Jakie autka posiadają Clubowicze:)

  • 799 Odpowiedzi
  • 102119 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ja456

  • *****
  • 1248
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 & HTC HD2
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #720 dnia: Styczeń 26, 2009, 20:13:53 »
Były: HP h4150, HP 114 i HP rw6815. sklejka

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #721 dnia: Styczeń 26, 2009, 20:17:43 »
ale nieźle nawet im to wyszło :ok:

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #722 dnia: Styczeń 26, 2009, 22:02:12 »
ale nieźle nawet im to wyszło :ok:

ee... zdania są podzielone  :mrgreen: biedny Uniaczek  :(

Rozumiem starego Eclipse czy Forda Probe. Rozumiem od biedy E30 coupe (ale porządnie, a nie przerabianie na Audi A3 z przodu i TT z tyłu  :mrgreen: )

Ale kurna "tuning" tak asportowych samochódów jak Uno? Wszelkie tuningi wyglądają na nim wiejsko ;x jeszcze tylko brakuje mi tuningowanego Fiata Pandy (zarówno starej, jak i nowej), Suzuki Wagona R+, Daihatsu Charade, Łady Samary, Skody Favorit i Dacii Logan MCV  :S

*

Offline ornitolog

  • *****
  • 2466
  • Płeć: Mężczyzna
    • Odkrywczy
  • Sprzęt: Nokia Lumia 630
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #723 dnia: Styczeń 26, 2009, 22:07:29 »
nie no moim zdaniem jak skonczą i ładnie pomalują to moze to ciekawie wyglądać, gorzej z tym że osiągi nie bedą adekwatne do wygladu, no chyba ze wezmą i wpakują tam silnik od ktoryś z tych audic :grin:

*

Offline BigBadBlackDog

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moja mała mieścinka :)
  • Sprzęt: i780, Motorola Pro+
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #724 dnia: Styczeń 26, 2009, 22:10:57 »
ten uniol z linku to wieś straszna....jak to skończa to będzie wyglądało jak połaczenie Golfa III z Audi A3, nie wiem po co takie coś robić....

dla mnie tuning uno jest możliwy  -  silnik z turbo, ewentualnie jakieś lepsze hample/zawiecha i łądny felunek i laczki i tyle :) no oczywiście lakierek porządnie zrobić żeby rdza się nie sypała :) jakieś siedzonka wygodniejsze (ale siedzonka a nie kubły :) ), plus ewentualnie jakieś halogenki klimatyczne z przodu :) jednak uno ma już coś w sobie z youngtimera :) w końcu to COTY 1983 :)

wszystko ponad to będą chamskie manewry i wiejskie przytupy :P
Nie puszczone bąki unoszą się do mózgu, stąd biorą się posrane pomysły

*

Offline maciekzx

  • **
  • 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Eee 904HD|Nokia 9300|i600|Centro|Wallaby|Treo 600
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #725 dnia: Styczeń 26, 2009, 22:13:12 »
Daihatsu Charade  1.0 turbo:D to jest to:P

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #726 dnia: Styczeń 26, 2009, 22:24:30 »
ten uniol z linku to wieś straszna....jak to skończa to będzie wyglądało jak połaczenie Golfa III z Audi A3, nie wiem po co takie coś robić....
dokładnie:)

Cytuj
dla mnie tuning uno jest możliwy  -  silnik z turbo, ewentualnie jakieś lepsze hample/zawiecha i łądny felunek i laczki i tyle :) no oczywiście lakierek porządnie zrobić żeby rdza się nie sypała :) jakieś siedzonka wygodniejsze (ale siedzonka a nie kubły :) ), plus ewentualnie jakieś halogenki klimatyczne z przodu :) jednak uno ma już coś w sobie z youngtimera :) w końcu to COTY 1983 :)

wszystko ponad to będą chamskie manewry i wiejskie przytupy :P
tuning owszem, ale tylko taki dostosowany do generacji pojazdu... opływowe lusterka, wloty powietrza na burcie, aerodynamiczne zderzaki z nowych fur itp wyglądają na takim pojeździe strasznie...

A i zawieszenie, hamulce i laczki to zdecydowanie nie ewentualnie tylko obligatoryjnie :) Fabryka w 1.0Fire to tragedia :) Od tego ogólnie trzeba zacząć, bo na seryjnym to nie za bardzo można wykorzystać ognistą moc drzemiącą w tym szalonym litrowym motorku :D (całe dzikie i nieokiełznane 45KM :D )

Mój szczęśliwie kupiony był od jakiegoś starszego Pana z Krk, więc ustrzegł się blendy, przyciemnianych szyb z bąblami, spoilera na dachu, kubełkowych foteli, nalepki na wlew paliwa, nakładek na pedały, kierownicę i etui na fotele :D I gałki zmiany biegów rodem z filmu sci-fi :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2009, 22:28:44 wysłana przez Adamerso »

*

Offline fokstrot

  • ****
  • 949
  • Sprzęt: BB 9780 pin: 26791dc9
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #727 dnia: Styczeń 27, 2009, 00:20:57 »
ekhh pomine milczeniem ten "tuning" uno
ps. czy kiedys skonczy sie moda na lusterka a'la bmw m3, napis REMUS ew. PIONIEER na cala szybe, brewki na swiatlach itp shity "zdobiace" auta
Dell X50v/Bt-359 --> BB

*

Offline nurek3

  • ***
  • 442
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer N30, Palm Visor Platinum
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #728 dnia: Styczeń 27, 2009, 09:22:51 »
Może ja się pochwalę :)

Fiat Uno MK II , 2001r , 46k przebiegu - pamiętam, jak z rodzicami odbieraliśmy z salonu , teraz w dowodzie jestem ja i brat :)

chcesz zamiast silnika z 46k przebiegu wstawić przerżniętą 1.4  :terrified: dżizas kurwa, ta dzisiejsza młodzież >,<

Poza tym tuning Uno?  :sleepy: Trudno nie wpaść w śmieszność tuningując taki samochód.. Felgi ok, ładniusie, sam bym chętnie sobie takowe skołował, ale lusterka OMG wioska jak uhuhu... :P  {Uno, prawie jak M3 :D )

Te lusterka to przejściowe , teraz przerabiam fabryczne , żeby były z diodami - nie powiem , za mało miejsca , ale da się  :ok: Więc tych lusterek nie będzie . A że były w miarę tanie i za free poprowadził instalacje ... i  mam dodatkowe kierunki  :mrgreen:

A co do tuningu UNO - najlepiej znajdź katalogi niemieckich i włoskich firm tuningowych , tam takie są UNO że szczena opada  :E

ekhh pomine milczeniem ten "tuning" uno
ps. czy kiedys skonczy sie moda na lusterka a'la bmw m3, napis REMUS ew. PIONIEER na cala szybe, brewki na swiatlach itp shity "zdobiace" auta

A gdzie widzisz jakieś lepki ? ;p Ja też jestem przeciw - ale wiesz , im więcej nalepek , tym auto mocniejsze  :E

Wiem, że seria jest może nie tragiczna, co źle dopracowana , jednak trzeba trochę serca włożyć , $$ , i można już jeździć :)
http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

Bardzo śmieszne malucha i resztę usuwać ;]

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #729 dnia: Styczeń 27, 2009, 20:42:49 »
Te lusterka to przejściowe , teraz przerabiam fabryczne , żeby były z diodami - nie powiem , za mało miejsca , ale da się  :ok: Więc tych lusterek nie będzie . A że były w miarę tanie i za free poprowadził instalacje ... i  mam dodatkowe kierunki  :mrgreen:
diody w lusterkach? wybacz, ale po co? zazdrościsz czegoś mercedesom? :D (to przyczep sobie gwiazdkę na maskę i najlepiej od razu ///M power z tyłu :P ) Przecież uniaczek ma na burcie migaczyk :)

Cytuj
A co do tuningu UNO - najlepiej znajdź katalogi niemieckich i włoskich firm tuningowych , tam takie są UNO że szczena opada  :E
No opadać może opada, ale moja bynajmniej nie z zachwytu :)

Cytuj
A gdzie widzisz jakieś lepki ? ;p Ja też jestem przeciw - ale wiesz , im więcej nalepek , tym auto mocniejsze  :E
wybacz, ale patrząc na lusterka to już się widzi, że nalepki w drodze :D
btw. masz już wielgachną pytę :D? (albo przynajmniej chromowaną :) ? )

Cytuj
Wiem, że seria jest może nie tragiczna, co źle dopracowana , jednak trzeba trochę serca włożyć , $$ , i można już jeździć :)
hym, ja do mojego seryjnego egzemplarza nic nie mam :) Jedyne co w nim zrobiłem to audio... Jakbym miał więcej kaski to pewnie bym centralny założył i el. szyby.

Ale na pewno nie uważam tego samochodu za źle dopracowany przez stylistów  :worried: Tzn. nie uważam za ideał, ale nie zamierzam go poprawiać, bo wiem, że tylko bym zepsuł :)

(Chryste Panie, tuningowane Uno ;x.. Naoglądaliście się ludzie szybkich i wściekłych i chcecie wszystko tuningować... A zdecydowanie nie wszystko się nadaje...

*

Offline b@rti™

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION XL / HD2 / Nokia e52
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #730 dnia: Styczeń 27, 2009, 21:37:16 »
(Chryste Panie, tuningowane Uno ;x.. Naoglądaliście się ludzie szybkich i wściekłych i chcecie wszystko tuningować... A zdecydowanie nie wszystko się nadaje...
Dobrze gada  :ok: vodki mu nalać !!!
HTC...

*

Offline nurek3

  • ***
  • 442
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer N30, Palm Visor Platinum
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #731 dnia: Styczeń 27, 2009, 21:48:01 »
1. Diody w lusterkach. Kierunki w uno są dość słabe ( to akurat wina dość ubogiego "składu" instalacji elektrycznej - ale to występowało po 1999r , szczególnie 3d, starsze były dobre - już wiedzieli , że będą kończyć produkcję , więc trochę oszczędzili na materiałach .

2. Jak polakierować lusterka , to bardzo ładnie by się komponowały do nadwozia :)

3. Jak lusterka , to już wieś tuning . Tak trzymać  :ok:

4.

KOROZJA


Niestety uno jest dość podatne na korozję. Dość często rdzewieją dolne ranty drzwi, łączenia przedniego pasa ze wzmocnieniem czołowym, ranty błotników, progi, kielichy amortyzatorów przednich i tylnych. To typowe bolączki dla paroletnich fiatów tego modelu.

Stylistycznie ? Z jakich lat wychodzą najładniejsze tuningi ? Z lat 70-80 , i kilka lat 90 , jak wiadomo , kanty do tuningu nadają się najbardziej :) Uno , golf mk I, II ... trochę tego jest :)

Tutaj fajnie mk2 wygląda :

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://images29.fotosik.pl/68/c2adb19764ef982a.jpg&imgrefurl=http://www.kowal.piotrcentrum.pl/index.php%3Foption%3Dcom_content%26task%3Dview%26id%3D46%26Itemid%3D38&usg=__2Ia2m-cdyqTjCQMXryCctm30TIY=&h=301&w=500&sz=35&hl=pl&start=18&um=1&tbnid=27oNt4YKiq_bqM:&tbnh=78&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dfiat%2Buno%2Btuning%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DG

Trochę długie :)

Jednak ja czekam do marca , będę sobie malucha na cult'a robił :)
http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

Bardzo śmieszne malucha i resztę usuwać ;]

*

Offline swistakd4

  • **
  • 101
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #732 dnia: Styczeń 27, 2009, 21:48:38 »
widze ze sie tak wszyscy chwala to i ja sie pochwale ja ma syrene 105 :grin:

*

Offline nurek3

  • ***
  • 442
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer N30, Palm Visor Platinum
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #733 dnia: Styczeń 27, 2009, 22:38:54 »
widze ze sie tak wszyscy chwala to i ja sie pochwale ja ma syrene 105 :grin:


Łaa , fan polskiej motoryzacji :) Zapodaj zdjęciami , czekam z niecierpliwością :D
http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

Bardzo śmieszne malucha i resztę usuwać ;]

*

Offline BigBadBlackDog

  • **
  • 151
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moja mała mieścinka :)
  • Sprzęt: i780, Motorola Pro+
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #734 dnia: Styczeń 28, 2009, 00:25:11 »
nie ma jak polskie youngtimery :) ja mam malucha  rocznik 87 :)  jak na tamte czasy to full wypas - pasy ze zwijaczami, ogrzewana tylna szyba i regulacja prędkości wycieraczek potencjometrem :)  i mimo że w domu jeszcze kila aut jest zdecydowanie bardziej współczesnych to najbardziej lubię śmigać fiacikiem, zresztą  następna furka po nim to będzie 125p (niestety malczik ma bogata historię i niespecjalnie się opłaca w niego inwestować :) ,niedawno musiałem akumulator dokupić bo miałem mały pożar poprzedniego i ten zakup w połączeniu z zatankowaniem do pełna podwoił wartość samochodu :P) ) bo mam do tego modelu sentyment z dzieciństwa :P zresztą do wszystkich polskich youngtimerów mam sentyment :) i do niektórych zagranicznych też, ale 125 to najładniejsza polska fura :)
Nie puszczone bąki unoszą się do mózgu, stąd biorą się posrane pomysły

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #735 dnia: Styczeń 28, 2009, 00:30:41 »
1. Diody w lusterkach. Kierunki w uno są dość słabe ( to akurat wina dość ubogiego "składu" instalacji elektrycznej - ale to występowało po 1999r , szczególnie 3d, starsze były dobre - już wiedzieli , że będą kończyć produkcję , więc trochę oszczędzili na materiałach .
jak słabo świeci wymień regulator napięcia. ja doczekałem aż zdechł i dopiero na nowym zauważyłem różnicę między światłami mijania a drogowymi :)
Cytuj
2. Jak polakierować lusterka , to bardzo ładnie by się komponowały do nadwozia :)
a to one nie są w standardzie pomalowane? pewnie zależnie od wersji/opcji/rocznika. W moim są :)

Cytuj
3. Jak lusterka , to już wieś tuning . Tak trzymać  :ok:
na tej zasadzie przyczepię sobie do bagażnika _TO_ "Jak jeden spoiler to już wieś-tuning? :P

Cytuj
4.

KOROZJA

Niestety uno jest dość podatne na korozję. Dość często rdzewieją dolne ranty drzwi, łączenia przedniego pasa ze wzmocnieniem czołowym, ranty błotników, progi, kielichy amortyzatorów przednich i tylnych. To typowe bolączki dla paroletnich fiatów tego modelu.
u mnie szczęśliwie tylko dolny rant prawych tylnych drzwi. I, odpukać, więcej nie ma :)
Cytuj
Stylistycznie ? Z jakich lat wychodzą najładniejsze tuningi ? Z lat 70-80 , i kilka lat 90 , jak wiadomo , kanty do tuningu nadają się najbardziej :) Uno , golf mk I, II ... trochę tego jest :)
Mi osobiście podoba się wyłącznie tuning samochodów sportowych - Nissan 200sx, 300z, Mitsubishi Eclipse, 3000gt, Ford Probe... Inne mi się nie podobają a każdą próbę uczynienia gównianego (mówię to z całą odpowiedzialnością jako szczęśliwy wlaściciel błękitnego Uniaka '99 :) ) maksymalnie taniego samochodu "sportową bestią" z fast&furious uważam za żałosną.

Cytuj
Tutaj fajnie mk2 wygląda :

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://images29.fotosik.pl/68/c2adb19764ef982a.jpg&imgrefurl=http://www.kowal.piotrcentrum.pl/index.php%3Foption%3Dcom_content%26task%3Dview%26id%3D46%26Itemid%3D38&usg=__2Ia2m-cdyqTjCQMXryCctm30TIY=&h=301&w=500&sz=35&hl=pl&start=18&um=1&tbnid=27oNt4YKiq_bqM:&tbnh=78&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dfiat%2Buno%2Btuning%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DG
jeśli się nie mylę to wersja abarth. Tyle, że ona jest dostosowana stylistycznie do Uno. Żadnych opływowych kształtów, zbędnych światełek, spoilerów, wlotów powietrza, ani świecących wentylów... W zasadzie jedynie zmienione światła (patrząc na kształt wymóg rynku amerykańskiego) i nieco zmodyfikowany przedni zderzak. Wszystko do siebie pasuje... Ale i tak wolę normalnego uniaczka :) Totalne przeciwieństwo tuningu rozpowszechnionego w polsce, którym niestety chcesz swojego skrzywdzić (lusterka m3 i diody niewiele mają wspólnego ze wspomnianym stylem i zdecydowanie źle zwiastują na przyszłość, zwłaszcza ze wspomnianym poszerzaniem :terrified: )
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2009, 00:33:01 wysłana przez Adamerso »

*

Offline swistakd4

  • **
  • 101
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #736 dnia: Styczeń 28, 2009, 19:37:44 »
Cytuj
Łaa , fan polskiej motoryzacji wesoły Zapodaj zdjęciami , czekam z niecierpliwością uśmiech

 narazie nie mam zadnych jak tylko zrobie to podesle :D
Napisane: Styczeń 28, 2009, 11:49:49
http://profile.imageshack.us/user/swistakd4/images/detail/#222/obraz047cv4.jpg

macie fotki mojej syrenki

Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #737 dnia: Styczeń 28, 2009, 23:50:31 »
a ja mam mercedesa w124 coupe z 88r:)
z zalozonym silnikiem 2.0 diesla :) (niezawodny i oszczedny;D) niektorzy twierdza ze to profanacja, jednak silniki te byly jedne z najlepszych, najbardziej wytrzymalych w historii mercedesa.

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #738 dnia: Styczeń 29, 2009, 01:06:49 »
no ale diesel do (nawiasem mówiąc ślicznego* :) ) coupe :D?


* zwłaszcza te po facelifcie bodaj w 94/95 roku - genialne są  :ohreally:

Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #739 dnia: Styczeń 29, 2009, 11:47:28 »
skoro byly montowane w sedanie i super sie tam sprawowaly to czemu by nie w dieslu?:) niektorym sie podoba coupe ale nie kupuja wlasnie dlatego ze nie bylo diesli hehe
ja mam 88 wiec przed liftingiem aczkolwiek wsadzilem do niego cale wnetrze z 95r (czarna skora), i felgi 17'' oz racing :)
0 wiejskiego tuningu  B)

*

Offline Bakuś123

  • *
  • 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: O2 XDA Exec
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #740 dnia: Styczeń 29, 2009, 12:10:24 »
Masz jakieś zdjęcia? W123/W124 strasznie mi sie podobają, szczególnie w coupe :)

A co do diesla...C124 można to nazwać takim prawdziwym wozem sportowym?  :E

*

Offline ja456

  • *****
  • 1248
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 & HTC HD2
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #741 dnia: Styczeń 29, 2009, 14:24:45 »
Poszerzając OT: widziałem kiedyś projekt, BMW e30 ze swapowanym TDI od VW, to jeszcze dla mnie przejdzie, ale na allegro niedawno widziałem Mitsubishi 3000GT też z TDI z grupy VAG (to już prawdziwe przegięcie).
Były: HP h4150, HP 114 i HP rw6815. sklejka

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #742 dnia: Styczeń 29, 2009, 14:37:45 »
u mnie na wydziale jeden chłopak jeździ calibrą z silnikiem TDI
A ja jeżdże Fordem Probe '90 2.2GT niestety troche poniszczonym :/ (jako, zę biedny student jestem :( )
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 14:42:22 wysłana przez I_Mat »

Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #743 dnia: Styczeń 29, 2009, 17:53:16 »
Masz jakieś zdjęcia? W123/W124 strasznie mi sie podobają, szczególnie w coupe :)

A co do diesla...C124 można to nazwać takim prawdziwym wozem sportowym?  :E

mercedes coupe to dla mnie nie jest ani troche woz sportowy, bardziej lanserski, do powolnej jazdy:)  nie jestem dresem jak te glaby w e36 co ciagle pala gume hehee:)

zdjecia jak jakies znajde to podesle,

odnosnie 3000gt to wlasnie nie bawem bede sprzedawal coupe mysle nad misiem ale na pewno nie z tdi  :D bo misiu to woz sportowy jakby nie patrzec:)

Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #744 dnia: Styczeń 29, 2009, 18:49:56 »
a to mój wózek do pracy,a prywatnie niedawno sprzedałem i poszukuje czegoś innego:P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2009, 18:51:55 wysłana przez krzysio_18 »
'Jeśli twoja religia warta jest zabijania zacznij proszę od siebie.' - Gerry Duggan

- Jak może przetrwać kraj, który karze podatkiem człowieka pracującego, a nagradza zasiłkiem dla bezrobotnych ludzi obijających się ... - Janusz Korwin - Mikke

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #745 dnia: Styczeń 30, 2009, 01:27:03 »
u mnie na wydziale jeden chłopak jeździ calibrą z silnikiem TDI
A ja jeżdże Fordem Probe '90 2.2GT niestety troche poniszczonym :/ (jako, zę biedny student jestem :( )

probufka rządzi : ) daj foto : ) sam myślę o probe jako następnym wozidełku :)

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #746 dnia: Styczeń 30, 2009, 21:27:23 »
Nie dam bo się wstydze :P serio, dopiero na wakacjach będe malował itp, bo na teraz jest... źle :-)
Tak wyglądało za czasów swojej świetności, zanim koledzy weszli mi na dach, pojawiła się koleżanka "ruda" w pewnych miejscach (acz kolwiek nie widać jej poza jednym błotnikiem) itp

*

Offline Adamerso

  • :)
  • ******
  • 4139
  • Płeć: Mężczyzna
  • abonent czasowo niedostępny
  • Sprzęt: Oneplus 9 pro + Teclast T50 PRO + Jornada 680 :))
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #747 dnia: Styczeń 30, 2009, 23:46:58 »
o. probufka :D

Jak się sprawdza? nie psuje jakoś nadmiernie? nie wierci kieszeni?  :grin:

*

Offline I_Mat

  • **
  • 217
  • dunno
  • Sprzęt: spełnia normy
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #748 dnia: Styczeń 31, 2009, 01:09:20 »
Lubią paść (jak to w starym aucie) pierdoły typu wężyk od sprzęgła, z nieznanych powodów popali bezpieczniki, ale przyznam, że jeśli chodzi o kwestie kluczowe od których zalezy czy pojade to jest raczej bardzo mało awaryjne - w końcu mazda. Co do części to dzięki klubowi http://www.fordprobe.pl/forum/ nie ma ani problemu z dostępnością części, ani ze wsparciem pt jak to naprawić a i ceny części są bardzo tanie (porównałbym do golfa3). Spalania nie będe komentował bo zależy od mojego nastroju a przedział dla gazu to 8~60l, natomiast benzyny 7~18l :-)

*

Offline b@rti™

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC SENSATION XL / HD2 / Nokia e52
Odp: Jakie autka posiadają Clubowicze:)
« Odpowiedź #749 dnia: Styczeń 31, 2009, 09:49:33 »
Mazda ?
HTC...