Różne > Hyde Park

Laptop

(1/3) > >>

bommerlunder:
Witam!
   Czy ktoś zna może jakieś miejsce w sieci godne polecenia doptyczące laptopów? Zależy mi na stronie gdzie znalazł bym zbiór modeli różnych firm, porównanie konfiguracji sprzętowych, no i jakies forum...A może ktoś tutaj wie jakie są szanse na zmianę karty graficznej w laptopie i jeśli jakies wogole istnieje to latpop jakiej firmy by to umozliwial...
Aha i  przepraszam moderatorów za umieszczenie tego posta tutaj ale nie znalazłem odpowiedniej kategorii a jako ze jsetem na "wortalu milosnikow technologii mobilnych" to mam nadzieje ze uzyskam jakas pomoc :)
Pozdrawiam wszystkich czytających i przy okazji życzę wesołych świąt !!
Bomm.

bastiann:
Hmm... obawiam się że to są karty on-board a nie na micro-PCI.

marshall:
Jezeli zalezy Ci na grafice to od razu zaainwestuj w lepsza karte graf. , bo prawde mowiac to na naszym rynku nie spotkalem sie z czyms takim jak wymiana karty graf. na szybszy model.

Człowiek:
OD CZEGO ... ALBO OD POCZATKU :)
DO CZEGO BEDZIE POTRZEBNY CI TEN SPRZET. BO Z NOTEBOOKAMI TAK BYWA ZE NIE CENA IDZIE Z WYDAJNOSCIA ALE NOWINKI.
NIEDAWNOE CZYTALEM ZE W POLOWIE ROKU 2004 MA PJAWIC SIE ZESTAW DO SAMODZIELNEGO SKLADANIA NOTEBOOKA. ALE TO PRZYSZLOSC. TERAZ MAMY TECHNOLOGIE CENTRINO ALE PRAKTYCZNIE 1-2 KOMPY NA RYNKU MAJA JAK TAKA GRAFIKE. POZOSTALE TO OLA BOGA. STRONEK TYLKO O TO NIE ZABARDZO. ALE JEST WIELU SPRZEDAWCOW. W GOOGLE WPISZ NOTEBOOK TO .... ;)
JEDNYM Z WIEKSZYCH SPRZEDAWCOW JEST KAREN ALE TEJ FIRMY CI NIE POLEMACAM KOLEGA MIAL I MA DO DZISIAJ KLOPOTY. BIUROKRACJA I ZJADA. INNA STRONKA SA NOTEBOOKI.PL ALE JA Z NIMI TO JA NIE ZNAJU :) JAK CHCESZ JAKIES INFORMACJE TO NAPISZ POMOGE TROCH ZNAM SIE NA TYM ;)

jacek_k:
Polecam stronę www.laptops.com.pl z tym że tam nie ma forum.

Jacek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej