Pirat

  • 19 Odpowiedzi
  • 3674 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Pirat
« dnia: Październik 04, 2004, 10:11:42 »
Śledzę aukcje tego kolesia od kilku tygodni:
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1985805

Może jak Allegro dostanie kilkadziesiąt zgłoszeń to się zorientują, że coś jest nie tak...

*

Offline lewin

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Najgłośniejszy klakson rowerowy świata
Pirat
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 04, 2004, 10:19:51 »
jedno juz na pwno dostali ode mnie ;)

*

Offline paulo

  • **
  • 246
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION
Pirat
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2004, 10:21:05 »
Ja też kilka razy wysyłałem jego aukcje do weryfikacji, ale konto nadal ma ...
:: paulo :: happy HTC SENSATION user :: GG 1521349 ::

*

Offline kulawy

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Artemis, Universal, E61, 6680, iPhone
    • http://www.izon.pl
Pirat
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2004, 12:17:39 »
A skad pewnosc, ze to nie sa legalne programy?

*

Offline kanczug

  • *****
  • 19211
    • http://www.pdaclub.pl
Pirat
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 04, 2004, 13:26:43 »
Bo taki legalny program kosztuje cos kolo 30 USD... tak mi sie przynajmniej wydaje jesli chodzi o Age of Empires - nie sprawdzalem.

*

Offline Maap

  • ****
  • 737
Pirat
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 04, 2004, 14:46:26 »
Na PocketGear Age of Emires kosztuje faktycznie 29.99$
http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=6743

Gdyby sie ktos poswiecil sie i dokonal zakupu wowczas bylby niezbity dowod na piractwo (lub legalnosc). A tak to mozemy sobie jedynie pogdybac. Inna sprawa, ze 2 GBP za cos co normalnie kosztuje 30$ jest strasznie podejrzane.

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Pirat
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2004, 10:57:11 »
Ja tez sie od dluzszego czasu przygladam jego aukcjom i jakos nie przekonuje mnie argument "Gra znajduje się na CD które nabyłem w Anglii"..

*

Offline lewin

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Najgłośniejszy klakson rowerowy świata
Pirat
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 09, 2004, 11:03:06 »
jego komentarze w stylu:
"Zawartość zgodna z opisem + więcej"
lub
"A jaka ciekawa płytka :)"
daja do myslenia..
Moze i ta osoba kupila oryginalna wersje AoE, ale z pewnoscia robi kopie na lewo i prawo dorzucacjac cos od siebie..

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Pirat
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 09, 2004, 11:07:46 »
dokladnie.. a dopuki nie kupi tej gry ktos, kto naprawde chcial by miec oryginal to gosc dalej bedzie szczesliwie sobie to sprzedawal..

*

Offline Poklik

  • *****
  • 2379
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.poklik.yoyo.pl
  • Sprzęt: eee... 901
Pirat
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 14, 2004, 18:30:50 »
Taaaaa... A teraz GRATIS dodaje gre Tomb Raider... Normalnie full wypas :) Oczywiście tak, wszystko jest legal, kiedyś typ napewno przywiózł troszkę za dużo płytek z Anglii, więc po co mają się marnować :\

Pirat
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 15, 2004, 02:16:11 »
Panowie dajcie allegro zarobic ;) przeciez to dumny Pierwszy Polski Portal Paserski...
a za takie rzeczy to oni kont nie blokuja,  jeden taki to ma juz ponad 450 komentarzy i dalej handluje, a allegro wie ze wiekszosc z tego co sprzedal pochodzila z kradziezy, a nawet dla policji 'nie ma historii transakcji, ktora umozliwiala by identyfikacje nabywcow'...
komentarz mysle ze zbedny... :(
witamy w Polsce

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Pirat
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 15, 2004, 03:58:35 »
Cytat: megane
a za takie rzeczy to oni kont nie blokuja,
Taa.. a znajomemu zablokowali konto za 5 (slownie: piec) polskich, nowych, bo nie wplacil w terminie. Mial wplacic 15zl, a przypadkiem poszlo tylko 10 i blokada konta. I to nie chwilowa, tylko dozywotnia, bo wplacil potem brakujace 5zl i pisal do nich maile ale Wielce Szanowny Monopolista Aukcyjny nie wyrazil checi dalszej wspolpracy.. Dodam ze koles mial ponad 80 pozytywow i 1 nega.. Widac byl dla nich wiekszym przestepca niz paserzy i piraci. Zakoncze podobnie jak moj przedmowca cytatem z piosenki Kultu "Polska, mieszkam w Polsce.."

Pirat
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 15, 2004, 07:57:00 »
Zrozumiale ze mu zablokowali, bo nie zapłacił. A to ze innych oszukuje to już ich problem. Zgodnie z tym, co allegro głosi każdy widzi, co kupuje i kupuje to na własne ryzyko. Mam znajomego, co kupił super wypas bluzę NIKE przez allegro i co po 3 miesiącach przyszli do niego panowie w sztywnych czapkach i wręczyli wezwanie na sprawę do sadu w charakterze światka / współudziałowca sprzedaży podróbek. Zapłacił 500 zł i odechciało mu się na zawsze bluz NIKE za 50 zł kupowanych przez allegro

*

Offline kulawy

  • **
  • 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Artemis, Universal, E61, 6680, iPhone
    • http://www.izon.pl
Pirat
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 15, 2004, 09:09:34 »
Mam podobna sytuacje.. Kupilem dywaniki samochodowe z logo forda.. A wlasciwie po licytacji poprosilem o zrobienie dywanikow ale bez loga. I tak mnie ciagaja na wyjasnienia, skladanie zeznan itp..

Pirat
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 15, 2004, 10:58:17 »
Drodzy Panowie wiem że może to co teraz napiszę jest niepopularne - i dla ścisłości potwierdzam że nie popieram zarówno piractwa a przestępszego zarabiania na nim to juz w ogóle.
Niemniej wydaje mi się że macie już jakąś obsesję!
Na PDA bezwględnie niszczymy wszelkie przejawy piractwa i ok... ale tam to już ie jest pda...
A tak poza wszytkim rozumiem że każdy z was ma oryginalny widows, office i wszystko inne w swoich komputerach ...:)

Panowie zapewne znacie to ..."kto jest bez winy niech pierwszy....

Apeluję o rozsądek - zresztą napewno jeśli ktoś liczy czy na oryginalne programy i kupi od tego gościa i to co kupił okaże się piractwem napewno facet odda pieniądze bo nie chce mieś klopotów...

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Pirat
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 15, 2004, 12:12:19 »
Jaka obsesja? Jak ktoś chce używać pirackiego oprogramowania to niech używa, tak naprawdę mało mnie to obchodzi oprócz sytuacji gdy ktoś chce zrobić warez z forum PDAclub-u albo grupy dyskusyjnej.
Za to sprzedawanie kradzionego softu to już prawdziwe sk@#$%$%stwo.

*

Offline jasztol

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPaq 3950, Zaurus SL 5500, GPS Heicom 303MMF
Pirat
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 15, 2004, 13:15:16 »
Ze wzgledu na mala szkodliwosc spoleczna czynu Policja nie ruszy pewnie palcem :). Chyba, ze producenci tych gier co on je tam piratuje przedsiewzia jakies formalne kroki.

*

Offline Poklik

  • *****
  • 2379
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.poklik.yoyo.pl
  • Sprzęt: eee... 901
Pirat
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 15, 2004, 14:55:59 »
Cytat: erdablju
Drodzy Panowie wiem że może to co teraz napiszę jest niepopularne - i dla ścisłości potwierdzam że nie popieram zarówno piractwa a przestępszego zarabiania na nim to juz w ogóle.
Niemniej wydaje mi się że macie już jakąś obsesję!
Na PDA bezwględnie niszczymy wszelkie przejawy piractwa i ok... ale tam to już ie jest pda...
A tak poza wszytkim rozumiem że każdy z was ma oryginalny widows, office i wszystko inne w swoich komputerach ...:)

Panowie zapewne znacie to ..."kto jest bez winy niech pierwszy....

Apeluję o rozsądek - zresztą napewno jeśli ktoś liczy czy na oryginalne programy i kupi od tego gościa i to co kupił okaże się piractwem napewno facet odda pieniądze bo nie chce mieś klopotów...

Bez przesady. Jeżeli ktoś chce warezu to może go ściągnąć za free z neta. Ale, żeby potem to sprzedawać?! Zresztą jakieś dziwne ludki to kupują... Bo nie wiedzą co to google :\

Pirat
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 22, 2004, 08:17:02 »
Cytat: sajlent
Cytat: megane
a za takie rzeczy to oni kont nie blokuja,
Taa.. a znajomemu zablokowali konto za 5 (slownie: piec) polskich, nowych, bo nie wplacil w terminie. Mial wplacic 15zl, a przypadkiem poszlo tylko 10 i blokada konta. I to nie chwilowa, tylko dozywotnia, .."
Czy twoj znajomy dostawal ostrzezenia by uregulowac naleznosci.

Pirat
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 02, 2005, 23:08:12 »
jak widzę konto jest zawieszone :)