie te strzaly,

*

Offline Atlantis

  • *****
  • 1036
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note 4, ThinkPad Tablet 2
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #524 dnia: Kwiecień 14, 2010, 23:47:41 »
Proszę was, dajcie spokój z tymi teoriami spiskowymi. Nie tutaj, nie obniżajcie poziomu tego forum dyskusjami o sztucznej mgle i światowych mediach zaangażowanych w antypolski spisek. ;)
Mamy płonący, porozrywany wrak samolotu. Że niby co? Ma tam panować kompletna cisza? Kawałki metalu rozgrzewają się do wysokiej temperatury, a potem ogień przygasa i zaczynają chłodnąć. To pierwsze wyjaśnienie owych trzasków, jakie przyszło mi do głowy. Drugie to amunicja z pistoletów funkcjonariuszy BOR wybuchająca w ogniu.

*

Offline marsozerca

  • **
  • 211
  • Płeć: Mężczyzna
  • obserwator ;)
  • Sprzęt: Tośka g900@520MHz@ Win6.1 :)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #525 dnia: Kwiecień 16, 2010, 13:59:12 »
Ale ja głupi i naiwny bywam  :E
Wysłałem do Poczty Polskiej mejla, czemu mi listonosz permanentnie zostawia informację, że nikogo u mnie w mieszkaniu nie zastał, mimo że ostatnio przy każdym takim liście ktoś był. I czemu zostawiane jest właśnie takie info, a nie inne- czemu poświadczają mi nieprawdę, a nie wpiszą, że listonosz ma lenia albo mu się nie chce czy też czasu nie ma. Oczywiście trochę dłuższy on był,ale nie ma sensu przeklejać...
Dzisiaj przyszła do mnie babka z tej poczty i.... I nic się nie dowiedziałem ;] Ba, wyszło na to, że uwaga- jeśli 5 na 12 przesyłek było awizowanych, to jest to świetny wynik :!: (A żeby było śmieszniej, to jednego dnia 3 listy były, więc sobie podliczyła je oddzielnie ;] Bo inaczej by wyszło, że na 10 dni, w które mnie listonosz odwiedzał, 5 razy nikogo nie zastał). Zabawna sprawa, bo za każdym razem była co najmniej jedna osoba u mnie w domu, często dwie albo 3. No i oczywiście jeszcze chciała mnie objechać, że jak ja w ogóle śmiem składać skargę, to pierwsza w życiu na tego listonosza. Jakby to moją sprawą było, ile on skarg dostał. I koniec końców wyszło, że to w sumie moja wina jest, że takie awiza mają i takie pieczątki stawiają na listach- ba, temat o tym ucięła raz dwa, przeskakując znowu na to, że listonosz zawsze dostarcza a jak nie dostarcza, to bankowo danej osoby w mieszkaniu nie było albo nie podeszła do drzwi ;] No i podobno bardzo często zamawiam jakieś ciężkie paczki i on też mi je przynosi.. Biedaczek, w ciągu ostatniego roku ciężkich paczek miał dwie.
Ogólnie nic z rozmowy nie wynikło, to łaską jest, że listonosz przyniesie list i powinienem być mu za to wdzięczny, do drzwi powinienem przybiegać jeszcze zanim zapuka i bankowo nie powinienem mieć żadnych uwag. Ciekaw jestem, co mi jeszcze odpisze oficjalnie na mejla, bo na razie to "tylko chciała się zapoznać". Tylko nie wiem po co to zapoznanie, skoro i tak nie zrozumiała niczego, co do niej mówiłem...
Chyba za dobrze im się wszystkim żyje, skoro klientów mają głęboko w poważaniu...
Mam swoje życie wy mówicie mi jak żyć
mam swoją drogę wy mówicie mi którędy iść
mam swoje pięści słyszę z kim się bić
i swoje serce kogo kochać z kogo kpić

*

Offline jarqka

  • ****
  • 818
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Honor 7, Honor 8, Iphone 4,5 , iPAQ 214, Ipad 3
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #526 dnia: Kwiecień 16, 2010, 14:17:12 »
Przecież to żadna nowość. Ilekroć jestem na mojej poczcie główenj to lecą niekluturalne wyrazy właśnie za to, że listonosz zostawia awiza.
Prawda jest taka, że w gliwicach wychodzi skąpstwo bo nie maja odpowiednio dużo ludzi (wiem to z dobrego źródła) i tak to później jest
Na Twoim miejscu bym się cieszył, że listy wogóle dochodzą... Chociaż po takiej skardze  :E
They Use Force To Make You Do What The Deciders Have Decide You Must Do

*

Offline marsozerca

  • **
  • 211
  • Płeć: Mężczyzna
  • obserwator ;)
  • Sprzęt: Tośka g900@520MHz@ Win6.1 :)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #527 dnia: Kwiecień 16, 2010, 14:27:11 »
No wiesz, dochodzić dochodzą, jeden szedł półtora miesiąca... A wysyłany był z Warszawy, a ja mieszkam tuż koło niej.... Zamówienie z samego początku grudnia(wysłane pierwszego lub drugiego) przyszło w połowie stycznia, nie ma to jak spóźniony prawie o miesiąc prezent gwiazdkowy  :santa: Dobrze, że to była tylko mała "dokładka" do głównego prezentu dla dziewczyny.  Potem klocki hamulcowe, paczka priorytetowa, 3 tygodnie... Oczywiście były awizowane (jak już doszły) obie te przesyłki i obie oczywiście tak samo- listonoszowi się przynieść nie chciało, bo w domu w obu przypadkach ktoś był.
I nie życz mi źle, że gorzej będzie :P Bo wtedy to i ja im zacznę burdy na poczcie cały czas robić  :E
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2010, 14:29:37 wysłana przez marsozerca »
Mam swoje życie wy mówicie mi jak żyć
mam swoją drogę wy mówicie mi którędy iść
mam swoje pięści słyszę z kim się bić
i swoje serce kogo kochać z kogo kpić

*

Offline globalbus

  • Ekspert PDA
  • ******
  • 6139
  • Płeć: Mężczyzna
  • Power User // ROM Developer
  • Sprzęt: N900
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #528 dnia: Kwiecień 16, 2010, 17:08:25 »
Ja tego problemu nie mam, listonosz zostawia mi listy awizowane w skrzynce, jedynie urzędowe muszą być podpisane. U mnie poczta się nie opieprza, wolę ich od kuriera.
Najgorzej wspominam jedną wizytę UPS, zostawili paczkę z akumulatorem na płocie, na deszczu (pomijam fakt, że ktoś mógł przechodząc tą paczkę zakosić...)
"Wiedza zdobyta samodzielnie jest więcej warta niż przekazana przez inną osobę"

"ponieważ gotowanie to nie jest copy/paste"
paypal

*

Offline cataractyt

  • ***
  • 269
  • Fillucas
  • Sprzęt: Lumia 930, iPhone 4s, Meizu MX4
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #529 dnia: Kwiecień 16, 2010, 17:56:35 »
Nie wiem, co Wy macie za problemy :D

U mnie Poczta działa super. Miłe panie w okienku, listonosze w porządku. Czasem się znajdzie awizo, ale u mnie w domu wszyscy pracują/uczą się, więc to bardzo możliwe.

Pamiętam, jak raz brat zamówił 56 "uszkodzonych" baterii do laptopów (ogniwa nówki, elektronika sypnięta[żyła złota :D]). Ważyło to na prawdę dużo :D

Tekst listonosza "co pan, kamienie na allegro kupujesz?"


Nigdy nie miałem problemów z Pocztą - już częściej się z kurierami zdarzało.

*

Offline piotrkovski

  • ****
  • 694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: nokia n łosiem
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #530 dnia: Kwiecień 16, 2010, 18:20:45 »
Ja mam wrażenie że problemy z pp mają mieszkańcy większych miast, u mnie miasto ok 50k ludzi zawsze miło i sympatycznie. Listonosz jak ma nr to zadzwoni żeby się zapowiedziec :O~

SB 0100 za 10,- oraz super futerał na uniego :grin:
Racja jest jak d**a, każdy ma swoją.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #531 dnia: Kwiecień 16, 2010, 18:32:08 »
Ja mam wrażenie że problemy z pp mają mieszkańcy większych miast...

Niekoniecznie, u mnie listonosz poznaje każdego z rodziny na ulicy, kilka razy zdarzyło się że przekazywał mi wtedy po kilka listów lub pudełek bo mijaliśmy się akurat na chodniku.
Gość ma "ciężką" robotę, a mimo to nie narzeka, awizo zostawia tylko jak naprawdę nikogo nie trafi w domu, a potrafi po kilka razy przychodzić.

*

Offline marsozerca

  • **
  • 211
  • Płeć: Mężczyzna
  • obserwator ;)
  • Sprzęt: Tośka g900@520MHz@ Win6.1 :)
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #532 dnia: Kwiecień 16, 2010, 18:36:09 »
Widocznie różne miejsca, to różnie to działa. U mnie panie w okienkach to ani me, ani be, znudzone życiem najczęściej, jak do opłat są otwarte 2 z 4 okienek, to już jest cud, 4 nigdy nie widziałem, pani od awiz nie lepsza- ostatnio, jak paczke odbierałem, to położyła ja do odbioru po drugiej stronie i jeszcze z pretensjami do mnie, że czemu jej okienko blokuję jak moja paczka już tam gdzieś leży. W tym czasie każdy mógł sobie ją wziąć i wyjść, bo pełno ludzi było i jakiś człek mnie nakierował, gdzie dokładnie ona leży. Brakło mi słów wtedy...

No i widzisz Fillucas, u mnie, jak już wspominałem, zawsze ktoś jest i przy tych wspominanych wcześniej 5 awizach też ktoś był...  A ta mi poniekąd mówi, że powinienem się cieszyć, że pozostałe 7 listów mi dostarczyli bez awizowania, tak świetny współczynnik dostarczeń mam... Fajnie, niedługo powinienem się cieszyć z tego, że w ogóle awizo jest w skrzynce?
Swoją drogą- ciekawa rzecz, że poczta na poczet sukcesu i poprawnego dostarczenia wlicza sobie wrzucenie listu do skrzynki na klatce blokowej- tak wynikło też z rozmowy, bo mi powiedziała, że dostarczono mi w ciągu ostatnich 3 tygodni 3 listy i tylko jeden awizowano. Szkoda tylko, że dwa z nich to były z home.pl o zbliżającym się końcu ważności domeny a drugi podziękowanie za opłacenie, co listonosz sobie wrzucił do skrzynki (takich gówien przecież sie nie awizuje, chyba?) i dalej to w nosie ma, a bardzo ważny dla mnie list z uczelni awizował i po sprawie, nie przejmując się przyniesieniem.  I przy tym właśnie liście czara goryczy się przelała- w końcu jakąś skargę złożyć trzeba było :D
Mam swoje życie wy mówicie mi jak żyć
mam swoją drogę wy mówicie mi którędy iść
mam swoje pięści słyszę z kim się bić
i swoje serce kogo kochać z kogo kpić

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #533 dnia: Kwiecień 16, 2010, 19:47:22 »
Jeśli chodzi o pocztę polską to mam dwa różne doświadczenia, zalezne od miejsca zamieszkania:
- w tzw. 'domu' czyli adres stałego zameldowania, mała miejscowość (25tys) itp, paczki zawsze docierają ekspresowo (priorytet mam już następnego dnia, jeśli jest wysłany przed 15), awizo widzę raz na... dwa razy w życiu było
-na studiach mieszkam w Krk i tutaj jest inaczej; paczki wysłane jako paczka (a nie list polecony) przychodzą dosyć szybko (do 2 dni), osoba odpowiedzialna za rozwożenie tego wykonuje sumiennie swoją pracę i w tej kwestii nie ma co narzekać; z drugiej strony jest kwestia listów poleconych (zarówno zwykłych listów jak i paczek wysyłanych w ten sposób), te, jak długo tutaj mieszkam (5ty rok), jeszcze nigdy nie zostały dostarczone, tylko za każdym razem jest awizo, że oczywiście nikogo nie zastano w domu/mieszkaniu; oczywiscie jedna wielka ściema + listonosze tak się teraz wycwanili, że zostawiają awiza z datą wcześniejszą aby nie robić sobie problemów*
problem polegał na tym, ze listonosz paczki/listu nigdy nie ma ze sobą, ale zostawia awizo na którym jest informacja, że przesyłka jest do odbioru po godzinie 18, dlatego też ludzie szli na pocztę np. o 13, słyszeli, zę przesyłki nie ma, robili 'mały burdel' przy okienku i u kierowniczki, aby po chwili w magiczny sposób się okazało, ze tak, jednak przesyłka się teleportowała do oddziału poczty i można ją odebrać

*

Offline Edwardo

  • **
  • 213
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #534 dnia: Kwiecień 17, 2010, 11:41:43 »
to naprawde zalezy od oddzialu poczty.
Ja w Kraku - dzielnica Korowodrza - nie mam co narzekac. wszystko na czas - dostarczone pod drzwi - awizo wtedy jak nikogo nie ma. Nawet ostanio pisalem w"radosci" ze przysla do mnie przesylka pocztowa w ciagu 20h z poznania.

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #535 dnia: Kwiecień 17, 2010, 14:58:30 »
Do mnie z Wrocławia paczki potrafią poniżej 24h iść. Od dwóch lat może raz się zdarzyło, aby priorytet szedł te regulaminowe 2 dni.

Fakt, że jeśli wysłane po 15 to muszę się pofatygować na pocztę (10 minut 'z buta'), bo paczki rozwożą tylko raz (jeden gość na całe 30k miasto), ale widać że powoli kurierzy i np InPost zaczyna im się do tyłka dobierać.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2010, 15:00:37 wysłana przez Kajetan Krykwiński »

*

Offline rpa

  • *
  • 90
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #536 dnia: Kwiecień 19, 2010, 22:34:37 »
Rozwalony lcd w BA  :(

*

Offline niematakiegobicia

  • 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie ma takiego bicia"
  • Sprzęt: K800i, Motorola Milestone
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #537 dnia: Kwiecień 20, 2010, 06:58:11 »
jakiś &!@&#@1 rozkopał "grobik" mojego zwierzaka i wepchnął w niego śmieci..... nawet nie będę tego komentował. Wiem tylko żę jak bym go dorwał to niestety dostał bym 25 lat albo wieczne wakacje na koszt państwa
A poza tym małymi kroczkami zbliża się sesja, już dyszy mi trochę nad uchem...

*

Offline Edwardo

  • **
  • 213
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Diamond
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #538 dnia: Kwiecień 20, 2010, 11:54:47 »
jakiś &!@&#@1 rozkopał "grobik" mojego zwierzaka

WTF?

*

Offline piotrkovski

  • ****
  • 694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: nokia n łosiem
Odp: Podziel się swoim smutkiem :(
« Odpowiedź #539 dnia: Kwiecień 20, 2010, 16:06:31 »
no co mój psiak też leży pod konkretnym drzewkie :P u mnie na szczeście JESZCZE nie ma cmentarza dla zwierząt...
Racja jest jak d**a, każdy ma swoją.